Февруарчето продължава да расте , а мама мисли за море!!! (9)

  • 11 889
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Здравейте!
Бях се скрила ама си ви четях старателно! Днес бях на лекар и най-после видях едно лудо бебе - има си крачета, ръчички, маха и се върти като диваче. Доктора ми пусна да му чия сърчицето, толкова вълнуващо беше и ми направи снимка, на което се вижда едно бебе с огромно шкембе  Hug Joy, толкова се смяхме на шкембелана!!! Имам окончателен термин  и т.н. За ФМ ще се запиша другата седмица и дано всичко е ок. Изследванията ми са перфектни. Пожелавам ви всичко да е наред, а ако има нещо некакто трябва да се разреши много лесно и бързо.  smile3525 Отивам на обучение 3 дена и като се върна ще наваксвам!  Hug  bouquet

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 15:05 от Dallcheto

# 76
  • София
  • Мнения: 246
Dallcheto ,направо ти завиждам благородно,че си видяла бебока да шава !  Hug Моят спеше последния път и не можахме да го събудим,въпреки кашлянето,което му организирах. Дано нещата вървят така безпроблемно  докрая  за всички ни.

# 77
  • Мнения: 262
и моето все не шава
и мсиля, че е нормално все пак е толкова малко све още  Rolling Eyes
Далчето как така окончателен термин  Rolling Eyes?

# 78
  • Мнения: 239
 Dallcheto честито мила. Много се радвам, че всичко е наред и не на последно място ти завиждам благородно за срещата с бебо. Аз ще си видя мойто чаааааак на 27.08.Много далече ми се вижда  Tired

А като казваш "шкембелана" да не би да са видяли пола?  newsm78

# 79
  • Мнения: 4 187
Dallcheto, страхотно  Grinning. Първите "снимки" са много мили  Heart Eyes !

# 80
  • Мнения: 36
Харем стил,благодаря ти за координатите:)))
Дано да успеят да ми запишат час при доц.Балев за фм,м/у другото някой има ли мнение  за него???
На мен ни го препоръча моя близка,но до там с инфото Thinking
Честито на всички,които са си видели бебетата,а аз ще устискам до утре  Grinning
Днес си взех изследванията и всичко е ок newsm44,притеснявах се от факта,че майка ми е с отрицателен резус фактор,но уви метнала съм се явно на баща ми:)

# 81
  • Мнения: 1 086
Здравейте момичета... Много бързо пшете да не виизтърве от поглед човек....
Сега да се върна да чета какво сте писали

# 82
  • София
  • Мнения: 6 011
Далчето, радвам се, че всичко е наред и си видяла малкото шкембенце да мърда и да ти маха!  Grinning Hug

Аз чудничко си се отспах с дребоса, 3 часа пу-пу, сега ще се направя на съвестна домакиня и ще приготвя на мъжа ми любимите му пържени тиквички.

# 83
  • Мнения: 33
Момичета, днес се загледах в едно направление, на него има отделно "Първоначален избор на специалист АГ - програма Майчино здравеопазване" и след това "Преизбор на специалист АГ - програма Майчино здравеопазване". На два кода са, така че би трябвало ако някоя от нас не е доволна, да има лесен начин да си смени гинеколога поне веднъж по всяко време на бременността.

така е,Ника, може. трябва ти просто ново направление от личния лекар и тя ще ти отбележи "Преизбор на специалист АГ - програма Майчино здравеопазване". не съм го правила де, но питах, че и аз все се двоумя за аг.

# 84
  • София
  • Мнения: 6 011
Аха. Аз не искам да го сменям, но по-напред имаше недоволни мами, за тях го написах.

# 85
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, аз от вчера усещам бебето. Първо мислех, че се бъркам нещо, но днес цял ден ме бута малкото калпазанче, застанало е леко в дясно.

# 86
  • Плевен
  • Мнения: 52
Благодаря ви за подкрепата. Ще пратя снимки от сватбата да ме видите. Ника, браво на теб, значи и аз след седмица ще го усетя. Далчето - честито за малкото диване. Айде аз отивам на РД на свекъра - бъдещия де, та...ще е изпълнена с емоции вечер. Чао ви, до утре.

# 87
  • София
  • Мнения: 6 011
Приятно прекарване при свекъра, да е жив и здрав!
На мен ми е трета бременност и затова може би го усещам по-рано. Знам, че при първа най-късно се усеща.

# 88
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Привет и от мен.
Благородно ви завиждам за крачетата и ръчичките. Аз освен сърчицето нищо не съм видяла, а прегледа ми е чаааак на 27.08. Направих си и първите изследвания - с кръвните ок, но с урината   ooooh! - изписаха ми вагинални таблетки. Снощи свършиха и се надявам да не приемам повече лекарства.
Сега ме е налегнала една жажда и само се наливам с айрян.
Лека нощ на всички и само приятни сънища без кошмари  Hug .

# 89
  • София
  • Мнения: 6 011
Не ми говори за айрян, че сега ще ида да изпия една кана и цяла нощ ще ходя до ВЦ-то.  Laughing От известно време само това ми се пие, и то със сол. Тези дни, като попрочетох това-онова за белтъка се отказах от солта, ама не е вкусно такааа.

Общи условия

Активация на акаунт