Отговори
# 195
  • Мнения: 54
Била съм свидетел на това как мъж казва на жена си - Жена, да знаеш каква е..х !!! Crazy А тя се хили. Грозна гледка.

  Това ми напомни за една жена, която разказваше как цяла нощ били по заведения с мъжа си и компания и на сутринта двамата се крепят един-друг и мъжа казва:,,Брато, айде да ходим по к..и и жената казва: хайде" Laughing Laughing Laughing

# 196
всички живеят в отворени бракове, просто някои все още не знаят за това  Joy Joy Joy

# 197
  • Мнения: X
всички живеят в отворени бракове, просто някои все още не знаят за това  Joy Joy Joy
Ти кога научи?    Mr. Green     

# 198
  • Мнения: 2 556
а пепи17 е най-отворен, макар и извън брака  Grinning

# 199
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не зная защо се опитвате да слагате знак за равенство, между
отворените връзки/бракове и семейството. Това са два паралелни свята.
Може да ви се струва грозно и пошло това
- Жена, да знаеш каква е..х !!! Crazy А тя се хили. Грозна гледка.

ама хората са го приели и не им дреме за мнението ви. Всеки има
право да избира как да живее, да лъже и маже в привидно щастливо
семейство или да сподели с партньора  намеренията и желанията си.
Въпрос на приоритети.

# 200
  • Бургас
  • Мнения: 839
Еvil, не се възмущавам, забавлявам се  Laughing

# 201
  • Мнения: X
Не зная защо се опитвате да слагате знак за равенство, между
отворените връзки/бракове и семейството. Това са два паралелни свята.

Това казвам и аз...там ,където има изневери,обикновено няма семейство.Просто това са несъвместими неща.

# 202
  • Мнения: 54
Според мен хора, които се обичат това не биха си причинили.

# 203
  • Мнения: 4 777
 Мисля си че уговорката за отворена връзка идва в последствие. Тогава когато единия започва да кръшка, другия прекалено много го обича и не желая да се раздели с него и някак се примирява с това половинката му да е общополезна, но все пак дасе прибира у дома. Предполагам и съгласието идващо от ощетената страна не е много желано ама ннякои хора не желаят да се лишат от хората които обичат макар те да не ги заслужават.

# 204
  • Мнения: 1 749
Няколко човека вече го казаха, а други се опитват съвсем да съсипят брака на Китана.
Аз съм ревнив, ако жена ми започне да ме убеждава да имаме отворен брак, най-вероятно да й помогна с багажа и да й посоча вратата.Той досега е бил ревнив човека, какъв очакваш да стане като ти му говориш, че искаш други мъже в живота ти, не ти и пречи, той пък да има други жени.Съвсем си му съсипала психиката, а ако пък и е вярно, че не си съвсем убедена, че го искаш, честито, заради глупост следващия предполагам дълъг период ще е мъчителен и за двама ви.Вместо да четеш тук глупости, ходи и се опитай да върнеш мъничка частица от доверието, което ти е имал и му докажи, че е единствения, защото иначе виждам един продължителен период на нерви и за двамата и кой от къде е.И за този период ще съжалявате и двамата, той че веднага не ти е посочил вратата, ти че сама не си излезла през нея.
Съжалявам, че трябва да го кажа, но не ви виждам още дълго заедно.
Понеже ме нямаше,се нахвърлих да чета какво сте писали.Стигнах до тук и реших да отговоря.
С мъжа ми се разбрахме идеално.Мога да кажа само,че нещата при нас са повече от спокойни .А решението да се вслушам в един съвет на Pasinet(сещай се Wink Mr. Green),аз самата се чувствам по-добре и с приповдигнато настроение.Единствения "минус" е,че сега мъжа ми не може да се оттърве от мен.В съвсем буквалния смисъл. Mr. Green
Та,отивам да дочета.

# 205
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Вчера в парка наблюдавах участници в такава отворена връзка. Едно "петле" с две дъщери на приблизително еднаква възраст и съответно- майките им. Нещо не ми направи впечатление да са особено щастливи. Да, усмихваха се постоянно една на друга и на "другото" дете, но с голяма доза фалш. А тъпкача крещеше ту на едната, ту на другата. После всички дружно си тръгнаха.

# 206
  • Мнения: 0
Вчера в парка наблюдавах участници в такава отворена връзка. Едно "петле" с две дъщери на приблизително еднаква възраст и съответно- майките им. Нещо не ми направи впечатление да са особено щастливи. Да, усмихваха се постоянно една на друга и на "другото" дете, но с голяма доза фалш. А тъпкача крещеше ту на едната, ту на другата. После всички дружно си тръгнаха.
Знаете ли какво е наказанието за многоженство ?! - Много тъщи  Mr. Green

# 207
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Всеки с кръста си  Mr. Green

# 208
  • Мнения: 107
За доброто на тези мъже е да си търсят партньорка със същите нужди за разнообразие, че иначе и на двамата дупе да им е яко ...

Особено на мъжете, които умишлено се женят за жени с точно обратните нужди и тайно се отдават на техните си такива. И после точно те не искат отворени бракове и сипят пепел върху главите си  Laughing (защото заздравявали брака с флиртове и изневери и др.подобни форумски теми).

# 209
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Понеже ме нямаше,се нахвърлих да чета какво сте писали.Стигнах до тук и реших да отговоря.
С мъжа ми се разбрахме идеално.Мога да кажа само,че нещата при нас са повече от спокойни .А решението да се вслушам в един съвет на Pasinet(сещай се Wink Mr. Green),аз самата се чувствам по-добре и с приповдигнато настроение.Единствения "минус" е,че сега мъжа ми не може да се оттърве от мен.В съвсем буквалния смисъл. Mr. Green
Та,отивам да дочета.
Не зная какъв е бил съветът на рasinet , сигурно ти е помогнал, но поне следите от
ПМС са изчезнали, няма я нерационалната, нелогичната, емоционална и напрегната КитанаWink
Честито ви преоткриване!

Общи условия

Активация на акаунт