Дзен, или изкуството да поддържаш компютър - IIІ

  • 47 942
  • 814
  •   1
Отговори
# 795
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Вади батерията, изчакай повече време, после я върни и ако не стане го носи. Дано ти го оправят бързо, законовия срок е 1 месец.

# 796
  • Мнения: 2 550
 Embarassed оказа се, че като са чистили са ми издърпали кабела от зарядното на контакта, а съм си мислела, че има ток...батерията паднала, съответно няма включване  Embarassed
е, по-добре така, отколкото нещо да беше изпушило Simple Smile

# 797
  • Мнения: 2 487
Има ли някой сайт,откъдето да си изтегля Офис пакет на Microsoft-PPt,word... да не е за пробен период или няма такъв освен купен  Thinking

# 798
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Има ли някой сайт,откъдето да си изтегля Офис пакет на Microsoft-PPt,word... да не е за пробен период или няма такъв освен купен  Thinking

Някой торент сървър, например замунда, арена и т.н.

# 799
  • Мнения: 759
Уфф, супер съм зациклила...Някой да ми каже как да си махна номерацията на страниците сложени чрез Инсърт-пейдж нъмбер...?

# 800
  • София
  • Мнения: 6 210
Уфф, супер съм зациклила...Някой да ми каже как да си махна номерацията на страниците сложени чрез Инсърт-пейдж нъмбер...?
Цъкни с бърз двоен клик върху номерацията и когато полето стане активно, просто ги маркирай и изтрий  Wink.

# 801
  • Мнения: 759
Вени*** , мерсаж!  Simple Smile

# 802
  • Мнения: 2 487
A znaete li какво е това SP2,SP1 и това рилийз-http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=164659&comments=1#startcomments дали ще ми върши работа?просто не знам кое да изтегля,толкова много и различни  ooooh!

# 803
  • София
  • Мнения: 6 210
Макаронче, понеже са нелегални, много от тези рилийзи изискват кракване по един или друг начин. Ако не си наясно с нещата, може би е по-добре да изтеглиш Open Office (http://bg.openoffice.org/), който е безплатен аналог на Офис Пакета  Peace.

xtna,  моля  Hug!

# 804
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
A znaete li какво е това SP2,SP1 и това рилийз-http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=164659&comments=1#startcomments дали ще ми върши работа?просто не знам кое да изтегля,толкова много и различни  ooooh!

SP2, SP1 означава Service Pack. По принцип офиса се лицензира със сериен номер. Не е трудна инсталацията - в самия торент е описано как да се инсталира и т.н. А и отделно в повечето торенти има readme файл, в който също е описано стъпка по стъпка как става съответната инсталация.

# 805
  • Германия
  • Мнения: 240
Макаронче, нямам в момента достъп до замундата, за да ти дам точен линк, но аз съм с Blue Edition..без кракове и серийни номера е, супер лесно се инсталира  Peace

# 806
  • Мнения: 37
Ако не си наясно с нещата, може би е по-добре да изтеглиш Open Office (http://bg.openoffice.org/), който е безплатен аналог на Офис Пакета  Peace.


Едно въпросче за Опън Офиса. Когато искам да вградя музика в презентация с Power Point го правя като задам музика в слайд транзишън. Музиката се вгражда във файла на презентацията и после където и да я записваш върви с нея (дори не съм открил начин да я махам от там, а тя е в уев формат и става голям файл).
Пробвах по същи начин в Опън офиса. Тръгва, работи, но когато се запише на друго място върви без музиката. Музиката не е вградена в презентацията. Има ли начин да се вмъкне звука така, че да става част от презентацията?

# 807
  • Мнения: 2 336
Здравейте има въпрос който за някои може да е елементарен
Как да разбера колко ядрен ми е компа и дали ще ми поддържа Windows 7 Embarassed


Microsoft от появата на Vista пуснаха едни адвайзори - програмка, която тества хардуера на компютъра дали ще издържи OS. Ето ти линка за Windows 7 Upgrade advisor.  Сваляш програмката, закачаш къде-що имаш периферни у-ва (принтери, скенери...) и Run. Принципно ако си с  Виста, 7 също ще върви.
Благодаря ще пробвам Hug

# 808
  • София
  • Мнения: 6 210
БориСе, признавам си - нямам грам идея  Blush, а и Опън офис нямам под ръка! Сигурно може да стане и най-вероятно е някоя дребна опция из менютата, ама дакато я намери човек...

# 809
  • Мнения: 2 487
Здравейте,отново.Изтеглих Опъна,готов е.Когато направих текстов документ,го пратих на един приятел да го види.Но при него не се отваряше.Трябва ли да имам Микросфтският,за да стане.Не знам изобщо нищо от тези файлове.Преинстал.ми компютъра и сега,нямам никакъв офис.Изтеглих някакъв Блу от замунда.Ще видя и него.  ooooh! Извинявайте за глупавите въпроси,ама на като не разбирам  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт