ДЕКЕМВРИйски мами, радват се на лятото засмяни!

  • 10 160
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 541
Аз си мислех, че ще ви разсмея с моите тъпи пози, а вие пак тук ме карате да се червя  Blush  Heart Eyes И не, не качвам само на корем за жалост- разплула съм се във всички посоки за жалост, ама то с толкова лежане  Tired

Ава, наистина ли?!? Е, следващия път да ме дърпаш за ръкава (ако имам такъв, че все гола ходя според хората  Laughing )!!! Аз там като ходя все съм отнесена до немай къде, но ще взема да се оглеждам и аз вече щом се засичаме  Hug

Големината на коремчето- ами май този път ми е по- голямо от това с Нана, но все пак той и стажа на матката си казва своето, а и бебонка този път върви голяма мома. Не ми пречи- радвам му се- колкото по- голямо, толкова по- добре  Grinning

pebs, и Яна е така, ама тя е power ranger принцеса  Tired Откачам да я пазя....

# 286
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Добър ден!

Стискам палци и се моля всичко да мине добре с Поли!

eta, *MILADY* изглеждате страхотно, то с такава красота да ме е
срам да кача снимки Simple Smile

Лека вечер!

# 287
  • Мнения: 165
Здравейте, тумбачета.  Peace

Леле, много ми беше дълга и уморителна тая седмица, мани-мани...Даже в разни шубраци посред нощите се завирах заради мойта кучка - разбойничка  ooooh!

Поли, силно стиснати палци и от мен, чакаме добрите новини.  Hug

За Цитросепта съм чувала много и все положителни отзиви и ще взема да го пробвам - щом не е противопоказен, ако не ми помогне, поне няма да ми навреди, нали така!  Peace

portman, честит ти рожденик!   bouquet

Амбър, дълъг, щастлив и изпълнен с много детска глъч семеен живот!  bouquet

AdelF, как е малката ми адашка? Шири се на мама в голямото тумбаче, а?  baby_neutral

*MILADY*, аз също много често се сравнявам с тюленче. Понякога и топка за нослето си търся.  Mr. Green

# 288
  • Мнения: 689
Здравейте момичета.
Стискам палци на Поли, дано всичко мине добре  Praynig
Снимките ви са супер момичета, стига сте се оплаквали че качвате много, идеални сте  Hug
Цитросепт и аз давах на щерката но след като изспи една опаковка го спрях, че не е хубаво постоянно да се дава нещо,а и аз също съм го пила и бях доволна.
Пожелавам на всички чакащи и минали вече прегледи успех и всичко да е ОК.
Аз във вторник съм на контролен и после в края на седмицата живот и здраве заминаваме за морето.
Вчера заведохме Веси на 3Д кино на Ледена епоха и остана много доволна, малко и омръзна към края, но издържа геройски.
Лек ден и приятни почивни дни

# 289
  • Мнения: 1 745
Сега четох за тоя Цитросепт-ми той за всичко се дава! Thinking Ще взема и аз да имам под ръка!А колко струва една опаковка?

Милейди,то това ни остава,ама не винаги успяваме да ги опазим!Сутринта щеше да се забие на глава от спалнята!Изкара ми акъла! ooooh!
Choosy ,много се радвам,че нямаш болки сега и дано да е все така! Praynig Тази доцентка каза при болки Неуринал или нещо от сорта.Ти пиеш ли нещо друго освен за болките?

# 290
  • Мнения: 221
Минавам само да пожелая на Поли много успех, лек път и безпроблемно връщане, с много хубави новини.
Много, много успех, Поли и ще си в молитвите ни!  Hug Hug Hug

# 291
  • Мнения: 2 768
Mилейди, кой приличал на звезда???  Mr. Green Страхотна си! Красссавица!
Леж си, от време на време лека шопинг-терапия и ей го де ноември дошъл (тъй се моля, да устискаме до началото на 9я!)  Hug

Преди малко си гледам корема в профил, понеже снимките са от преди седмица, сега още е нараснал.
Питам скъпия - аз какво ще раждам??? И той ми отговария - Крали Марко!  hahaha


п.п. Само да обърна леко внимание - на едната снимка съм с двете ми дъщери, като голямата бута количката на бебето, което разхождаме.
Един вид ги водя на разходка със специализация Laughing

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 19:19 от eta

# 292
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Само запис и отивам да чета  Wink
До скоро в следващата тема.

# 293
  • Мнения: 240
Здравейте,

ПОЛИ - стискам палци и те чакаме на срещата с хубави новини.
  newsm17
ПОРТМАН - честит ти рожденик, много да те слуша и да ти помага и да ти е жив и здрав.
А за бебчето много се надявах на момче, не за друго а просто имах такова предчувствие, но пък момиченцето повече ще ми помага живот и здраве. Ама да ми живичко и здравичко пък каквото такова. Ще си сложа и розово щъркелче.

Честито на мамите узнали пола на дечицата си.

Аз днес ходих до доки да си взема резултати, че вчера ми взеха кръв и урина и хемоглобина ми е нисък, минавам на хапчета - Феро-Фолгама 3*2, а за втвърдяването на корема й казах, че ми се случва веднъж- два пъти на ден и ми каза да почвам и с магнерота за сега 3*1, пък ако продължава и 3*2. Така си мислех, че ще се размина с хапчетията, ама уви, то аз освен ФК друго не съм пила.

# 294
  • Мнения: 1 391
стискам палци за ПОЛИ!!! И се моля всичко да се нареди както трябва!  Praynig

за цитросепта - специално питах в сайта доктора - може да се пие при бременност. На указанията пише да се почва постепенно - ако не е бил пит преди - по по-малко капки. За да се види дали няма алергия - ако има - се спира.
Аз нямах алергия. Пих го 3х15 - това е нещо като голяма доза - защото пиех антибиотик в 10г.с. Може и 3х10 или 3х7 - профилак7тично за повдигане на имунитета - на гладно - опаковката струва към 25лв. Но стига за около месец.
Аз изпих почти една и гаргара правих, че ми беше зле гърлото. Не знам дали от него - но след ант. не хванах гъби.
Тая сутрин го почнах - 3х10 капки.
 Grinning

# 295
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Много нещо сете изписали ей, докато го прочета, пак трябва да си обезкосмявам краците Wink
Гледам поспорили сте за храни и напитки, аз пък пуша още, сутрин с кафето може затова да
имам контракции  Wink Честито на два куци крака на рожденничката на Collibri,на съпруга
на portman, на новобракуваните да се обичат!
Choosy виждам е позакрепила положението- Бравос!
*MILADY* стига пуска снимки тука вземи участвай в някой нет конкурс за бъдеща мама,
че като гледам ,само тролове и нископърдящи джуджета обират наградите   Mr. Green Пази се
и не допускай лоши мисли.
et-ка  и тя не лъже с хубост ,а?
Аз ,да не пускам снимки, че ще ви засенча, не с красота , а с гигантизъм... Днес бях на ЖК искренно
ми се възхитиха, колко добре ми е втасало тастото  Laughing Иначе този път на г*з не съм качила...
но скоро няма да си виждам носовете на обувките от тумбака. Данчо-Калпазанчо е пораснал,
доволно, пак върви 7-8 дена напред, но това няма да ми промени термина, тъй и тъй съм секцио,
/почти съм се примирила с това Confused/когато им е удобно тогава ще ме резнат.Моята каза да си мисля
нещо за след 17 ноември...как пък го избра да `и се чудиш, на ума. Поне си пуснах влагалищен
секрет и изследвания кръв, урина. Дано да са ок, че не ми се зоби с допълнителна шепа хапове.
Стискам и аз палци за Поли! mayanka и аз още се помотквам със записа за тези лекции,ама
ще се организирам. То от вчера къщата се поизпразни, двамата големи са натирени и сме само с
Агафия, имам чувството, че съм глуха, толкова е тихо утре и тя ще излети... та ще се отдам на долни
страсти, пред тв-то и ком-па, може и нещо креватно да си организирам  Crazy
Ха останете си със здраве  Wink

# 296
  • Мнения: 7
Момичета страхотни сте!моят мъж се страхува дали ще се събера в кадър да ме снима Grinning
Ета и аз само това се моля да влезнем в 9-ти месец че с тия контракции,,,,,,, Лека вечер на всички!

# 297
  • Мнения: 344
Оп за последно може би в тая тема  Crazy
Четох ви досега, и много неща исках да кажа ... ама ей на - забравих ги ..
Ще ида да полегна малко и може и да се сетя .. ooooh!

# 298
  • Мнения: 1 250
pebs, пия но-шпа, бусколизин и неоренал.
И така м/у другото да ви кажа, че слуховете за но-шпато, че размекват шийката на матката, не са верни. Дока каза - размеква нечии мозъци.
evil, отдавна не се беше включвала, но пък го направи подобаващо. Много се смях с поста ти.
Няма ли кой да пусне новата тема?
Петя, честита ти розовелка.

# 299
  • Мнения: 318
Мами, много ви благодаря за стиснатите палци:) Разконспирирали сте ме, инче нямаше да ви занимавам с особата си. Но пък сега ще се възползавм от стиснати палци и положителна енергия, без капка скруполи Hug Flutter
Много ви обичам, нищо, че не ви познавам!

Аулин, изчисти малко кутишката Laughing

Ета, страшна мадамка си и горда мама на две класни принцеси, а скоро и на малък джентълмен Simple Smile
 
За съжаление, не можах да видя Милейди, но се надявам на живо да е още по-впечатляваща
Портман Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт