Май 2005- Тема 128

  • 23 467
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 995
Това с "временностите" е много досадно, защото живее стази мисъл от известно време и винаги намира начин да да вметне нещо по темата.
Пример от мин. седмица- обличам се да излизаме и тя: "Много си хубава така, все едно си родила нещо!" Rolling Eyes
Диана, много хубаво си го измислила това с дупката Laughing Ще го крАдна!

# 721
  • Мнения: 948
Честит имен ден на малки и големи именници!Да им и живо и здраво името!  bouquet

# 722
  • Мнения: 2 498
Честити имен ден на всички празнуващи-малки и големи!

Честити втори рожби на новообебилите се мами!


Не съм писала отдавна-не ми беше до писане /изкарахме грипа-коварен е.../, но сега ми иде да крещя от радост-станах леля....сестричката ми днес в 16 часа роди прекрасния Александър /3130 гр, 52 см./...


Най-важното е, че аз бях неотлъчно до нея по време на раждането, а и поех първа племенника си-давах и кураж-6 часа беше на системи, но като за първо раждане е добре....
Не съм мислила, че толкова много ще обичам това бебе-да ни е жив и здрав!

# 723
  • Мнения: 995
Да са живи и здави майка и син!  bouquet


Днес нашето кафе прави една година. След малко с Ава отиваме да се разкрасяваме, че довечера сме на парти Crazy

Здрава седмица Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 472
Валя, честит племенник  Hug. Голям сладур е - да расте здрав, послушен и мнооого да ви радва   bouquet
Кате, цяла година ли мина бре, а ние още не сме го поляли  Joy. Мноооого обороти и качествена клиентела да ви посещава  Hug
Здрава седмица и от нас!

# 725
  • Мнения: 4 066
Честито на Миша и (вероятно) на Ренка, както и на всички, които са празнували вчера! Много здраве и късмет!

Честит племенник, Валя! Да е здрав и щастлив!

Кате, и на вас честита годинка!

Ние с Теа тази седмица сме вкъщи - градината затвори заради националната грипна епидемия и добре направиха, според мен. Не знам точно как ще се справя с работа и дете, но по-добре така.

Хубав ден!

# 726
  • Мнения: 689
Валя, да е жив и здрав малкия мъж, много да папка и да слушка    bouquet
Кате, много години да посрещате клиентела и да е винаги в положителна насока развитието на кафето   bouquet

# 727
  • София
  • Мнения: 2 437
Валя, честит племенник! Много да е здрав и да се обичате  Hug

Кате, ами честита годинка, тогава Simple Smile Пожелавам ви през всяка следваща година да празнувате една годинка на заведение Wink

Мартеа, а ти не ходиш на работа?!? Не мога да повярвам  Crazy Тъкмо ще си се наситите една на друга и ще си омръзнете  Mr. Green

Феъри, бързо оздравяване на Миша и дано малкия д ане прихване.

# 728

Общи условия

Активация на акаунт