Истината за Запряна!

  • 31 691
  • 342
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 425
ХАЙДЕ ДА ПОКАНИМ В.М. В ЧЕЛЮСТИ ДА Я ВИДИМ КАКВИ ЩЕ ГИ  ОТГОВАРЯ Outta Joint Mr. Green Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 156

на 10.03, тя твърди на 13.03, но има и акт за раждане за 10.03.

Запряна умира на 4.04.2009, като не се е радвала на детето си, което е било задушено при раждането и изпратено без нейно знание в друга болница от другарката М.

Последна редакция: вт, 04 авг 2009, 18:00 от гражданка!!!

# 17
  • Мнения: 156
Мили бг майчета, продължавайте да давате своята подкрепа, като подписвате петициите на Запряна и на сестра ми.

http://www.bgpetition.com/Zapriana/index.html

http://www.bgpetition.com/Emiliq/view.html

Благодаря!!!!!!!!
 

# 18
  • Мнения: 13 770

на 10.03, тя твърди на 13.03, но има и акт за раждане за 10.03.

Запряна умира на 4.04.2009, като не се е радвала на детето си, което е било задушено при раждането и изпратено без нейно знание в друга болница от другарката М.

Къде М. твърди, че е родено на 13-ти?
Какво значи "задушено" при раждането!?
"Изпратено" в друга болница!?
"Другарката М."!?

Вече наистина се чудите какво да измислите и как да нагнетите настроенията. Само не забравяйте, че престараването често има обратен ефект.

# 19
  • Мнения: 1 473
Минзухар, браво за новата тема  bouquet
Радвам се, че отново имаме възможност да задаваме въпроси и да не се отказваме да търсим истината.

Истината на Мазнейкова я разбрахме, защо обаче от МД мълчат, да не би да са солидарни с М?

# 20
  • София
  • Мнения: 12 554
Минзухар, браво за новата тема  bouquet
Радвам се, че отново имаме възможност да задаваме въпроси и да не се отказваме да търсим истината.

Истината на Мазнейкова я разбрахме, защо обаче от МД мълчат, да не би да са солидарни с М?

Е тя е техен кадър все пак...

# 21
  • Мнения: 285
Поздравления за темата! Не трябва да се спира да се търси истината за смъртта на Запряна! То е ясно, че ще има и "препъни" камъчета, но всъщност те самите дори не осъзнават, че в един момент са  полезни за ИСТИНАТА.
Какво стана с конкретните неща, които се спрягаха в предните теми? Някой беше видял прословутата "експертиза" или "епикриза"? Говореше се с недомлъвки, защото така и никой не разкри за какво точно става дума. Размениха се и "стилни" медицински терминологии, и пак нищо!
Някой нов свидетел няма ли?
Или доктор, който ако не го уважават, не лекува?

# 22
  • Мнения: 2 746
хора, не гледахте ли новините пред протеста, там се казваше от „експертите„, че запряна е умряла от „тропична треска„. Странно, да те ухапе комар в март. Това е несериозно.


Само от ухапване от насекомо ли може да се разболее от тропическа треска?

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 9 726
В крайна сметка факт засега е само, че има логични въпроси, на които отговор няма. И затова някои хора тук чакат да научат отговорите.
И в тоя смисъл ми беше много смешно Мазнейкова как попита сто пъти съпругът коя истина иска да научи. Ами много просто - например тая, която дава логични отговори на въпросите. Например не може да има изследване, на която ясно пише, че има вторична инфекция с плацентарни частити (което той показа в ефир), а после изведнъж някой да казва, че няма. Един от двамата лъже - или този, който е направил изследването, или този, който твърди, че е грешно.
И аз да съм на мястото на съпругът ще чакам някой да ми обясни логично всички противоречиви факти, преди да повярвам, че това е истината.
А не някой да изръси някоя екзотична болест, необясняваща нищо.
Нали всички сме съгласни, че докато не бъдат обяснени всички факти и изследвания ЛОГИЧНО, значи яснота няма.

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 11:06 от Tatti

# 24
  • Мнения: 2 792

 Не точно, аз лично се питам и от какво е била болна и преди спешното секцио, защото на няколко пъти се обясни, че здравословното й състояние е било влошено от болест, не от бременността.
 Както и защо е изписана, в нестабилно състояние. Доста неизяснени въпроси има.

 Може ли колкото и да ви е трудно, да се въздържате от дребнаво заяждане, абсолютно ненужно е.
 

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 11:09 от Tatti

# 25
  • София
  • Мнения: 3 099

 Не точно, аз лично се питам и от какво е била болна и преди спешното секцио, защото на няколко пъти се обясни, че здравословното й състояние е било влошено от болест, не от бременността.
 Както и защо е изписана, в нестабилно състояние. Доста неизяснени въпроси има.
 

Каквато и да е била болестта, в МД били ли са в състояние да я диагностицират и излекуват, и наложителни ли са били последните две операции? Или са взели пари, които е трябвало да се оправдаят някак? Дали не са влошили нещата и дали са търсили, където е трябвало?

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 11:10 от Tatti

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 9 726
Всичко, което сте изредили е важно. Преди, по време на престоя, след това в МД, всичко.
Защо обаче никой не отговаря, защо?
Аз лично мисля, че само едно дело би изяснило нещата.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
Всичко, което сте изредили е важно. Преди, по време на престоя, след това в МД, всичко.
Защо обаче никой не отговаря, защо?
Аз лично мисля, че само едно дело би изяснило нещата.

Аз все чакам някой журналист да се похвали, че МЗ или който и да е - дори Бойко Борисов - е показал експертно становище някакво... 

# 28
  • Мнения: 312
Аз пък искам да зная, защо след като Мазнейкова е била в клиниката и претендира, че е едно земно "светило" е оставила друг лекар да води раждането, а тя само да наблюдава Thinking Naughty Rolling Eyes и и защо, тя е била на ясно, че случаят е тежък, предвид на кръвната картина и всеки уважаващ себе си специалист би водил сам операцията (поне така се прави по света , а и у нас сложните случаи се поемат от най-добрите) !!!
Кой е лекарят извършил секциото?

# 29
  • Мнения: 2 792
Каквато и да е била болестта, в МД били ли са в състояние да я диагностицират и излекуват, и наложителни ли са били последните две операции? Или са взели пари, които е трябвало да се оправдаят някак? Дали не са влошили нещата и дали са търсили, където е трябвало?
Да, но първия въпрос е допустимо ли е самото изписване от клиниката, в която е родила, състоянието й  било ли е толкова стабилно, аз още не съм видяла отговор на този въпрос.
  Истината не е свързана с търсена на виновни, първо трябва обективно да се погледне какво реално се е случило, после може да се субективизира с търсене на виновност. В конкретния случай обективната реалност е изместена от търсенето на субективна вина.
  п.п. Редактирах си поста да вмъкна цитата, към който ми е отговора.

Общи условия

Активация на акаунт