Февруарчето продължава да расте , а мама мисли за море!!! (9)

  • 11 842
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 187
vabeni , много полезна информация !

# 31
  • Мнения: 262
Харем стил дано да не се повтори земетресението, но.....радвам се, че писа....от сутринта, не знам защо, все за теб си мисля, че не си се обаждала отдавна и ми липсваха коментарите ти... Hug

KRISTI4 и аз смятам, че е излишно напрежение и "мода", но....ще се поддам - ще си направя и БХС-то другата седмица, и ФМ по-другата седмица.... абе луднахме май от толкова знания и информация.... Thinking


да нищо не е на 100% сигурно дори и след куп изследвания
но мисля че след тях ще е малко по спокойно  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 303
 Да се запиша и аз Simple Smile Съни  Hug за новата темичка

KRISTI4 за мен специално ФМ беше много емоционално и приятно изживяване,а и излезнах доста успокоена след това че с бебо всичко е наред Simple Smile и като цена е между 60 и 100лв не са малко,но не са и кой знае колко.Аз лично нямам търпение за следващата ФМ,но тя е чааак септември

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 15:42 от silvery

# 33
  • Мнения: 262
При нас е 160 евро ранната МФ

# 34
  • Мнения: 303
хм,голяма разлика,ама и аз къде блея,че давам цифрите за тук  ooooh! но ако можеш да си го позволиш,сигурна съм че ще останеш много доволна от прегледа  Peace

# 35
  • Мнения: 262
утре съм на ФМ  Simple Smile
надявам се че всико 6те е наред
а пари се изкарват  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 453
При нас на първо четене - сини гащи.
Нухеалната - в норма.
Изследванията ми - ОК, като съм чукнала рекорден хемоглобин.
Гледам си другите две прекрасни бебета, поработвам.
Започвам от утре (хахаха, но наистина) гимнастика за бременни, може и курс по бременна йога по-късно, но там доста облъчват за домашно раждане и ме е шубе да не се навия Simple Smile.
Сега се оглеждам в продавалника за подходяща количка, че старите се амортизираха вече.
Пък и ми се купуват сини ританки. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 7
Здравей, кукла!
От известно време си мисля за теб, защото от доста време не си се включвала. Определено се усещаше липсата на позитивизма в товите постове. Честити ти сини гащи и поздравления за хубавите резултати на изследванията.  Hug

# 38
  • Мнения: 33
Хоп айде и аз в новата тема

Съни мерси мила  Hug smile3525
Ама наистина защо не пишеш повечко в темата, така се чувстваме гузни.  Rolling Eyes

Момичета забравих да ви кажа какво стана вчера  ooooh!
Отивам аз при Велев да му покажа резултатите от БХС, защото така се бяхме разбрали. Да ви кажа много бях притеснена, защото резултата за риск от синдром на Даун беше 1:20  #Crazy Направо незнам къде бях.Не бях казала на никой.Дори тук не бях споделила  Sad   И отивам вчера и той звъни на жената която записва часовете (жена му) и казва: "Донеси на Албена резултатите"
Аз вече треперя защото незнам какво става.Какви резултати, като те са си в мен. И се оказва, че идиотите от лабораторията са направили грешка  #2gunfire #Cussing out Размера на NT вместо 1.2 са го писали 12 при положение,че границата е =<3. И заради тази една точка всичко беше отишло на кино. Обаче доктора ми се е обадил и им казал пак да го направят и се оказало,че всичко е ОК.Сега резултата вместо 1:20 е 1:22000 Представете си какво прави една "." И така от вчера вече съм спокойна. Добре, че доктора е печен иначе......................
аз точно поради тази причина се чудя дали да направя БХС. преди малко си говорих с една колежка, минала вече по този път и тя ми каза, че при нея всички показатели от БХС сочели Даун и др. ген. заболявания. 2 месеца се побъркала докато и дойде време за амниоцинтеза, та чак тогава се успокоила. та сега се чудя какво да правя, а трябва да реша бързо.....

# 39
  • Мнения: 40
Хей! Simple Smile Да ви се похваля- току-що се връщам от ЖК. Регистрирах се вече, лекарката ми хареса. Бебо се развива нормално, точно според възрастта си. Simple Smile Утре съм на изследвания, ама док не спомена нищо за БХС. Кога се прави това изследване и какво представлява? Питах я и за Bioparox-а, нямало проблем да си го впръсквам...

Кукла, честити сини гащи! Аз още не знам пола, сигурно на 2-рата ФМ след 4 седмици ще разбера.

# 40
  • Мнения: 112
Кукла, честит ти момък  newsm18


Съниииии, забравих да ти благодаря за темичкатаа smile3555 hug hug

# 41
  • Мнения: 45
Здравейте, аз сега се връщам от Стара Загора. Доки ми взе нов секрет и ме прати в тяхната лаборатория, която била единствената специализирана такава в Старозагорска област. В Петък ще излязат резултатите.
Кукла честито за момченцето  Hug

# 42
  • Мнения: 41
Здравейте момичета, аз се позагубих малко, но не съм спирала да ви чета.
Честито на всички видели пола на бебо, то май само момченцата са се показали вече.
Съни, мерси за новата темичка, какви хубави ни ги правиш само.
Добре дошли на новите мами, лека бременност им желая!
Аз днес се регистрирах на ЖК. Най-накрая и аз видях моя бебо да помахва срамежливо с ръчичка. Беше ни обърнало гръб и само от време на време ни поглеждаше, за да ни помаха и пак ни обръщаше гръб. Изглеждаше сякаш знаеше, че го наблюдаваме.
Докторката ми е много внимателна и повече от 15 мин. ме остави да си го гледам на монитора.
Това е от мен за сега. Желая ви хубава и прохладна вечер.

# 43
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 415
Здравейте мамчета,
при нас всичко е Ок.
 Вече много ми се пазарува, а  и пола знам, ама нещо все ме е шопе. Освен това имам много неща от каката, голяма част от тях обаче са демоде newsm78 newsm78 newsm78.
Нямам наблюдения за новите колички и креватчета на пазара.
Как ви се струват тези походните легла за бебета. Пазара е залят с тях, има много модели и цветове. Може ли в такова да се гледа бебето за постоянно, че нямаме вече място за дървено легло?

Честито на всички, които са видели пола на бебоците си.

Албена, много е лошо това, което си изживяла.
Като гледам каква ни е медицината, се питам какъв инженер съм...
Човек да е по-смел и спокоен и хич да не ходи при тези кожодери.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Всичките хипократова клетва са полагали, а освен за паричките след прегледа за друго не мислят.



# 44
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте и от мен!
Много напоителен ден, така не ме беше валяло от години. Crazy
Ходих на очен лекар, останах възхитена от лекарката - млада, приятна, със супер техника и всичко обяснява. Въпреки, че можеше да ме претупа и директно да ми даде становище за секцио, реши да ме прати за едно доста скъпо изследване, което дори не знаех, че се плаща от ЗК и сега ще ми е безплатно.
Минах и през личната да ми разчете резултатите, каза, че това не е "онзи" белтък в урината, а назова някаква диагноза /не запомних/ и каза, че масово бременните го имали, не било нищо притеснително.
Честити сини гащи на кукла!
Вабени, егати кошмара, много неприятна грешка! Добре, че всичко е наред!
Нарцис, сгъваемите кошари са с размера на по-малките дървени - 60/120. Ние имаме и от двата вида, не знам какво да ти препоръчам, ние дървената я купихме, че се връзваше с останалото обзавеждане, сгъваемата я купихме за пътуванията. Иначе наистина можеш спокойно да си отгледаш детето в сгъваема, само гледай като я купуваш да купиш такава с цип, чрез който детето като поотрасне да може да слиза само от кошарата. Аз нашата я поръчвах по нета и въобще не обърнах внимание, че няма цип.

Общи условия

Активация на акаунт