Хубава пяна за коса?

  • 25 290
  • 49
  •   1
Отговори
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Момичета, препоръчайте ми ХУБАВА ПЯНА ЗА КОСА?

В момента ползвам на Taft, но нещо не съм доволна - косата ми става много твърда, сплъстена, щръкнала... ooooh!

А искам нещо, с което максимално да постигна ефект "естествени къдрици". Flutter

Нещо, което хем да е със силна фиксация, хем да не сплъстява и по възможност косата да стои мека... Thinking

# 1
  • Мнения: 63
За много силна фиксация според мен няка как хем да фиксира добре, хем да седи мека и обемна косата. Това, което имаше такъв ефект при мен беше пяната на Rene Furterer - много съм доволна, придава плътност на косата и същевременно не изглежда сплъстена, лесно се разресва на другия ден, което общо взето много трудно се постига след стилизиращи продукти. В момента ползвам и една пяна със средна фиксация на хена плюс и съм много доволна - не ми седи сплъстена косата и придава добър обем след сешоар, а и не на последно място - води се натурална козметика. Като цяло от стилизиращите продукти на РФ съм много доволна (като недостатък - цените ooooh!) - виж шампоаните и маските на марката определено не се отразяват добре на косата ми и ползвам друга козметика.   bouquet

# 2
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Керастас и Тиги!!!  Peace

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 428
Много хубави къдрици се получават с течните фиксатори (UNA, JALYD), но те са доста лепкави и косата на допир е доста твърда. Иначе се постига страхотен обем, дори на моята доста тънка коса. Не са скъпи - 10-12 лева. На мен ми идват доста силно фиксиращи и затова ги разреждам с вода 1:1 и така са ми супер. Сега ползвам преди фиксатора един спрей за подхранване на SAPHIR / внася се от Кристиан оф Рома груп /. С него много лесно се разресва косата и изобщо не я утежнява. Направо е страхотен.

Точно пяна, ако искаш аз харесвам Професионалната на WELLA, но тя се продава само във фризьорски салони и на мен ми е трудно да си я намирам в нашия град.

Аз също харесва гел-пяната SERI, но съм чувала, че на някои хора избощо  не им допада. На мен моята фризьорка ми даде да пробвам от нейната пяна и тогава си взех.

# 4
  • Мнения: 23
А аз да попитам, понеже косата ми е леко чуплива (не къдрава) и изобщо не я харесвам така, та има ли някаква пяна, която да ми я начупи повече и да изглежда естествено. И тъй като харесвам много къдравите коси някоя от вас къдрила ли се е (дълготрайно) и дали ми го препоръчвате като вариант?

# 5
  • Мнения: 17 409
Eva professional.
Останалите, без тиги, керастас и вела, съм пробвала- не стават!
dilince, пробвай крема на лореал проф.

# 6
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
...
Аз също харесва гел-пяната SERI, но съм чувала, че на някои хора избощо  не им допада. На мен моята фризьорка ми даде да пробвам от нейната пяна и тогава си взех.

Аз я ползвам, но според мен изобщо не отговаря на изизкванията на авторката на темата, освен че фиксацията е наистина СИЛНА.

# 7
  • Провинция
  • Мнения: 509
NIVEA DIAMOND GLOSS-при мен дйства.Но нали занеш-зависи и от самия косъм-структура,плътност,дали е податлив на подобни неща и до колко...

# 8
  • Мнения: 13
NIVEA DIAMOND GLOSS-при мен дйства.Но нали занеш-зависи и от самия косъм-структура,плътност,дали е податлив на подобни неща и до колко...

Да,наистина е много добър..Ползвах го преди и бях доволна..Иначе аз сега  съм със Тафт Wink

# 9
  • Мнения: 1
От 2-3 години ползвам пяна за коса на Тафт - черна. И не бих я заменила с друга. Но и моята коса по-принцип е чуплива. Според мен Тафт е най-добре, а вече според това колко силна фиксация искаш, си избираш цвят.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1
Аз съм доволна от Wella - Wellaflex. И лака, и пяната. Не ми лепне косата и на пипане я усещам така сякаш нищо не съм й слагала. Wink

# 11
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
От 2-3 години ползвам пяна за коса на Тафт - черна. И не бих я заменила с друга. Но и моята коса по-принцип е чуплива. Според мен Тафт е най-добре, а вече според това колко силна фиксация искаш, си избираш цвят.  Simple Smile

тази ли?

# 12
  • Мнения: 1
От 2-3 години ползвам пяна за коса на Тафт - черна. И не бих я заменила с друга. Но и моята коса по-принцип е чуплива. Според мен Тафт е най-добре, а вече според това колко силна фиксация искаш, си избираш цвят.  Simple Smile

тази ли?


Да, същата Simple Smile Само че от скоро тези червените ленти са лилави, иначе си е същата Simple Smile

# 13
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 428
Тази пяна е с много силна фиксация - на моята коса действаше ужасно  Sick Появяваха ми се даже едни бели люспи по дължинаа на косата.

# 14
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Тази пяна е с много силна фиксация - на моята коса действаше ужасно  Sick Появяваха ми се даже едни бели люспи по дължинаа на косата.
А ти коя препоръчваш?

Общи условия

Активация на акаунт