Февруарчето продължава да расте , а мама мисли за море!!! (9)

  • 11 858
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Ами и аз така мисля, че не трябва да се пият антибиотици  Naughty

# 16
  • Мнения: 552
Радост, Аугментина ми го изписаха след абразиото ми миналата година. Това е много силен и пречистен антибиотик от "ново поколение" (каквото и да означава това). Според мен трябва да си пуснеш изследването още веднъж, за да си сигурна, че не е замърсена пробата и да се консултираш с още един специалист.
Бръмби, аз съм на абсолютно същото като твоето мнение относно БХС и съм категорична, че няма да правя такива изследвания този път. Миналата година направо ме подлудиха, а в крайна сметка се оказа, че бебето ми беше абсолютно здраво. Комерсиална история, на която вече няма да се поддавам  Naughty.
Вабени, това си е шок отвсякъде. Сега се смееш на грешката, обаче ти си знаеш как ти е била свита душичката докато разбереш истинския резултат.

На Съни благодаря за страхотната темичка и за това, че най-накрая фигурирам   bouquet! Пожелавам на всички след няколко прекрасни месеца да гушнем пухкавите си бебоци!
Аз съм добре, работя по телефона, но днес ще включа и малко домакинска работа, че скъпия ми съпруг не се справя много успешно тези дни. Идва му в повече ангажимента освен да работи, да гледа дете и част от домакинството  Laughing.

# 17
  • Мнения: 4 187
Нова тема, нов късмет ! При нас имаше земетресение  Shocked, но така ми се спеше, че въобще не помръднах !

# 18
  • Мнения: 40
Здравейте в новата темичка! Simple Smile Сърдечно благодарим, Sunny!

Относно земетресението- и аз не го усетих... Май ние, които сме във Варна, по-слабо сме го усетили от хората във вътрешността... Мен днес ме мъчи жегата. Sad Ходих до банката и доста ми прилоша по пътя. Една добра женица ми даде малко студена водичка, та успях да се добера до вкъщи. Дано и при нас да поразхлади малко... На всичко отгоре ще съм и в болнични 7 дни. От онзи ден гърлото и носът ме мъчат, синузитът ми се възпали, по цял ден кихам и ми текат очите. Sad Личната ми изписа Bioparox за носа и гърлото. Някой има ли представа дали е безвредно да го ползвам?  newsm78 Днес ще се регистрирам за ЖК, мисля да питам и гинеколожката какво мисли... Нямам търпение да видя бебо следобед... Малко зле се чувствам от факта, че трябваше да зарежа колежките на работа, май не им стана много приятно... Ама имам ли избор изобщо?! В крайна сметка моето здраве и здравето на бебо са по-важни. И въпреки това май се чувствам едва ли не виновна... Ужасно усещане, опитвам се да го игнорирам. Сега отивам да хапна и да се приготвям за прегледа. Весел ден, момичета! Доскоро!

# 19
  • Мнения: 36
Добро утро и от мен (то май е вече обяд де  Simple Smile )
Успех на всички мами които са на преглед днес  newsm10 ,а пък аз ще устискам до петък!
VABENI изключително съм ти благодарна за капките Пиносол за 1-ден ми оправиха носа:)
STAR, аз от 3-години всяко лято почивам във Варна и честно мога да кажа,че там хората шофират като луди,трафика е по-зле и от София.Незнам ако трябваше да карам там дали бих се навила да изкарам книжка!!?  no

# 20
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
http://informativno.blogspot.com/2009/07/partly-cloudy-up.html

Забавлявайте се!!! Grinning
5-минутно филмче за: Мамо, мамо, от къде идват бебетата ?
Аз се смях до сълзи  rotfImbo

# 21
  • София
  • Мнения: 246
Момичета,здравейте и от мен !  Hug

Върнах се от морето и веднага се зачетох в темата. Simple Smile ама какво правите !? Вече трети ден чета и едва сега се вредих!  Crazy
Изкарахме добре,но от 7 само 4 дни имахме плаж...Лошо време ни се падна,а и да си призная на Поморие не ми хареса особено.Другото е ,че на отиване се получи пътуване от 12 часа(първо отидохме на север от Варна,но не ни хареса мястото и се тръгна надолу,та чак Поморие...  Sick ) ,при което се измъчих и получих болки в корема,които ме притесниха допълнително. ooooh! Добре че предвидливо си бях взела но шпа и ми размина.Общо взето май съм единствената,на фона на всички,които искат на море и са изкарали супер,която бързаше да се прибере.  Laughing

Сега много се радвам на хладината навън,само дъжда и кашлянето на Бойко( гръмотевиците) не ме кефят,но е по-добре от жегата !!!  newsm68

Честити рождени дни на патерица на дечицата на Вабени и Слън4оглед! Да са живи и здрави усмихнати батко и кака през февруари. newsm59

Искам да честитя и на тези,които се радват на хубави новини за бебоците, на останалите задължително приемайте нещата по-спокойно,защото така или иначе стресът може само да навреди!  Naughty

Радвам се,че има и нови мами,които се присъединяват към темата . wavey

На Радост искам да кажа,че пиенето на толкова силен антибиотик през бременността не ми изглежда правилно,но все пак не съм лекар. Надявам се след 2-ра консултация да се окаже,че не трябва да се тъпчеш с него .  Thinking

Радвам се и за Анджи ,че притесненията и най-после са намалели и че фигурира на първа страница !   bouquet

Няма да влизам в повече подробности от предишните теми,че ще изпусна някого или нещо,а и ще стане много дълъг пост(не,че сега е много къс...)
Чао засега от мен.  Hug

# 22
  • Мнения: 239
kristinchetto радвам се, че си се оправила мила и то толкова бързо  Hug

taniora виж в листовката какво пише, но е хубаво да питаш и док

# 23
  • Мнения: 7
Здравейте, мами Simple Smile
Опасна работа сте, нямате настигане  Hug

Съни, отново поздравления за страхотната работа, която си свършила  bouquet

Svetla R, аз ходя при д-р Живкова и аз като теб търсих информация за нея, но нямаше такава. Все пак реших да се запиша там, защото така или иначе мисля да раждам там, а  и освен консултациите при нея от септември ще започна да посещавам лекаря при когото мисля да раждам. Честно казано за сега не съжалявам за избора си, дано и за в бъдеще продължава да бъде така. Simple Smile

Успешен и усмихнат ден Simple Smile

# 24
  • Мнения: 149
Привет, привет и от мен в новата ни темичка.....благодарско на Съни за усилията, които полага всеки път  bouquet

Благодаря Ви, момичета за прекрасните пожелания. Да ви се връщат тъпкано  Laughing

Пеперудка, и ние също бяхме на Поморие. На мен пък много ми хареса. Плажа чист, морето плитко....като за  плувци като мене /мога да плувам, колкото да се удавя/ Mr. Green Успяхме да отидем и до Аквапарка в Слънчев бряг, но аз не се забавлявах като друг път. Много ме беше страх да не направя нещо на бебка.....луда работа. Та се пуснах само 2-3 пъти, ама здраве да е догодина ще наваксам Whistling

Момичета, не ми се сърдете, мързи ме за сега да чета старата тема, ще гледам да наваксам Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 246
Слън4оглед,плажа беше наистина супер,само нямаше много избор за хапване на самия плаж.А за Заведенията по града да не говорим каква гадост беше ...... Sick Само едно ресторантче към хотел на плажа беше добре.То не беше прокиснала салата,горчива риба,таратор с краставици с големината на бадем и въобще  Sick  Много ми се прияждаха банички там  Heart Eyes и всички баничарници работеха до обяд.За обслужването да не говорим... При все,че туристите бяха много малко.Абе въобще не останах доволна,но се радвам,че на теб ти е харесало.Това показва колко субективно е дадено мнение. Wink

# 26
  • Мнения: 1 131
А аз и синът ми така здраво усетихме земетресението,че от петия етаж слязохме за отрицателно време.Много се стреснах,защото още бях сънена и се зачудих какво ме тресе.Като видях,че и лампата се клати,бегом по стълбите надолу.Синът ми за първи път усеща трусове и малко пребледня детето,но пък мама веднага отреагира Mr. Green и си слезнахме навреме.Дано не се повтаря.

# 27
  • Мнения: 262
момичета изумена съм  ooooh!
от няколко дена правя опит да попитам отностно ФМ
с който говорих в България (Варна, Пловдив)
не искат да чуват за ФМ
било излишно, било екстра, която не всеки може да си позволи
и това са думи на бременни и ве4е родили
 Rolling Eyes

# 28
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Харем стил дано да не се повтори земетресението, но.....радвам се, че писа....от сутринта, не знам защо, все за теб си мисля, че не си се обаждала отдавна и ми липсваха коментарите ти... Hug

KRISTI4 и аз смятам, че е излишно напрежение и "мода", но....ще се поддам - ще си направя и БХС-то другата седмица, и ФМ по-другата седмица.... абе луднахме май от толкова знания и информация.... Thinking

# 29
  • Мнения: 239
Радост ето ти един сайт мила където можеш да разгледаш за всички лекарства какъв е риска за майката и плода по време на бременност и кърмене.

btw за Аугментина дава, че няма риск  Peace

http://www.e-lactancia.org/ingles/inicio.asp

Общи условия

Активация на акаунт