Почитатели на Майкъл Джаксън 6 - BAD and DANGEROUS

  • 26 950
  • 590
  •   1
Отговори
# 570
# 571
  • Мнения: 940
лили отвори се ....олелееее  не мога просто, как е възможно въобще медиите да и обръщат внимание...и въобще съда да приема подобни дела ?!
нямам думи да коментирам просто,такива измислици ...не не  ,не мога да говоря дори за това....светът се е смахнал тотално  Crazy

редактирам се че почнах глупости да пиша вече покрай тези жълтении  Crazy



# 572
  • Мнения: 80
лили отвори се ....олелееее  не мога просто, как е възможно въобще медиите да и обръщат внимание...и въобще съда да приема подобни дела ?!
нямам думи да коментирам просто,такива измислици ...не не  ,не мога да говоря дори за това....светът се е смахнал тотално  Crazy

редактирам се че почнах глупости да пиша вече покрай тези жълтении  Crazy





Готово.Споделих си манджата и любимото кафе.Но понеже съм тук само заради Майкъл това ми стига.
Вики изобщо не ми се пускаха тези тъпни,но понеже видях,че всеки си пуска глупотевени,реших и аз като жабата Grinning

# 573
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Честита по-голяма поща!  Joy

Много от Майкъл да побира и със здраве да си я ползваш !  Laughing

# 574
  • Мнения: 4 195
разсмяхте ме Joy Joy

# 575
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Moonвреме беше! Hug

# 576
  • Мнения: 2
[
че всеки си пуска глупотевени,реших и аз като жабата Grinning

Току що прочетох цялото "Стори" и ми стана гадно.А пък сноци се рових в нещата си за Майкъл.Навремето изрязвах всичко публикувано за него в пресата.Попаднах на такива статии, че ми се повдига като си спомня.Никога не съм вярвала на тези неща и няма да повярвам.Даже се чудя защо ги пазя.Никога те са ме интересували пл.операции на Майкъл ,защо е черен , после бял, и всички жълтини около него.Искала съм само да е добре.Вече го няма и сега искам петнят паметта му.Толкова ли много искам...

# 577
# 578
  • Мнения: 16
Вместо the Sun и разни:



Искам повече такива в тази тема!   bouquet

# 579
# 580
  • Мнения: 80

Да,много е силно.Аз го видях в М&М форума вече.

# 581
  • Мнения: 16
Имам още:




А сега мисля да пожелая сладки сънища на всички  Heart Eyes Hug Hug

# 582
  • Мнения: 80
Тук можете да гласувате за това да наградят Майкъл с Нобелова награда през 2010.

http://www.mjportal.com/

# 583
  • Мнения: 1 666
Тук можете да гласувате за това да наградят Майкъл с Нобелова награда през 2010.

http://www.mjportal.com/

А това доколко има тежест?

Защото "От 1974 наградата не може да се връчва посмъртно, т.е. номинираните трябва да са живи по време на номинацията.". Освен това си има ред, процедура и компетентни да номинират лица.

# 584
  • Мнения: 80
Тук можете да гласувате за това да наградят Майкъл с Нобелова награда през 2010.

http://www.mjportal.com/

А това доколко има тежест?

Защото "От 1974 наградата не може да се връчва посмъртно, т.е. номинираните трябва да са живи по време на номинацията.". Освен това си има ред, процедура и компетентни да номинират лица.


Не знам,но не пречи да се подпише,нали?

Общи условия

Активация на акаунт