Хубава пяна за коса?

  • 25 319
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 280
http://www.beautybay.com/haircare/wellahighhair/curlenergymousse/ - това е пяната от която съм най-доволна. Ползвам я от години. Оформя къдриците перфектно, не сплъстява.

# 31
  • Мнения: 21
Iveto, от къде я купуваш и на каква цена? Има значение и каква е косата ти и какво искаш да постигнеш. Аз си търся пяна/продукт за подреждане на къдриците и за блясък, a не толкова за обем. Най-доброто което съм ползвала e на Loreal от серията Kerastase - Elasto Curl creme, но ми е твърде скъпо и търся нещо по-разумно. Мисля да пробвам откритието на еv4o Laughing

# 32
  • Мнения: 1 280
  Ами в Бургас има магазин на Вела. Но последно я купувам от фризьорски салон за около 15 лв мисля. Най-добре е да се търси в салони, които работят с Вела.
   Аз я ползвам най-вече за подреждане на къдриците и косата ми не стои твърда и на клечки, а изглежда съвсем естествена. Не бих казала, че придава обем  Peace

# 33
  • Мнения: 21
Благодаря Ивето.
Някой знае ли дали има магазин на Вела в София? Или поне магазин, в който се продават повечко продукти на Вела, че аз не мога да зацепя  newsm78

# 34
  • Мнения: 86
Моята коса е права и аз използвам течен фиксатор SKLUPTING GLAZE много съм доволна Wink

# 35
  • Мнения: 3 743
Някой да знае тази пяна Диплона, къде във Варна мога да я намеря?
Аз ползвам на Wella Flex за блясък и обем и не съм много доволна. Много бързо ми омазнява косата и трябва всеки ден да я мия, а косата ми е доста суха Sad Да не говорим, че никакъв допълнителен блясък не съм забелязала Tired
Преди ползвах на Тафт за къдрици и бях доста по-доволна Peace

# 36
  • Мнения: 116
Записвам се да следя темата. В момента и аз си търся подходящата пяна за моята коса, до сега не съм използвала, но искам да опитам. Моята коса е леко чуплива и искам да стане по- чуплива с леки къдрици,дали е успея не знам. При толкова много продукти на пазара избора ще е труден, докато се намери най- подходящия. Peace

# 37
  • Мнения: 3
Препоръчвам зелената на Тафт!

# 38
  • Мнения: 121
Взех си червената пяна на Диплона, но не съм доволна.

# 39
  • Мнения: 3 743
Моята пяна на Тафт беше такава и бях доволна, защо ми трябваше да я сменям Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 1 416
И на мен ми трябва някаква пяна. Ползвам сега Wella flex second day volume, но никак не ми харесва. Става ми на клечки косата от нея ако дори съвсеееееем мъничко прекаля с количеството. Освен това имам чувството, че ми изсушава косата Thinking и на втория ден ми става от нея една матова и безжижнена някакси.

# 41
  • Мнения: 75
http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=21_60&products_id=835 - ползвам от години тази и съм много доволна.Косата ми става  супер с нея - с блясък, жива и въобще не изсушава.

# 42
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
ползвам зелена пяна Тафг волюм - за обем. не ми харесва особено, но така и не можах да открия нещо по-добро.

# 43
# 44
  • Мнения: 765
Какво ли не ползавх, но не мога да постигна мокър ефект на клечки-твърди. Тоест къдрици, но с мокър ефект.

Общи условия

Активация на акаунт