Плодове и чай с мед - 36 част

  • 37 614
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 990
Билките ги таксувай като чай..... WinkМисля, че щом е билково-бива, ама не съм капацитет все пак. Thinking

# 706
  • Мнения: 72
aз имам проблем с изхождането Embarassed а дмес съм 9 ден захранване а вие имате ли такива проблеми  Rolling Eyes
  Яж ленено семе - по 2-3 лъжици смляно!  bouquet

# 707
  • Мнения: 932
Много благодаря за обяснението Hug На мен хич не ми се виждат малко Whistling.Наистина днес съм кг по-малко-представям си какви количества храна изяждам  Embarassed/ясно е,че е от празен стомах Wink/. Колкото смъкна-толкова.И бавно да е,важното е да вървят надолу.
Имам алергия.Получавам леки астматични пристъпи /наистина леки,но неприятни/.Освен това ми излязоха изведнъж подкожни пъпки,да не говорим за белия език и това,че ми закъсня ужасно.В момента съм под голям стрес-работя от вкъщи и гледам децата,които не ходят на градина.Съответно съм нервна.Какво ти-на моменти направо зла Sad.Надявам се,че ще се поизчистя.
Но смятам да карам само 11 дни плодове и 9 захранване.На 21 имам рожден ден /великите 30/-депресивно и гадно.Ако и не ям и не празнувам...съвсем ще съм в дупката Laughing.
Помня,че на 8-9 ден започвало да се чисти дебелото черво,това ме устойва Grinning
Хайде,майчета,споделяйте как се чувствате и каква полза,освен кг,виждате.
Успешно завършване на деня!

# 708
  • Мнения: 1
Xylometazolin ще лунувам с теб  Hug

# 709
  • Мнения: 380
aз имам проблем с изхождането Embarassed а дмес съм 9 ден захранване а вие имате ли такива проблеми  Rolling Eyes
  Яж ленено семе - по 2-3 лъжици смляно!  bouquet

Сини сливи!!! Днес намерих едни... Истинско чудо:)

# 710
  • Мнения: 254
Здравейте и аз лунувам с Вас...

Ира... не само, че няма да се депресираш ако не ядеш на твоя рожден ден, ами имаш достатъчно време да изглеждаш страхотно, да получиш много комплименти и да се чувстваш наистина като принцеса на твоя празник..., а нема да ти казвам, какъв огромен избор имаш от плодове. Аз бях на гости при прятели в Германия още на първите дни от гладуването. И установих, че те каквото намерят хапват, ама вероятно по едно ядене... а за мене то не беше избор то не беше чудо... Всичко се въртеше около мен, да не би да остана гладна милата аз... дето имам толкова много сланинки като резерва, че 5 Сървайвара бих изтърпяла на глад...Та накрая даже се мобилизирах да им сготвя една нашенска хубава манджичка... Т.е. всичко е до настройката и до мотивацията....Ако му е дошло времето...

Jedira твоето портокалче и натурално сокче наистина много съблазнително ми действат...

Хайде малко дисциплина на нас лунуващите... Само 3 дни трае това чудо  Hug

Успех на всички гладуващи...

Герито колко смъкна последно... Thinking

# 711
  • Мнения: 254
aз имам проблем с изхождането Embarassed а дмес съм 9 ден захранване а вие имате ли такива проблеми  Rolling Eyes
  Яж ленено семе - по 2-3 лъжици смляно!  bouquet

Сини сливи!!! Днес намерих едни... Истинско чудо:)

Лили Мики, може и сок от круши...

# 712
  • ES
  • Мнения: 2 172
Джуле, на 9_тия ден захранване бях с 1 кило по_тежка  Embarassed. Но аз съм си виновна, едната порция задуШени зелен4уци замених с турШия.  newsm43 На другия ден лицето ми беШе отекло.  #Puppy dog А може да съм от тези, които при захранването връЩат 1_2 кг. След 10_тия не можах да се претегля, паднала ми беШе батерията на кантара, приех го като поли4ба.
Сега Ще се храня разделно и Ще лунувам. Днес съм на сок и 4ай.

# 713
  • Мнения: 958
Здравейте и аз лунувам с Вас...
Jedira твоето портокалче и натурално сокче наистина много съблазнително ми действат...
Хайде малко дисциплина на нас лунуващите... Само 3 дни трае това чудо  Hug
Успех на всички гладуващи...
Jule,  Hug
Аз да се отчета, до момента съм на два фреша и два чая, значи издържах трите дни на сокче и от утре нападам плодовете, резултати и аз не знам,  всеки ден се тегля, всеки ден съм с килце надолу newsm44, върви чудесно, най-после се вмъкнах спокойно в тесните си дънки LaughingМисля да карам на плодчета до 15-ти и после 10 дни захранване, но от опит знам, че там ще ми е най-трудно, обикновено се провалям, дано сега да изненадам себе си Blush

# 714
  • Мнения: 254
Jedira, поздравления... браво почти успя... лягай бързо в леглото, за дане прегрешиш....

Оф... аз май пак нещо не съм разбрала... Първо се бях заблудила, че Луната е пълна на 4ти, а то било днеска... Т.е. искаше ми се от вчера да почна на сокчета, ама нищо де и днеска е полза.. Аз ще се опитам 3 дни само на сокчета и чайчета..., че много прегрешавах напоследък.. Sick

А gery-to, помисли логично, как я виждаш тази, да си напълнеш дори мъничко стомахчето и то да не задържи тази храна като количество, освен ако не спортуваш страшно много и да изгориш всичките калории, които си погълнала... И понеже се съмнявам във второто *нищо лично разбира се...* значи нормално е да вдигнеш малко килограмчетата. Въпросът е да не са повече от 1-2 кг... Аз винаги когато съм била на захранване съм качвала малко, ама то нищо не са 1-2 кг... като хапнеш малко сол и тялото задържа... ето ти тази твоя вкусна туршийка, как временно е задържала повече течности в организма... т.е. Вий си като Сит Вълк тази вечер, радвайки се на волята, която прояви напоследък...

# 715
  • Мнения: 0
и аз лунувам и макар от сутринта имам голям резултат 1кг и 300гр newsm44

# 716
# 717
  • Мнения: 932
Най-редовен фен съм тук.Чета при всеки пристъп на глад и отказване /което е доста често/.С колектив е много по-лесно!Ех,дано и на мен ни се избистри тенът и на рождения ден изглеждам на 20,не на 30 Mr. Green /майтапя се,разбира се/.
Благодаря за подкрепата,Jule!Ще си повтарям и повтарям твоите думи...

# 718
  • софия
  • Мнения: 88
здравейте !

още едно плодче приемате ли?
аз до утре сутрин лунувам, ама с чиста съвест мога да кажа, че днес ми е първи успешен плодов ден.... пила съм 3 пъти днес фреш и няколко чайчета...
имам да свалям 10тина кила и се надявам да издържа... ще изтегля книгата за да се мотивирам още повече и ще чета и пиша тук Simple Smile

успех на всички !!!

# 719
  • Мнения: 12
моми4ета,здравейте-преди време се разписах тук,но се издъних на 2рия ден и дори ме беше срам да си призная- Embarassedно ви 4етях редовно и събирах смелост от резултатите ви-сега запо4нах пак покрай пълнолунието-тоест днес ми е 2 ри ден-заради луната съм 1,600 надолу-имам да свалям 10 Crazy
смятам този път да издържа 10 дни и 10 захранване-дано успея
въпро-тиква може ли да се яде???пе4ена без мазнина с малко мед,4е така и така правя заради малкия newsm78

Общи условия

Активация на акаунт