Плодове и чай с мед - 36 част

  • 37 592
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • софия
  • Мнения: 88
Добро утро и от мен...
Сега ставам та чак сега си изпих чая за 8 и изоставам, ще съм с по една порция по малко и чай и плод, тпо това пък от друга страна е добре....

Джул    bouquetю

нощес се събудих към 2 от зверски глад, корема ми стържеше, бълбукаше... заспах си пак и тази сутрин не съм гладна... за сега нямам прегрешения, ама да не се заричам, едвам удържах снощи като приготвях на мъжа ми Багети...

До после!

# 751
  • софия
  • Мнения: 88
хеййй!
мили плодчета, къде сте... днес надничам 100 пъти, но няма никой...
да не сте се отказали, ей...  #2gunfire
дано се държите, аз съм сравнително добре... 3ти ден, но ми е отпаднало... ще избутам и днес... аз съм на принципа, да мине днес, както казах и преди, че иначе се обезкуражавам...

хубав, плодов ден !

# 752
  • Мнения: 9 990
Петък бил ден на майстора, ама аз имам бач, та затуй...и си гладувам тихичко и кротичко.На две круши съм.... Laughing

# 753
  • софия
  • Мнения: 88
аз до сега съм на 2 портокала в 1часа, след малко ще си обеля още 2 и днешния ден е покорен (да не се хваля, че пека баница за мъж ми, ама да се надявам, ще стисна зъби)
Между другото виждам и резултат на ръцете, определено видимо са отслабнали, това много ме радва и доста мотивира да продължа Simple Smile
хайде от мен е това!

# 754
  • Мнения: 0
аз искам да попитам задължително ли е да съм на плодчета за да пиша в темата (до онзи ден бях) Embarassed Rolling Eyes Peace

# 755
  • софия
  • Мнения: 88
аз хапнах малко баница... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 нали не е фатално,
 е какво да направя, не се сдържах, имахме и гости за баницата....

сега какво? да продължавам или отначало .... ??? смисъл , предполагам, че няма ссега заради това парче баница да надебелея всичко което съм свалила, ама все пак как мислите?

П.П.  между другото незнам дали от неяденето, но не ми понесе....  Sick Sick Sick
а и ме заболя зверски корема...

# 756
  • Мнения: 254
Галя, стига да не г0овориш за скари и бири разбира се, че можеш да пишеш... Ти захранваш ли...

Дидишонче наоколо сме бе... спокойно не си самичка...

Gery-to аз тогава смъкнах 18 кг и ги задържах много дълго време повече от година. Чувствах се страхотно до момента,  в който не започнаха сериозни проблеми в работата и едновременно с това и с моето гадже ме заряза (след 7 години заедно... ужким била критична година казват)... животът ми беше като отровен и в професионален и в личен план... Както и jedira kaza... при някои от нас стресът играе много силна роля... Ако аз слабее при стрес.... да бях вейка... през толкова стрес минах напоследък... Та кантарът почна да лети лека полека... и в състояние на хипер стрес... можеш да си представиш, колко е трудно да контролираш теглото си... Аз не успях да контролирам ситуацията... Вместо да се опитам да намеря утеха във фитнеса... аз хапвах много нездравословни храни , обездвижих се... почти не излизах навън да се разхождам, спрях и фитнеса...и много лесно ги качих...

Честно казано от 2 години се опитвах да почна плодовото гладуване, но чак сега успях...и то защо... защото всички около мен почнаха да ми се карат как съм допуснала да стигна до тези килограми. Заради повишеното тегло почнаха проблеми в кръстта, в раменете, в краката (аз съм с много фин скелет и много натоварвам тялото си) и ако не ходя на на масаж всяка седмица бях загубена. После един треньор по тенис ми каза, че трябва да смъкна много тегло, защото първо така не мога никога да имам бързи крака а и натоварвам много тялото си ...  и вече кулминацията беше... #2gunfire когато моят доктор интернист ми каза, че имам вече отлагания по аортите (артеросклероза) на сърцето... на другия ден вече бях сред гладуващите... Та го правя не само за килограми... но и заради здравословни причини...

Хайде приятен Ви уикенд!

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 20:32 от Jule

# 757
  • Мнения: 254
Дидишонче... още като четях, че ще правиш баница се притесних за теб... така готино ухае... Ами добре де сега да се убиваш ли... съжалявам, че не си устояла Hug, но нищо де не може да се върне обратно... Разбира се, че продължаваш напред... няма да се предаваш...Ти няма да наваксаш вси4ко по-скоро казват, че тези храни ако не си захранил веднага организмът ги депозира ... Но спокойно де, ще влезеш пак в крачка...

Нормално е да те заболи стомаха, такава е реакцията обикновено, а може и да се подуеш малко...
Доколкото знам, ние натравяме тялото си като гладуваме и прегрешаваме.. но грешиме понякога...

# 758
  • софия
  • Мнения: 88
Много благодаря Simple Smile Чувствам се ужасно, ама какво да се прави, продължавам с нови сили!

Извинете за невежеството ама какво значи "тези храни ако не си захранил веднага организмът ги депозира ... "

# 759
  • Мнения: 254
Дидишончи,

извини ме, проблемът е в моя телевизор... разбирай... "натрупвам"...

П.С. Много ти е сладичко бебешончето...

# 760
  • софия
  • Мнения: 88
Благодаря Simple Smile   bouquet  bouquet

# 761

Общи условия

Активация на акаунт