Десетте топ лъжи на женените мъже

  • 12 411
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 232
офффффф немо ще ме скъсаш и що остави жената на сухо сега поне да беше свалил гарда по некое време.Току виж си помислила този моя сее изморил някъде другаде Mr. Green Mr. Green Mr. Greenи ся ми разиграва сценки Laughing

# 121
  • Мнения: 2 759
                         Лъжи при дългосрочни връзки: 'Мила обичам само теб, но ще остана с нея още малко, да порастнат децата за да не е толкова болезнено за тях. Но обичам само теб, и мисля само за теб. Сега искаш ли да го направим в колата?' 'Тя е в много труден период, точно сега не мога да я напусна.' После ще стане проблем подялбата на имуществото при евентуален развод. В определен момент 'Съжалявам, че не мога да ти дам каквото искаш, хайде чао вече съм влюбен в друга'. И хайде отначало с другата. Тогава вече се оплаква и от жена си и от бившата любовница. Новата разбира се се чуди и мае как може да съществуват такива ужасни жени и гали нежно скъпия по главичката. Добре, че е имал късмета да попадне на нея.

                        П.П. Ако случайно пуснете тема със същото заглавие, но за лъжите на мъжете към съпругите им, то моля пуснете линк и тук.

# 122
  • Мнения: 0
офффффф немо ще ме скъсаш и що остави жената на сухо сега поне да беше свалил гарда по некое време.Току виж си помислила този моя сее изморил някъде другаде Mr. Green Mr. Green Mr. Greenи ся ми разиграва сценки Laughing

Така правят истинските обвързани мъже - отказват  Wink

На сутринта (вече извън роля) и разказвам :
Аз:- Снощи една непозната влезна в стаята ми , но аз бях твърд ... и и отказах .... Embarassed
Тя: -  hahaha hahaha Ти ли бе ?!  hahaha hahaha hahaha

Сещам се за онзи виц дето една майка инструктирала дъщеря си когато щяла да спи у гаджето:
- Каквото и да каже - казвай НЕ !
На сутринта мацката се прибира доволна и недоспала и майката ядосано казва:
- Нали ти казах да му казваш НЕ !!
- Ами той пита - имаш ли нещо против да правим секс ?! И аз казах НЕ ! Embarassed

# 123
  • София
  • Мнения: 127
че кой говори за тройки.
говорим принципно, мъжа да засвидетелства безкрайната си любов към семейството и в частност към жена си, но иска да разнообрази секса. колко жени ще му се вържат .... твърде, твърде малко. а ако се изкара един страдалец и лъже на поразия доста повече ... това ми беше мисълта.
Нямам личен опит, но ако постъпи така е честно, и в крайна сметка без ангажимент... Не че така не се излъга моя позната...
Мене ми е супер ангажиращо и направо незнам как го правят мъжете-време, пари, физически дори как се зареждат... ако му е само за секса що да не си поиска, елегантно ("по-джентълменски"), и ако му  върже ок. Същото според мен е и с омъжените жени. Най-добрия вариант е ако и двамата имат сем., т.е. да няма приказката за изгубеното време на младото момиче като минат 10г.... ама малко са незадоволените съпруги, които имат време да гледат встрани Thinking За този роман малко сме чували, щото се прави от интелигентни хора, които си ги знаят нещата как се правят, и принципно нали "никой не трябва да знае".

# 124
  • Мнения: 1 232
Цитат
Аз:- Снощи една непозната влезна в стаята ми , но аз бях твърд ... и и отказах ....
Тя: -    Ти ли бе ?!   

ето виждаш ли жена ,не ти е повярвала,но  да има такива и мъже и жени които отказват заради обвързаността си,но също съм и на мнение,че и на тях може да им се "намери майстора",не съм толкова категорична в нито една от двете посоки,дори за себе си не гарантирам та камо ли за друг.....
П.С.вица ми хареса Grinning

# 125
  • Мнения: 717

 Peace тове е може би в моите топ 3 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт