нещастно бременна съм...

  • 3 933
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 380
Съгласна-от хормоните е.Изчакай да чуеш в родилната зала как нареждат родилките мъжете си:Какво ми причини идиот такъв,къде си дявол да го вземе,като мен ме боли..всякакви подобни.

Да не си раждала с някоя проста циганка? Чувала съм такива градски легенди за нареждащи жени и никога в нито едно родилно подобни просташки изцепки не съм чувала.

# 16
  • Мнения: 610
Едно нещо,което си чувала като легенда си има съвсем реална възможност да се е случвало.Легендите лягат на нещо.Ами да-слушах го по време и на двете си раждания и не-не бяха циганки.Предполагам от силна болка,знам ли. А доколкото съм разбрала,ти май не си раждала в България?
П.С. Чудех се кога ли ще дойде моя ред да ме захапеш,че като гледам така май няма никой без белези от форума без теб. Joy

# 17
  • Мнения: 11 566
Уха, добре дошла в "Клуба"  Mr. Green

И хабер си нямам как ме изтърпяха тези 9 месеца. сега близките ми като чуят само думата "бременност" и скачат ужасени  hahaha Blush

Хормони. После ще се чудиш що си се държала така зверски  Hug Hug и ще си обичаш мъжа.

# 18
  • Мнения: 194
Абе стига с тез хормони бе!

Не , че не е възможно, но тук се лепва като диагноза на всяка бременна или скоро родила. ooooh!

# 19
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Здравейте,

на 27 съм и вече съм в 7 месец, но бащата просто супер много ме дразни и вече всеки ден почти му вдигам скандaли, крещя, избива ме на неимоверен бяс - досега никога чаак толко не съм избеснявала. Сигурно сега е така защото явно чувствам че не искам да съм с този човек, но чаканото бебе ме възпира от крайни мерки...засега - и така съм все едно в някаква клопка което още повече ме подтиска. После естествено ми минава защото ми става мъчно (най-вече заради бебока, нали сега сме по-чувствителни и т.н.) и така до следващия път. Ако го нямаше бебока сигурно отдавна да сме се разделили...уви.
С човека сме от година заедно и явно избързах с бебето защото сега се вижда че вече се чудя какво ми харесва тоно в него. А той не че се държи нещо лошо с мен, даже много ме обича (вече след всичките тия скандали за какво ли не сигурно и той не е толко сигурен де), просто прекалено много неща ме дразнят в него и някак няма смисъл май да сме заедно в такъв случай. Но не мога да направя окончателната крачка заради бебока, не че не мога да го гледам сама, ама...
Какво бихте направили вие?

П.С. най-лошото е, че вместо да съм спокойна и щастлива аз в повечето време беснея и в тези моменти не знам какво му е на бебока...нали се влияе и от наште настроения...А просто съм подтисната защото мисля че съм си прецакала живота с този мъж и само се проклинам че поисках дете и т.н.
Не прибързвай.! Сега си напрегната от бременността! От ставащото с теб. Изчакай да се роди детето. Ще имаш време да преосмислиш нещата...

# 20
  • София
  • Мнения: 1 349
Много съм съгласна с Кам,стига с тия хормони,малко взе да се преувеличава вече...
Виж кво,ако мъжа ти е мухльо,тръгвай си,но ако човека е свестен и се грижи за теб,мисля,че нямаш никакво право да се държиш така с него,поставяла ли си някога на негово място...?

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 576

Явно си попадала на кръгли простакеси  Laughing
Аз също съм раждала два път (в БГ) и не съм чувала подбни глупости, а аз да ги изрека- трябва да смеся кокаин с хероин и да дръпна 2-3 треви, но пак няма да се получи  Laughing

# 22
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 102
Бе вярно е, че на хормоните се отдава по-голяма важност, отколкото заслужават, но за всеки случай - не препоръчвам да се взимат важни решения в такова "деликатно" състояние. Wink

# 23
  • Мнения: 11 566
Абе стига с тез хормони бе!

Не , че не е възможно, но тук се лепва като диагноза на всяка бременна или скоро родила. ooooh!

Aми тогава са във вихъра си. Който не е изпитвал как могат да ти вкарат безумни мисли в главата, то той и не може да разбере.

По-добре за сега да приема, че са хормони и да се озаптя колкото може, отколкото да се разведе сега и после да се чуди какво по дяволите е направила. Да се разведе може винаги  Peace

# 24
  • Мнения: 1 464
В подобно положение съм,но не мисля че причината са хормоните.
Вярно,че плача около 100 пъти повече от преди и мисля,че на никой не му пука за мен,но от друга страна.....абе не знам

# 25
  • Мнения: 3 057
Дори и да не са само хормони все още не съм срещнал бременна жена която да се държи съвсем адекватно през цялата бременност и след това. Доста често изперква частично или напълно за неопределени периоди и само това че сме попрочели някои неща предварително не се стига до безумия. Дано повече мъже да са се осведомили навреме какво ги очаква  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 3 123
Явно аз съм единствената, която не го отдава на хормони.
По мои сметки сте направили бебето в периода на влюбеност и сега след"отрезвяването" се оказваш много бременна от човек, който не обичаш. Не вярвам в родилните пред/след депресии - това е за хора с много свободно време и помощ от вън Simple Smile.
Съвет няма да ти давам, но ако сега те дразни и не го понасяш не вярвам нещата да се оправят.

да и аз така мисля.Особено ако не сте живяли заедно преди и чак сега разбирате,че не можете да се напаснете.

# 27
  • Мнения: 2
Тази тема все едно аз съм я писала. Ние също се познаваме от 1 година,но вече имаме син на 2 месеца. Нямаш си и на представа кви викове и ревове бяха-не ми се живееше направо. Мислех си ,че с  живота ми  е свършено. Отидох да раждам и след това едвам издържахме един без друг едноседмичният престой в болницата. Simple Smile Сега единственият ,който реве вкъщи е бебока-слънцето на мама и тате Simple Smile

# 28
  • Мнения: 289
стига с тия хормони , аз днес трябва да родя , термин, но хормоните са си ми наред , чувствам се чудесно , когато не сам била бременна са ми били по - зле тия прословути хормони

# 29
  • Мнения: 11
В подобно положение съм,но не мисля че причината са хормоните.
Вярно,че плача около 100 пъти повече от преди и мисля,че на никой не му пука за мен,но от друга страна.....абе не знам
Ами то при всяка различно с проявява За себе си със сигурност мога да твърдя, че през самата бременност и малко след раждането такива мисли са ми минавали през главата и такива неща съм правила, които иначе не бих направила Embarassedа се имам за разумен човек. Иначе в конкретния случай- по-добре е да се изчака, за да не съжалява после.Не е добре да се взимат такива сериозни решения в това състояние.

Общи условия

Активация на акаунт