Почитатели на Майкъл Джаксън 6 - BAD and DANGEROUS

  • 26 951
  • 590
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2
Нали? За първи път чета в интернет пространството толкова много истина на едно място....

Крайно време беше!  Hug

И съм много съгласна с частта за семейството му.Аз от Джанет очаквах много повече.Единственото , което каза   след смъртта на Майкъл беше на наградите ВЕТ, това е публикувано и в програмата за Мемориала
http://www.mtv.com/photos/the-program-from-the-michael-jackson-m … 25596/photo.jhtml
Докато  това написано от Ла Тоя  ми се струва много по-лично и искрено.
http://www.mtv.com/news/photos/j/jackson_memorial_program_090707/02-page.j
Толкова глупости се пишат за  Майкъл всеки ден и ми се струва редно   семейството да се вземе в ръце и да защитят паметта на Майкъл.Поредната групост, която прочетох е от вестник  Експрес.Майкъл бил баща на осиновения син на Том Круз и Никол Кидман Shocked
А колкото до Стори , благодаря на  Eldi, че го публикува ,за да не го купувам.Защото  видях неверни неща , а и клюки , които бяха официално опровергани.

# 556
  • Мнения: 80
MJ,може би ще успея да отговоря на съобщението ти,ако си освободиш кутията.

# 557
  • Мнения: 940
Цитат
Майкъл бил баща на осиновения син на Том Круз и Никол Кидман
хахаха 1вата жълтения която искрено ме разсмя  Joy Joy Joy ,ей такива ако ги пишат ще се забавлявам Laughing

-------------------
Аз пък разбрах лили в друг смисъл че каза че няма да пише просто по въпроса повече а не като цяло тук при нас...?! нали така лили?
Ще намерим общ език момичета ,ще видите ,ще се опознаем и ще става все по-лесно ,просто когато се пише нещо не се чува тона понякога и за това се губи казаното и може да се приеме като обида .

Аз за книгите и списанията се чувствам точно както мился облаче каза вчера,не купувам списания и книги в момента -ако знам че ще отидат поне в джоба на децата му ДА но иначе се въздържам и то много успешно,тук ако знаете как е залято в книжарниците със списания и книги. Тук поне мога да си ги разгледам на спокойствие  , книжарниците тук са като библиотеки ,доста са големи,има и кът за игра за дечицата ,има доста место да седнеш и да релаксираш и може да си четеш на воля пък ако искаш накрая да си купиш.В БГ още ли ти се карат само ако пипнеш да отвориш 1вата страница?

# 558
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Общо взето е все още така Вики.За големите вериги книжарници малко е по-свободно така да се каже.И мен ме интересува някакво инфо за Джанет,беше ми и все още е от "готините"Джаксън! Wink
А за книги и списания,честно казано все още нищо ама нищичко не купувам,имам си само "Лунна разходка"и вас,това е.

# 559
# 560
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
 ooooh! накратко!И той ще прави трибют?

# 561
  • Мнения: 80
ooooh! накратко!И той ще прави трибют?

Повярва ли? Много хубаво.И на нея ли?

Хайде още малко истина

Billie Jean: I Want to Bond With Blanket

Posted Aug 10th 2009 7:50PM by TMZ Staff

Billie Jean Jackson is bound and determined to be a part of Blanket's life -- she just filed legal papers, begging the court to give her three days a week with Michael Jackson's youngest son.

Billie Jean asks the court to grant her three wishes:

1) Hire a handwriting expert to check Michael's will for forgeries
2) Not to be arrested by Katherine Jackson or John Branca
3) Get to visit Blanket every Friday, Saturday and Sunday at 2 PM

And there's this: "MICHAEL JACKSON IS GOD, and GOD cannot die, yet his ESTATE is in this probate court."

Let that simmer for a bit.

Въпосната сладурана



Последна редакция: чт, 13 авг 2009, 19:48 от liliyyy

# 562
  • Мнения: 940
лили...тмз ми се отваря с Рубен Американския идол ,кое видео би трябвало да се види?

за Джеръмейн аз отдавна не го харесвам и виждам много гнило в него...за съжаление,смятам че иска да печели много от смъртта на брат си.... и аз споменах преди че си мирише на печалбарство тази негова благотворителна организация която е намесена в мемориъла  за Майкъл,не му вярвам и толкоз.
 

# 563
  • Мнения: 80
http://www.tmz.com/videos?autoplay=true&am...95-934828ba1e06

Сега би трябвало да се отвори.

Недейте така,моля ви.Той му е брат!!! Така се говори за човек когото мразиш.

# 564
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
А доколко може да се вярва на самата статия?Наистина не разбрах как може самия Джърмейн така да говори? newsm78 Именно:така се говори за човек когото мразиш,права си,Лили.

# 565
  • Мнения: 80
Пускам тези неща с доза гняв и ирония.Писна ми това опорочаване на един символ на 20 век от долни или психически неуравновесени личности.

Не може да се вярва,Здравче.Вярваш,ако търсиш сензация и нещо жълтичко и гнусничко.
Защо винаги всичко хубаво трябва да се принизи и смачка???

# 566
  • Мнения: 940
лили ...все  пак Рубен ми се отваря...

лили ...той му е брат ,факт но това не му пречи да си припечелва в момента.Та той собственият му баща знаеш какво  направи ден след смъртта му та не се учудвам на нищо.Не забравяй че братята му все пак не са толкова финансово стабилни.Ти си имаш твое усещане за нещата ,лошо няма.Аз лично обаче не я видях тази искреност.
Когато лари го попита на края на интервюто "ако Майкъл беше жив и тук до теб сега какво би му казал"  той каза единствено" ами ще си правим шегички един с друг" .....whaaaat?!  , не се отключи никаква емоция с този въпрос...аз не бих отговорила това на негово място,падна ми още повече в очите с този отговор.

-------------------
А за това какво е бил казал в книгата не вярвам докато не чуя от други източници и някой например не го конфронтира ,споделям за Джеръмейн изцяло на моите лични чувства,аз си ги казах и преди това.
 

# 567
  • Мнения: 80
Вики,всеки със своята чуствителност.
Съжалявам за Рубен.И при мен това се отваря сега.Това е изявление на въпросната сладурка за децата.Ще пробвам пак.

Сега?Последен опит Simple Smile

http://www.tmz.com/videos?autoplay=true&mediaKey=c21c39e3-51 … 9895-934828ba1e06

Последна редакция: чт, 13 авг 2009, 20:17 от liliyyy

# 568
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
liliyyy,   MJ,    драснете две мнения в Готварския, за да се сдобиете с право на 10 лични съобщения.  Wink

# 569
  • Мнения: 80
 Laughing Такава ли била системата? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт