Сладки "Динени резенчета"

  • 29 797
  • 158
  •   1
Отговори
# 105
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Зарибихте ме.
И  аз ще ги правя тези динички.

# 106
  • Мнения: 351
много сладурски сладки. Ще се пробват задължително.  bouquet

# 107
  • Мнения: 1 394
Ето го и моят експеримент с динените резенчета.Малко набързичко ги направих и нямах много време да се старая,но все пак се получиха и са много вкусни.Вместо листенца от чай за семките използвах препечено сусамено семе.

# 108
  • София
  • Мнения: 5 606
Този път станаха перфектни. Явно миналия път нещо съм объркала със захарта.  ooooh! Ще снимам и ще покажа. Peace

# 109
  • Мнения: 11
И аз ги направих и станаха много хубави  Grinning
На възрастните на вкус много не им харесаха ама децата им разказаха играта Simple Smile
Ако някои ме упъти как да кача снимки, ще сам му много благодарна Hug

# 110
  • Мнения: 3 804

Ако някои ме упъти как да кача снимки, ще сам му много благодарна Hug

www.imageshack.us
Качваш снимките тук и копираш адреса
Да се отчета и аз ,този път станаха. Grinning

# 111
  • Мнения: 1 394
Моите всички ги харесаха-с една забележка-следващият път да били по-сладки... Whistling...Аз ги опитах-на мен ми бяха добре...незнам защо всички останали решиха,че трябва повече захар да им се слага....при вас как е? newsm78

# 112
  • София
  • Мнения: 3 614
На мен си ми станаха точно толкова сладки,колкото трябва.Никой не се оплака,че не са му сладки.Рецептата я спазих съвсем точно,с изключение на солта(забравих я Embarassed ).

# 113
  • Мнения: 239
Изглеждат невероятно! Задължително ще ги пробвам! Много благодаря за рецептата!   bouquet

# 114
  • Мнения: 11
Дон Койоте, много благодаря за упътването  bouquet
Ето ги и моите сладки:



dodyniki, да ти кажа и на мен ми се сториха малко бедни на захар ама мислех че си въобразявам. Явно им трябва още Thinking

# 115
  • Мнения: 31 415
Ще пробвам тези красиви резенчета.

# 116
  • Мнения: 1 329
Ето и моите. Семките направих с начупени шоколадови пръчици.
Благодаря за прекрасната рецепта   bouquet

# 117
  • Мнения: 707
Много ефектни сладки! Браво  smile3501!
Детето скоро ще има рожден ден и ще е голяма радост в градината  Sunglasses.
Благодаря   bouquet!

# 118
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
И у нас много се харесаха сладките Peace Следващия път дано ги опазя за снимка Joy
За семките използвах шоколадови пръчици и не беше голяма играчка, но за сметка на това видях голям зор докато постигна задоволителен цвят и направя прилично руло Embarassed
Таня33, разрешават ли ви в градината да носите домашно приготвени храни newsm78 Толкова години исках да занеса домашна торта за рд, но при нас категорично е забранено Sad

# 119
  • Мнения: 85
Ето и ги мойте Grinning


Единствената ми грешка е, че май съм прекалила с боята ThinkingСложих и за зеленото и за червеното по едно пакетче Blush
Голяма съм.........помислих че шоколадовите пръчици ще се разтопят и ги сложих след печенето. То се и вижда де, че повечето липсват Mr. Green
А иначе сложих двойно повече захар отколкото в рецептата Crazy

Общи условия

Активация на акаунт