Радостта ми е голяма,през ОКТОМВРИ ще съм мама!

  • 10 180
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 20
Виждам, че има и други мами, които си блъскат главите с болничните. Голям ужас е. Моите ги изплашат уж навреме, ама нашите счетоводители все по нещо объркват  smile3511

# 256
  • благоевград
  • Мнения: 164
 Hug момичета мн благодаря за поздравите . Наистина мн ми олекна 4е приклю4их преди да родя малкия принц  Heart Eyes

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Аз толкова се напатих с тези болнични,майчинство,нови закони,нов персонал в отдел ''Човешки ресурси'' и т.н и т.н,че станах вече спец по трудово право Tired Tired Tired.

Деската наистина много добре го е казала и миналата година докато бяха старите кадри в HR нямах проблеми с болничните,но и на мен единия ми болничен беше грешен-този от болницата(това е втория болничен,който ви се издава),а именно беше сгрешен термина,а не бях забелязала и такаааа-връщане,отново в болницата,отново пращане,а нашата администрация е в София и това е постоянно пращане-Пловдив-София,което понякога пак предразполага допускане на грешки,недобра комуникация и т.н.Та си почаках де.Затова наистина си следете и като ви дават болничните,на място проверявайте дали всичко е изрядно(и първия ми болничен щеше да е грешен,защото пък го написаха с моминската ми фамилия и документите от консултацията ми се водиха  още на нея,а пък вече бяхме подписали и се водих вече с друга.

Дано да нямаме големи проблеми Praynig

# 258
  • Мнения: 0
здравей те влизам само да ви благодаря за пожеланията много ме зарадвахте.сега ви желая приятна вечер а аз отивам да празнувам newsm44

# 259
  • Мнения: 239
Кристина, честит празник и от мен nbirthday
Много здраве, късмет, пухкаво бебче и добър съпруг Hug Весело изкрване на празника    bouquet

Аз искам да се оплача, че положението при мен от няколко дни е плачевно. Контракциите минаха, но като цяло изведнъж започна всичко да ме боли и сърби, стана ми много тежко. Докато спя много ми се схващат ставите, за зърната думи нямам. До сега изобщо не ме бяха боляли, но от вчера, чувствам ужасни болка и сърбеж. Освен това цялото тяло започна да ме сърби много, чувствам се като крастава. #Cussing out
А освен честото ходене до тоалетна вече започна да става и болезнено, в смисъл малко да ми се напълни мехурчето и едвам се добирам до тоалетната, чак боли. Cry

Утре ще отида на маникюр и педикюр да се поглезя малко, вторник  съм на преглед. Опитвам се да си намирам по 1-2 занимания на ден, само и само да минава по-бързо времето.

Това е от мен. Лека вечер и спокойна нощ на всички Hug

# 260
  • Мнения: 1 715
Моми4ета,тази ве4ер забелязах прозра4на те4ност,кап4ици,от гърдите ми  Това нормално ли е?Не е ли много рано?
 

# 261
  • Мнения: 1 341
Моми4ета,тази ве4ер забелязах прозра4на те4ност,кап4ици,от гърдите ми  Това нормално ли е?Не е ли много рано?
 
Надежда, спокойно, нормално е! Не е рано, при някои се получава още към 4-ти месец.

Ади, Герчо...много неприятно е всичко което описвате. Дано минават неразположенията час по-скоро. Hug

А момичетата с контракции да се държат още поне месец. Hug

# 262
  • Мнения: 32
Ади, стискай още малко! Знам че неразполойенията стават все повече ама няма как.
Това с ходенето до тоалетната е един малък кошмар. А тялото те сърби защото кожата се опъва.

айде мами, лека нощ на всички

# 263
  • Мнения: 23 466
Добре дошла на Мариета welcome
Честит рожден ден на Кристияна!

И от мен.  bouquet

Надежда......,и аз имам коластра.Разбрах съвсем случайно,като си стиснах онзи ден зърната.Беше ми интересно дали имам и чак се учудих,като се появи.

Да се включа и аз в оплакванията за болежки:
Днес ме боли много ниско корема и между краката.Нещо средно между тежест и болки при цикъл.Някак имам чувството,че е от главата на бебето,която ме притиска,но не съм сигурна.Някой да изпитва подобно нещо?

# 264
  • Мнения: 239
Да Деска и аз съм така Peace Същата тежест ниско долу, точно обяснявах на мъжа ми, че имам чувството, че камъни нося долу в корема. Даже получавам и болки там като менструални, обаче не знам контракции ли са или са от тежестта newsm78 То и за това вече ме боли мехура като ми се допишка, явно натиска там е много силен вече. За сметка на това пък нямам киселини и стомаха ми е добре, нали при някои натиска е в горната част, при мен е само в долната.

# 265
  • Мнения: 23 466
Ади,забелязах,че болките не са само при контракции,а се появяват като се размърда бебето или аз се изморя с някаква физичека работа.С болките идва и голямата тежест и започвам да ходя приведеня,така ме дърпа надолу.Ох,много странна работа.Тази бременност минах какви ли не фази. Confused
Иначе и аз нямам киселини,бебето не ме притиска много,нямам задух.Само тази тежест,придружена с болка и честотото пишкане.Като ме ритне ,мехура направо ме заболява,овен,че ах-аха и ще се напишкам.
Да ви разкажа за погачата,мина много весело.Бебка мрънчолеше нещо непрекъснато,та сетсра ми много не успя да се включи в гостито,но пък ние се повеселихме.Бяхме 10-11 момичета,две от които бременни. Grinning Цвети получи страхотни подаръци,много им се радвахме.Станала е много голяма,бузанка и половина.Добре хапва..Пу-пу... Mr. Green

# 266
  • Мнения: 239
При мен като мърда бебето ги няма, но след работа също ми се появяват, даже след разходка и ходене  се появяват. Напоследък и не мога да си намеря поза за спане точно от тези болки и голямата тежест долу, както и да се обърна много тежи и имам чувството, че всичките ми вътрешности ще се изсипят. И аз ходя наведена напред и с дупето назад Laughing

# 267
  • Мнения: 23 466
Ау,ама сме ли лика-прилика с тебе значи.Simple Smile Лека от мен,отивам да се заривам с възглавници,спя с около 5 вече.Simple Smile

# 268
  • Мнения: 239
Дам, поне можем да споделим общи болежки smile3534 Айде лека нощ и от мен, безпроблемна и безаварийна newsm10

# 269
  • Мнения: X
Добро утро милички,как успявате вие да спите незнам.Моята бебка цяла вечер ме блъска.
Ама голямо бушуване ви казвам. newsm32Мен снощи пак ме наболяваше,не мога да се обърна като хората.Въобще не знам кво става.С каката нямах такива проблеми.От тоя магнезии контракциите почти ги няма,но болките от време на време останаха.
Аиде стига съм се оплаквала.Лек ден.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт