Плодове и чай с мед - 36 част

  • 37 605
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • софия
  • Мнения: 88
Маг супер си! завиждам благородно точно на тези 10   bouquet
Jule, е такива постове си трябват от време на време за да влизаме в релси Simple Smile Hug

# 736
  • Мнения: 9 990
Магьосник, напълно нормално е, не е никак странно това, което описваш.Даже бързо 8 си махнал.Би ли споделил колко имаш да сваляш?Обикновено при повече килограми, първите се топят главоломно, следва затишие...
Сушени плодове аз избягвам...
Както и грозде.

# 737
  • Мнения: 1
Jule браво!   bouquet

С малки прегрешения, съм на 4тия ден. Усещам че съм свалила, но не искам все още да се тегля. Не можах да изкарам лунната ..  Embarassed Ядох мандаринки  Mr. Green Иска ми се да сваля още 4-5 килограма... Сигурно ще почна и аз на сокчета и чай.

Успех на всички   bouquet

# 738
  • софия
  • Мнения: 88
Ето ме и мен!
Ходихме да купим на милото подарък за Коледа, че сега съм се видяла в пари и ще ги похарча.....
Стана 17и30 и си взех едно фрешче от грозде и ябълки и това ще ми е вечерята...
Чувствам се сравнително добре, и не смея да се похваля, но нито съм гладна нито днес в Мола ме поздразни някоя храна, дано остане така, че ми е толкова трудно....
Резултат имам определено, засега го виждам на корема, прибрал ми се е...

Успех на всичкиииии Simple Smile

# 739
  • Мнения: 23
Аз пак съм на линия. От 1 декември уж щях да съм на диета, но пък всеки ден все с нещо прегрешавах. И днес вече ще се опитам да съм стриктна. Не съм гладна, но пък много обичам да си хапвам и това да вкуся, онова... #2gunfire Днес съм на мандаринки. По - късно ще хапна портокал и банан.  chef

# 740
  • Мнения: 958
Аааа, не сме се разбрали да говорите за манджи Naughty
Днес бях плодова и ми беше малко по-трудно от пълния глад, трябва да посвикна, че се разрешават само плодчета, дано утре е по-добре, днес си позволих банан Blush

# 741
  • Мнения: 0
аз колкото бях сутринта, толкова съм и сега но все пак след лунуването свалих 2 кила сега хапнах кисели зеле и малко соев кренвирш и съм гладна но се старая да не преяждам

# 742
  • Мнения: 9
здравейте и от мен!ден 17 изтича от нашето плодуване Grinning казвам нашето тъй като мъжо и той не се е предал Grinning въпреки постоянните мрънкания Whistling Grinning
имаме тук там по някое дребно прегрешение с някое и друго бананче  Embarassed Rolling Eyes, но като цяло се държим!!!!!  Peace
 поздрави  за всички и успешно плодуване и захранване   bouquet

# 743
  • Мнения: 932
Алекс-за теб и мъжа ти  newsm20

# 744
  • Мнения: 254
Добре дошли на новичките....

Браво бе Алекс... кога станаха 16 дни... Радвам се, че и Вие държите!!! Нещо с некакви резултати да се похвалиш?!?....Аз банана не го считам за прегрешаване... аз си хапвам винаги банани като гладувам... е по 1-2 максимум на ден и не всеки ден...

Аз съм 23 ден (разбира се с няколко прегрешения). От 2 дни лунувам само на течности без прегрешения!!!  и утре със сигурност ще имам причини да се радвам на кантарчето Hug.  Аз в края на седмицата ще започна захранване, че наближават коледните ми партита..., но после пак ще съм на разтоваране до Коледа (то май точно около новолуние ще се падне ужким тогава повече килограми се смъквали от пълнолуние... дали е вярно незнам...) ... искам да смъкна още 3 кг преди Коледа... а дали е възможно...

И вчера и днес вървях по 90 мин... много добре се чувствах от вечерните разходки...

Тази вечер опитах малко Пунш, че бях на парти... но това беше единственото към което посегнах... държах се прекрасно, храната не ме съблазни... Пунша ми се стори хипер сладък. (Бързо го замених със сок от портокали с половин изцеден лимон) ...Другите ми казаха, че въобще не било вярно... Аз нищо не казах, но си знаех, че диетата ми е променила усещанията за сладко и солено!!!

Лека нощ и сутринта с много добри новини...

# 745
  • Мнения: 9
 Hug  JULE , IRA_DБЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА!ПОЗДРАВЛЕНИЯ И ЗА ВАС   bouquet
ПРИ НАС НАЙ-ХУБАВОТО Е ЧЕ СМЕ САМО ДВАМАТА ВКЪЩИ И НЯМАМЕ ОСОБЕНИ ИЗКУШЕНИЯ  КРАЙ НАС Grinning ХЛАДИЛНИКА Е ЗАРЕДЕН САМО С ПЛОДЧЕТА А МЕСЦЕТО И ДЪЛБОКОООООООООО ЗАМРАЗЕНО Joy
ЗА РЕЗУЛТАТИ ЩЕ ГИ ОСТАВЯ ДА СПОДЕЛЯ С ВАС СЛЕД ПРИКЛЮЧВАНЕ НА ПЛОДУВАНЕТО, ТЪЙ КАТО СКОРО НЕ СЪМ СЕ КАЧВАЛА НА КАНТАРЧЕТО. Rolling Eyes СЛЕД ПОСЛЕДНИТЕ РЕЗУЛТАТИ ПРЕДИ НЯКОЛКО ДНИ СЕ РАЗОЧАРОВАХ И РЕШИХ ДА НЕ СЕ ТЕГЛЯ  ПОВЕЧЕ  Laughing
 
JULE - ТИ НАПРАВО СИ ЗА НОБЕЛОВА НАГРАДА Peace 23 ДНИ ЧЕ И ЛУНУВАНЕ.......  bouquet
IRA_D - ЧАКАМЕ И ТВОЯТ МЪЖ СРЕД НАС Laughing ТЪКМО ЩЕ СИ ПРАВЯТ КОМПАНИЙКА С МОЯ И Магьосника от Оз     Grinning
ЗА ВСИЧКИ   bouquet

# 746
  • ES
  • Мнения: 2 172
Джуле, колко дни мислиШ да правиШ плодуването? Ако са над 20 трябва да те следи лекар, ей. Нали ти питаШе за хап4ета и плодуване или греШа? Внимавай.

А турШията е домаШна, даже не беШе добре станала, зелен4уците не бяха така кисели, но все пак си оказа влияние, ама  като я видях една такава со4на, и си викам, накрая със захранването съм и хапнах.
Торта не знам скоро кога Ще хапна, сега се наслаждавам на зелен4уците и плодовете.

Браво и на другите моми4ета и мом4ета, все така и внимавайте със захранването.

Някой беШе питалкакво пре4истваШ с 3_5 дневно гладуване, ами ниЩо, само отслабване. Истинското 4истене и лекуване е след 7_мия ден.

В4ера лунувах, ама голям студ като не ядеШ бе, направо пръстите ми мръзнат. Но корем4ето веднага се прибра.

Хайде кураж и дано се върна след нова година пак при вас.

# 747
  • Мнения: 254
Abe Alex and Co... , Нобелист по Прегрешенията и слабата Дисциплина със сигурност.... (Вие не ме гледайте, че се опитвам да въвеждам Дисциплина... аз за да не тръгнете по моя път...)

Алекс, Вие включете движение newsm57  261uu newsm39 newsm35, явно не се движите достатъчно и затова не виждаш добри резултати... Една година помня бях много смъкнала от тази диета, направих 2 серии по 30 дни... но толкова енергична като сега не съм се чувствала. Може би, защото не съм прегрешавала преди:)) В интерес на истината сред прегрешенията са печени кестени, а те са много полезни и интересно, стомахът ми ги прие много добре!!!  Реших, че после може да не ги продават кестените после и си намерих оправдание...Добрата новина е, че не качвам от тях...  

Тези дни даже не се сещам и течности да пияю... при това не го правя умишлено, ама нали всеки иска преизпълнени петилетки преди Коледа и бачкане яко... Като се усетя гледам набързо да изпия 2 грамадни чаши с топъл чай....

Гери-то, аз днеска казах, че края на седмицата започвам захранването. Една седмица почивка и пак ще направя разтоварващи дни, в смисъл на много слаба храна...че покрай празниците да не кача всичко... Аз съм правила много пъти гладуването самичка без лекари по 30 дни, моя приятелка по 40... важно е да си следваш тялото просто... Аз имам много енергия, ако усетя, че нещо не е наред веднага ще спра.... но засега нямам проблеми...

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 03:08 от Jule

# 748
  • ES
  • Мнения: 2 172
Jule , и ти ли не спиШ като мен по ноЩите. И за тази 1 година с двете 30 дневни плодувания колко кг свали? И после навакса ли си ги.
А за спорт не е ли много изтоЩително да гладуваШ и физи4ески да се натоварваШ?
Хайде лека

# 749
  • Мнения: 958
Здравейте и от мен Hug, режимна съм, днес ден пети, още половин килце си отиде, да си ходи и да не го видя повече Naughty

Jule, поздравления, и аз не бях разбрала, че от толкова време си на плодчета, браво за волята  bouquetА колко смъкваш при тези продължителни гладувания извинявай, ако вече си казала някъде, аз тази година плодувах два пъти по 12-13 дни, сега ми е трети път, обаче не успявам да запазя сваленото, лошото при мен е, че много се влияя от разни емоционални състояния , то май жените сме си така Blush
gery_to, в книгата на Лидия Ковачева тя казва, че се е излекувала от много тежки заболявания именно с такива кратки курсове на плодове и чай, дадена е схема колко дни се прави и след колко време можеш да повториш, мисля, че 20-дневно гладуване се препоръчва не повече от веднъж годишно, ако някой се интересува ще се разровя и ще постна повече информация, имам книгата, но отдавна не съм отваряла да я чета Blush

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 10:27 от jedira

Общи условия

Активация на акаунт