Финалът наближава- ОКТОМВРИйче радост ще дарява

  • 9 039
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 99
Деси наистина не е за всякакви нерви  Wink Ама като се има предвид на мен колко ми се чисти ще си напъна нервите да я издържа  Laughing

# 241
  • Мнения: 23 465
Момичета,къде се продават шишета на Томи Типи/в бейби мола няма/?Искам да си взема,а не ми се обикаля,нещо една се клатя тези дни.Днес пак не отидох за сутиени.Confused

# 242
  • Мнения: X
Здравейте милички,бяхме на преглед.За сега всичко е ок.
На мен ми казаха да си продължавам магнезия и да не се притеснявам. Rolling EyesДано всичко е наред.Имам болки от време на време.Казаха за тях нош-па.
Много се радвам за малката Борислава.Дано всичко е наред. Praynig

# 243
  • Мнения: 851
Момичета,къде се продават шишета на Томи Типи/в бейби мола няма/?Искам да си взема,а не ми се обикаля,нещо една се клатя тези дни.Днес пак не отидох за сутиени.Confused
premaman, piggy's hause, чиполино , вис виталис, бейби пух, комсед (бул. Каблешков)

# 244
  • Мнения: 23 465
Момичета,къде се продават шишета на Томи Типи/в бейби мола няма/?Искам да си взема,а не ми се обикаля,нещо една се клатя тези дни.Днес пак не отидох за сутиени.Confused
premaman, piggy's hause, чиполино , вис виталис, бейби пух, комсед (бул. Каблешков)
Мерси много. Hug

# 245
  • Мнения: 239
Anhelika, това е много добра новина, браво Hug Почивай повече и всичко ще е наред.

Аз днес бях на преглед и на запис на тонове. Всичко е наред при нас, плацентата ми е вече 2-ра степен, а бебка е 1650 гр. Преди мислехме, че върви по-едричка, но днес се оказа, че си е съвсем в норма.
За болките и тежестта ниско долу ми каза, че така ще е до края и да пия до септември по 2 прахчета магнезий на ден, после вече да ги спирам и да чакаме бебката да идва, когато реши, ама до 11 септември трябва да остискам.

Много се радвам за Борислава, дано е все така силничка!!!

Това е от мен. Лека и спокойна вечер на всички Hug

# 246
  • Мнения: X
Ади,и на мен ми казахах по 2 прахчета магнезии,до 36 седмица плътно.После да ги спирам. Peace

# 247
  • Мнения: 1 668
мами, поръчах я сега... моят СОТ е пригоден за 30 кг куче (за съжаление почина преди година) и мисля пущината да шета из нас докато сме на работа... Иначе толкова ме мързи да мета и бърша пода, че ако мързела убиваше да ме няма до момента  Joy Joy Joy

Ронка, Каки - ето от ибей е по-евтино - аз тази поръчах...
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330349720 … DME:X:RTQ:US:1123

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 19:40 от Ger4o

# 248
  • Мнения: 2
Добро утро!
Имам ужасен гърлобол и носът ми тече като чешмичка. Ужасно е!

Специално за Pliko Pramette се включвам, не ги правят вече.Доказателство за това, е че в сайта на Пег Перего ги няма No... се разтърсих в интернет магазините и има останали от моделите на 2007 година, ето я :
http://www.ebaby.fr/pliko-pramette-mod-rosso-peg-perego.html
И цената и е много интересна  Wink Количката е готина, спор няма.

Future, вероятно ги произвеждат само за Mamas and Papas, защото това и пише на тях. Не пише никъде Peg Perego.
Има вероятност да се сдобия днес с една такава. Стискайте палци!
А, може, може ! Стискам палци и от сърце ще се радвам да си купиш такава, щом ти харесва. Ще ни я покажеш после, да и се порадваме  Heart Eyes
Деси, и на теб пожелавам да не се разочароваш. Сигурна съм, че има в Бг родилни, които са на същото ниво (вечен оптимист  Sunglasses). Ще ни разказваш, разбира се  Grinning

# 249
  • Мнения: 103
ехееее, колко сте изписали за един дееееееннннн  ooooh! !
отивам да чета, после ще пиша.

# 250
  • Мнения: 101
Момичета,къде се продават шишета на Томи Типи/в бейби мола няма/?Искам да си взема,а не ми се обикаля,нещо една се клатя тези дни.Днес пак не отидох за сутиени.Confused

Деси, можеш да си ги поръчаш и on line от Пакостник, току виж и при теб дошъл супер сладкия висок строен със стегнато тяло младеж Simple Smile.... е, хормони, кво да се прави... Laughing

Cho_ko, наистина, ако са повече доставчиците, голямо разочарование  Joy

Епидурална - и двата пъти така раждах нормално и съм много доволна, по принцип, знаете, всякакъв вид упойки се слагат след разкритие поне 4-5 сантиметра, така че си има известен период на болчица...ама се трае  Peace

Mirkam, мерси за новните за малката Бо - дано всичко е наред и се стабилизира  Praynig

Аз скоро надникнах в августовските майчета и се стреснах колко много от тях са родили по-рано през юли...леле, наближава и за нас септември...и мене ме хваща хем шубе, хем вълнение Simple Smile

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 20:22 от noraishkova

# 251
  • Мнения: 2
Здравейте мами Hug

Днес бяхме на преглед(zа съжаление беz ехограф) Бебчо е добре, вече е zаел стартова поzиция
 главичката е ниско долу в малкия таz, и zа радост дъжината на шийката е в норми и няма раzкритие. Че и аz като повечето от вас вече чувствам тежест отдолу,  все си мисля че ще го иzтърся  Joy   Joy  Joy Док ме успокои, че няма такава опасност. Оплаках се пак, че имам често контракции, и легнах да ми правят zапис. Ейййй като легна там и всичко ми минава. Няма контракции, няма нищо. Но бебчо така се беше раzвълнувал, едва не скъса коланите. И от това ли, неzнам тоновете бяха между 160 и 180.До колкото zнам нормално са към 140   160. Т а искам да пиам ако някой zнае нещо по въпроса, моля да сподели. Че малко се притесних Знам, че като са zабавени е притеснително, а като са ускорени  Thinking

И аz съм искренно радостна zа малката Борислава,  Hugдано скоро я гушкат в къщи.

Отивам да ви чета наzад, че доста съм пропуснала

# 252
  • Мнения: 103
Колко много сте изписалиии! Simple Smile

Лилчо, пусни снимка на количката, моля те!

Чо ко – имаш прекрасно коремче за двете принцеси! Радвам се за вас!


Лека вечер!

# 253
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Ама Лилчо вече пусна снимки на количката  Simple Smile
Лилчо онзи ден на курорта видях същата количка да бутат. Изглеждаше много здрава. Тук все бутат по 2-3 деца в количка и щом издържа...
Много се радвам за малкото бебенце - ноемврийче, бях сигурна, че ще успее. Дано скоро си е вкъщи вече.
Вчера купих бебешки прах за пране ( течен ) ама нямам никакъв ентусиазъм, толкова слонеста се чувствам, едвам се замъквам до училище  Confused а във вана трудно се навирам вече, че ми е голям корема и къси краката ( ужасна комбинация ) Въобще не знам как ще я докарам до края  Cry

# 254
  • Мнения: 103
прочетох ви, сега и да попиша. днес бяхме на ЖК и ни направиха запис на тоновете- всичко е наред, а и от петък съм в болничен- юпииии  newsm68 . после ще пазарувам- имам само няколко бодита и това е ...  Embarassed
поздравявам бънси за фотосесията- не би ми хрумнало такава идея, но е страхотно; рони за дрешките- много са тийн- ако не знаеш, че са за бебеееее... както и герчо за покупката- после ще чакаме отзиви, за първи път виждам такова нЯщо.
жени, как е настроението днес ?

Общи условия

Активация на акаунт