Кодове за ЛаРедут - 33

  • 36 018
  • 548
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 2 925
Как беше кода за куфара с Хана Монтата newsm78 и има ли го още?

Последна редакция: нд, 23 авг 2009, 00:05 от ketito

# 496
  • Мнения: 46
Момичета може ли малко помощ  Praynig Върнах се назад в темата но неможах да намеря къде пишеше с кой код мога да намаля тази чанта на 13 евро  newsm78 или се бъркам  newsm78
http://www.laredoute.fr/vente-sac.aspx?productid=324160167&d … &numberpage=3
Благодаря предварително   bouquet

# 497
  • София
  • Мнения: 971
Момичета, подреждам си колекцията от кодчета за да мога да ги направя във вид по-удобен за логаритмуване  Laughing и попрегледах сайта на ларедут. Имах някакви подозрения че нещо не ми е наред с новия изглед - има само prix mini

Няма зелените и червени цени както до скоро (не става въпрос за зелените и червени страници - това е друго).
В такъв случай как да преправя описанията на кодовете, просто не знам.
Предложения?

П.С. Ао съм толкова заспала (и завеяна  Laughing) и си има червени и зелени цени както преди моля пуснете някой линк да видя

# 498
  • София
  • Мнения: 2 296
Ето линк от мен с безцветна цена...ако правилно съм разбрала проблемът ти.  newsm78
http://www.laredoute.fr/vente-shorty-en-jersey-fille-%28lot-de-4 … &numberpage=1 , точно намерих
кодовете за куфарите на Хана Монтана-31453 и 31461 и ми намалиха лота гащички с 25% от първоначалната цена.

Ето и една при верт,но излиза,когато избереш размера,преди това не пише. http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-fille.aspx?productid=32416 … &numberpage=1

Ето и при руж- http://www.laredoute.fr/vente-gps-nuvi-1200.aspx?productid=32416 … &numberpage=1

Последна редакция: сб, 22 авг 2009, 23:33 от Evа

# 499
  • Sofia
  • Мнения: 4 116
момичета сешоара който е подарък добър ли е или по-скоро еднодневка?

# 500
  • София
  • Мнения: 971
Evа, благодаря  Hug, голяма съм шматка
Отивам да си лягам, явно ми е време ....

# 501
  • Хасково
  • Мнения: 592
момичета сешоара който е подарък добър ли е или по-скоро еднодневка?

Добър е  Peace

# 502
  • София
  • Мнения: 6 321
това ми е пратено на мен, не видях да е публикуван, доколкото разбирам дава БД

# 503
  • Мнения: 0
може ли някой на лични да ми даде писмо за 20те евро от поканите,и ако може на лични да не пълним темата

# 504
  • София
  • Мнения: 2 925
Ева Hug Благодаря!
А има ли снимка на куфарчето с  хана newsm78 като на Ягодка ли е? И той не дава БД, така ли newsm78
  bouquet  

# 505
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Момичета може ли малко помощ  Praynig Върнах се назад в темата но неможах да намеря къде пишеше с кой код мога да намаля тази чанта на 13 евро  newsm78 или се бъркам  newsm78
http://www.laredoute.fr/vente-sac.aspx?productid=324160167&d … &numberpage=3
Благодаря предварително   bouquet
Бъркаш се  Peace

# 506
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 716
Здравейте! Grinning
Моля да ми помогнете. Имам един акаунт, на който съм ползвала код и получих подарък сешоар. Сега пробвах кодовете за БД и ми се хваща само 46191 с подарък сешоар. Дали ще получа втори път сешоар, ако кодовете от предишния път и сега са различни? Мога ли някъде в акаунта да видя при коя поръчка кой код съм ползвала?

Благодаря ви предварително! Heart Eyes  bouquet

# 507
Здравейте! Grinning
Моля да ми помогнете. Имам един акаунт, на който съм ползвала код и получих подарък сешоар. Сега пробвах кодовете за БД и ми се хваща само 46191 с подарък сешоар. Дали ще получа втори път сешоар, ако кодовете от предишния път и сега са различни? Мога ли някъде в акаунта да видя при коя поръчка кой код съм ползвала?

Благодаря ви предварително! Heart Eyes  bouquet
отзад напред - можеш да видиш кой код си използвала в  Suivre mes commandes
ще получиш втори път сешоар, ако кода е различен Peace

Ева Hug Благодаря!
А има ли снимка на куфарчето с  хана newsm78 като на Ягодка ли е? И той не дава БД, така ли newsm78
  bouquet  

и аз не съм виждала снимка на куфарчето с Хана. разликата в наименованията ме кара да си мисля, че този с Хана е по-голям \valise - куфар\ , а с Шарлот и Бъз по-малък \valisette-куфарче\ Peace
п.п. напоръчах всичко - и Хана и Шарлот, и Бъз, и раничките каки и розе на Оксбоу Mr. Green сега остава всичко да пристигне и ще споделя впечатления Hug

# 508
  • Мнения: 26
Здравейте! Grinning
Моля да ми помогнете. Имам един акаунт, на който съм ползвала код и получих подарък сешоар. Сега пробвах кодовете за БД и ми се хваща само 46191 с подарък сешоар. Дали ще получа втори път сешоар, ако кодовете от предишния път и сега са различни? Мога ли някъде в акаунта да видя при коя поръчка кой код съм ползвала?

Благодаря ви предварително! Heart Eyes  bouquet
Влизаш в  Suivre mes commandes, там си избираш съответната поръчка по дата и после натискаш Voir mon offre spéciale sur cette commande и ти излизат всички детайли на поръчката.

# 509
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 716
Много благодаря!  bouquet
Справих се. Не съм използвала този код до сега, а е страхотен. Дава БД, сешоар подарък и намаля детския анцунг Адидас на 16 Е.

Общи условия

Активация на акаунт