Клуб "Парфюмен Ценител" 22 - Любими аромати Calvin Klein

  • 40 786
  • 276
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 74
Наор, развълнува ме с тази Махора, нямам честта да я познавам.
Ами освен да те запозная някак ... Mr. Green
Бастет, много си забавна като си ядосана, смях се като четох поста ти... Mr. Green Hug  bouquet
И като не е ядосана е забавна, ама ти знаеш де  Wink
Ще попрочета тук-там за Махора. Обикновено по-старите Герлени леко ме плашат, ама човек никога не знае.

 Mr. Green Знам аз, Бастет   bouquet

Ами ако ти се стори интересна ще ти я изпратя пробичката. То няма много, но ще стигне за едно скромно запознанство!  Hug
Ще опитам да се снабдя с една бутилчица...ммм, само при мисълта и ме изпълва ентусиазъм.... Mr. Green

# 46
  • Мнения: 31 371
Ох Махора ми е стара тръпка и съм разпитвала и чела много за нея. Но също нямам честа да я познавам. На сляпо не посмях,когато я имаше във нашия приятел Фрагрансекса защото от парфюмна дама, страхотен ценител и експерт знам, че има нещо мааааалко общо с Отровата на Диор класическата, а аз не се тровя с нея. Mr. Green

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ноар, благодаря ти, но недей   bouquet Толкова много парфюмни дами има около тебе, ще я оползотворите  Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 74
Ноар, благодаря ти, но недей   bouquet Толкова много парфюмни дами има около тебе, ще я оползотворите  Laughing

Mims, то и никой да няма около мене пак ще бъде оползотворена... Mr. Green Все пак ще ти запазя малко, ако размислиш.... Hug

# 49
  • Мнения: 31 371
Ноар, благодаря ти, но недей   bouquet Толкова много парфюмни дами има около тебе, ще я оползотворите  Laughing

Mims, то и никой да няма около мене пак ще бъде оползотворена... Mr. Green Все пак ще ти запазя малко, ако размислиш.... Hug
Има, има не се надявай! Mr. Green Heart Eyes

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Тя Махора всъщност не била толкова стара, даже направо си е млада, от 2000 година е  Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 74
Ноар, благодаря ти, но недей   bouquet Толкова много парфюмни дами има около тебе, ще я оползотворите  Laughing

Mims, то и никой да няма около мене пак ще бъде оползотворена... Mr. Green Все пак ще ти запазя малко, ако размислиш.... Hug
Има, има не се надявай! Mr. Green Heart Eyes

 Hug  Hug  Hug

Тя Махора всъщност не била толкова стара, даже направо си е млада, от 2000 година е  Simple Smile

Да, не е стара, но пък явно не е много популярна... и нещо не я откривам по сайтовете, явно ще трябва в ибей да се търси...

А между другото, тя все по-силно ме влюбва в себе си...  Heart Eyes Mr. Green

# 52
  • Мнения: 3 835
Дано не ви прекъсвам хубавия разговор!
Записвам се да не ви изгубя!  Heart Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 74
Току що прочетох, че Махора (спряна от производство) е реформулирана под името Mayotte ... през 2006. Добре де, аз нещо не си обяснявам защо му е на някой да реформулира този аромат... newsm78 Грехота е с тези реформулирания... за мен са си осакатявания и опростявания... все едно се опитват да вкарат един аромат със собствена индивидуалност в общия модел...

Ммм, да, и пирамидата е доста сходна... но малко опростена, рзбира се.... smile3515

А и имам подозрения, че се казва Маора  Blush

Последна редакция: пн, 10 авг 2009, 23:17 от Noir

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 423
А между другото, тя все по-силно ме влюбва в себе си...  Heart Eyes Mr. Green

Ох, стига дееееее  Crazy
И аз не разбирам много защо спират или реформулират някои от най-хубавите парфюми, ама само с яда си оставам. Ето и Черния кашмир - спрян и реформулиран 2008г. мисля. Не съм сигурна дали искам да се запозная с новата му версия. Ей тъй, от яд и ревност  Laughing

# 55
  • Мнения: 3 094
ами за да останат символи на едно определено време....

и после да кажем - ей, едно време какви хубави парфюми имаше - не като сегашните - едни компоти и треволяци Shocked Laughing Wink

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 423
А и имам подозрения, че се казва Маора  Blush

Да, така мисля  Peace, Маора, права си.

ами за да останат символи на едно определено време....

и после да кажем - ей, едно време какви хубави парфюми имаше - не като сегашните - едни компоти и треволяци Shocked Laughing Wink

Ама ха, подигравка с взискателните ни носове  Laughing

# 57
  • Мнения: 17 546
Чак сега ми се отвори възможност да гласувам и го направих. Някои нещица на Калвин ми харесват, други не познавам... ей такива неща. Grinning

# 58
  • Мнения: 36 104

Друга новина от днес ми е Ysatis Iris.


Взех го на сляпо, и за щастие ми хареса - малко по-мек е от Ysatis, което предполагам се дължи на ириса. Аромата обаче е точно като Ysatis с ирис в състава си, а не като аромат акцентиращ върху ириса - присъствието му тук сякаш добавя една пудреност, която омекотява известната острота в Ysatis.


хм, май само аз го усещам съвсем различен и бозест Исатис Ирис сравнен с класическия Исатис
в Ириса например не усещам шипрова нотка, коята ме радва толкова много, а само разни цветенца, леко студени  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 152
И аз чак сега намерих време да надзърна в новата тема,ноя изчетох с интерес,защото нищо не ме грабва напоследък Thinking
Гласувах за CK IN2U-розовия лимитиран познавам,и за любимата ми Еуфория Кристалин,но сега видях че са на 2 позиции,тя и Еуфория Кристал едишън-каква е разликата?някой миже ли да пусне снимки на двете Praynig
Виждала съм и съм душила Еуфория ,окрасена с кристали Сваровски,тя коя е всъщност?
А имам отливчица от Кристалина и съм влюбена в нея,има и разлика в аромата с тази със Сваровските камани newsm78

Общи условия

Активация на акаунт