Клуб "Парфюмен Ценител" 22 - Любими аромати Calvin Klein

  • 40 759
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Гласувах за spring temptation, обаче не знам дали на мен ми се струва, но парфюма е доста нетраен, а иначе е купуван от Бюти зона в Сити центъра  newsm78
Веднъж го пробвах, нетраен ми се видя и на мен , пък и много ми заприлича на Versace Signature Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 36 048
Аз миналата седмица поръчах Готие 2, разделих го с парфюмна фея и моето шишенце от 40 мл. подарих веднага на съпруга ми, защото му стои страхотно, с обещание за общо ползване. Grinning

значи вие сте го изкупили  Whistling

# 17
  • Мнения: 31 321
Гласувах за spring temptation, обаче не знам дали на мен ми се струва, но парфюма е доста нетраен, а иначе е купуван от Бюти зона в Сити центъра  newsm78
Веднъж го пробвах, нетраен ми се видя и на мен , пък и много ми заприлича на Versace Signature Rolling Eyes
Да много е нетраен.

# 18
  • Мнения: 3 094
а аз искам и синема и хот кутюр и не знам какво още.....

и понеже съм в тройно-критична дупка от 3-4 седмици:), наскоро минах през един магазин и видях, че инсайд на трусарди - 50 мл се продаваше за 41 лева..и аз нали съм свестен човек взех, че го купих......

# 19
  • Мнения: 31 321
а аз искам и синема и хот кутюр и не знам какво още.....

и понеже съм в тройно-критична дупка от 3-4 седмици:), наскоро минах през един магазин и видях, че инсайд на трусарди - 50 мл се продаваше за 41 лева..и аз нали съм свестен човек взех, че го купих......
Ей на това му викам аз свестен човек.  love001 newsm51 Да си жива и здрава и кеф да ти носи. Така стават най-добрите покупки. Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 3 094
О, Денси - благодаря ти , миличка!  Heart Eyes
Пък и ако вземат и поръчките от фрагрансекса да дойдат, направо ще се напарфюмирам с всички наведнъж - та да мирясам за известно време. Grinning

# 21
  • виртуално
  • Мнения: 2 865
И аз като едно послушно момиченце - чета каквото пишеше, чета, чета и взех, че поръчах този Hermes
Сега чакам някой да ми каже : Браво !!!

# 22
  • Мнения: 389
За Еликсира ли?

Браво!!!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 31 321
О, Денси - благодаря ти , миличка!  Heart Eyes
Пък и ако вземат и поръчките от фрагрансекса да дойдат, направо ще се напарфюмирам с всички наведнъж - та да мирясам за известно време. Grinning
Като ти дойдат тези дни от Ф. и аз ще се напарфюмирам с твоите наведнъж със сигурност. Откога ги чакам да ти дойдат. Whistling Whistling Whistling

# 24
  • Мнения: 31 321
И аз като едно послушно момиченце - чета каквото пишеше, чета, чета и взех, че поръчах този Hermes
Сега чакам някой да ми каже : Браво !!!
Браво чудесно си направила. smile3501

# 25
  • Мнения: 3 094
О, Денси - благодаря ти , миличка!  Heart Eyes
Пък и ако вземат и поръчките от фрагрансекса да дойдат, направо ще се напарфюмирам с всички наведнъж - та да мирясам за известно време. Grinning
Като ти дойдат тези дни от Ф. и аз ще се напарфюмирам с твоите наведнъж със сигурност. Откога ги чакам да ти дойдат. Whistling Whistling Whistling

О, с удоволствие - пък и откога чакам да се видим  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 094
Mims, ти ме беше питала кой молинар съм си харесала.съвсем забравих да ти отговоря, отнесох се в други работи.ето този - но още се ослушвам - http://www.fragrantica.com/perfume/Molinard/Molinard-de-Molinard-3933.html.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 481
И аз като едно послушно момиченце - чета каквото пишеше, чета, чета и взех, че поръчах този Hermes
Сега чакам някой да ми каже : Браво !!!
Браво, парфюмът е невероятен!
Днес бях на парфюмерийна обиколка и не харесах нищо.  Madame на Готие ме хвърли в потрес, но пък е завидно траен. От 3 часа си мисля за него, нищо чудно ужасът да се превърне в любов след време.
Допадна ми единствено Le feu d'Issey ,  дадох си време до утре преди да реша дали да го купя.

# 28
  • Мнения: 331
мерси за темичката.Аз в сряда заминавам за така чаканото море и се почудвам още какво и колко да взема с мен. newsm78

# 29
  • Мнения: 338
Денси, поздравления   bouquet! Страхотна, както винаги!
Познавам доста от парфюмите на СК, но... не ми допадат Sad. По принцип мисля, че са лесно харесвани и точно това ме дразни. Имам приятелка, която е луда по ароматите с тази марка и мечтае един ден да събере всички негови ухания #Crazy. Когато има някакъв повод, аз почти винаги я изненадвам с нещо , за да й помогна по-бързо да събере колекцийката  Wink.
Иначе в събота неочаквано от Фрагранса си получих едно сетче с миниатюрки на Тиери Мюглер - 4 малки сладки "цветни ангелчета". Е, поне си начесах крастата Joy

Общи условия

Активация на акаунт