Почитатели на Майкъл Джаксън 6 - BAD and DANGEROUS

  • 26 952
  • 590
  •   1
Отговори
# 540
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Благодаря ти Kloi. Ще се заема с превода след малко  Hug

За песента говорихме в тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=411421.msg11811208#msg11811208
Там може и превод да откриеш - не си спимням ...



Момичета, за 29-ти.....  Blush
Съвсем се обърках - има ли нещо конкретно ясно къде и в колко? Аз попаднах и на тази информация - http://www.vbox7.com/groups/292e79a0/discussions/240178/ , а през цялото време си мислех, че евентуалното събиране ще е пак пред театъра.  newsm78   Уж чета редовно, ама нещо май съм пропуснала  Confused И също за срещата в Люлин пак нищо конкретно не разбрах....

Последна редакция: чт, 13 авг 2009, 11:53 от kloi

# 541
  • Мнения: 7 197
Аз пак съм объркана. Нали хората около него казваха, че бил в добро здравословно състояние, жизнен, весел, как танцувал и тн. Излиза, че те лъжат или скриват истината, ако приемем, че момичето е право  ooooh!

# 542
  • Мнения: 16
за съжаление, точно човек,а който себореше да възроди този свят, който себореше за човещината, за добротата, за човешките отношения в най чистия им вид си отиде според мен поради лиспа на такива. Защото за целия свят, Майкъл беше най - голямата банкнота, издавана някога - за екипа му, който е мислил само за това, колко пари и клко слава ще изкарат, за продуцентите му, за докторите му, за семейството му, което си измива ръцете с това - той не допускаше никого, той правеше каквото си науми, за феновете му, за които той ( за мен също) не беше реално същество, беше мит, желание, истерия, безумно затваряне на очите пред проблмите и обожествяването му - това го уби...............всички ние го убихме.......

Да, и аз винаги съм си мислела това. Винаги ми е било на езика, но не исках да го казвам, нито да мисля за това. Отблъскваща мисъл. Толкова се надявах само да си въобразявам, но явно не е така.
Хората сме страшни животни...

# 543
  • Мнения: 80
Добро утро! Лили, не ми се сърди, обаче понякога се дършиж все едно някои от нас са малоумни.

Съжалявам за съзьдаденото впечатление и за да не наранявам чуствата ти спирам да пиша.

# 544
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Недейте така момичета,моля ви Praynig!!!Абсолютно съм уверена,че никой не е имал за цел да обиди другия.Аз също от време на време се хващам,че съм малко по-рязка,но също не желая да обиждам.Тук в тази тема сме заради Майкъл-едно от най-хубавите неща които са ни се случвали.Споделяме,когато имаме нужда,пускаме шеги от време на време,но едва ли някой ще тръгне да обижда другия.Лили ти определено ще липсваш,MJ също и останалите,които сте от най-първата тема и заради които все още стоя в тази тема(аз определено тук забих),мъжо вече не може да ме понася Wink.Така,че НИКОЯ ДА НЕ СПИРА ДА ПИШЕ,МОЛЯ!  bouquet

# 545
  • Мнения: 3
Добро утро! Лили, не ми се сърди, обаче понякога се дършиж все едно някои от нас са малоумни.

Съжалявам за съзьдаденото впечатление и за да не наранявам чуствата ти спирам да пиша.

А сега де! Защо го правиш? Хайде, извинявам се аз, макар че вече това "извинявай" и "съжалявам" в тези теми стана банално. Наистина ти се извинявам, че точно така го казах, не си отивай!  newsm17

# 546
  • Мнения: 937
хей момичета моля ви - недейте така, тук ни събира обичта към един човек които не би искал да се караме за глупопсти...моля ви....
за да сменя темата ето две снимки от изпълнението на Ла Тоя в Слънчев Бряг на Златния Орфей....четох по напред че била с дълга бяла рокля  Embarassed а аз такава не видях пък бях там...
Извинявам се за качеството но имайте в предвид, че са снимани със супер старите апарати Скина с лентите вътре, че не ни даваха да ставаме, които стане и веднага идваше служител и любезно ни молеше да си седнеме...а на края чак ни допуснаха до сцената и тя се навеждаше и пипаше ръцете ни беше готино....пипна и моята даже  Mr. Green
ето ги колко само да добиете представа....


# 547
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Мерс,Галюшанке.Тя къдрава ли е на концерта?Сетих се как се разказваше в статията пусната от не помня кой,че "долу те чака една ромка"-перефразирам.Доста се смях на нейн гръб.

# 548
  • Мнения: 1 666
Върнах се чета назад, но може и да съм пропуснала....
Някой (освен мен) все пак купи ли си Story?
Само аз ли съм възмутена от писаниците им?

# 549
  • Мнения: 937
Откри рецетала си с Wanna be starting something с танцьори и неговите движения...и пя само негови песни.
Да тя си е като на всички снимки с много дълга къдрава коса силно гримирана със същия като на Майк нос, бяла кожа....

И аз си купих Стори но честно не можах да го прочета вчера цялото.

# 550
  • Мнения: 16
Аз въобще не съм чела какво пише. Гледам снимки само  Flutter

П.П. Стига драми. Нека си стиснем ръцете и да продължим напред.  Peace

# 551
  • Мнения: 459
И аз така - захласнах се по снимките и никак не ми се четат клюкарските писаници... Искам да си го гледкам и да му се радвам  Hug

# 552
  • Мнения: 459
Първо се извинявам, че пиша нов пост, но нещо не ми се зарежда за редактиране предния....

Искам да споделя с вас част от една статия, която прочетох в нета:
"Алчността, злобата и измамите съсипаха живота на Майкъл Джексън. Каквото и да се е случило в деня, когато е умрял, каквото и да се говори сега за него, за годините в самота, за децата му целият този случай показва само едно. В днешно време не може да има личности, и личността обикновенно бива смачкана. Причината за това е в липсата ни на уважение към другите и към самите нас. Причината е в нас и в това, в което сме се превърнали. Една от любимите ми песни на Майкъл Джексън е "Ти не си сам" ("You Are Not Alone"). Може би чрез музиката ние никога няма да бъдем сами."

Ако имате желание - ето линк към цялата статия http://estet.log.bg/article.php?article_id=30139

# 553
  • Мнения: 3
Първо се извинявам, че пиша нов пост, но нещо не ми се зарежда за редактиране предния....

Искам да споделя с вас част от една статия, която прочетох в нета:

Ако имате желание - ето линк към цялата статия http://estet.log.bg/article.php?article_id=30139

 Heart Eyes Статия фаворит!  Heart Eyes

# 554
  • Мнения: 459
Нали? За първи път чета в интернет пространството толкова много истина на едно място....

Крайно време беше!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт