Перник-19

  • 15 575
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Наде, ЧРД! Пожелавам ти да си все така обичана съпруга и майка!аз и тук да те поздравя Embarassed

# 271
  • Мнения: 126
Светле, колко дни бяхте? Вървите по нашите стъпки... Laughing
Хайде, като пооправиш багажите, мисли кога ще се виждаме. Peace Ние след 17, 17.30 сме на линия и преди обяд до към 2 часа.

Наде, честит рожден ден! Бъди здрава и дано само хубави неща ти се случват!  bouquet

# 272
  • Мнения: 6
Как сте момичета?
Бибитка радвам се че сте си изкарали хубаво на морето.
Да пуснеш снимки да ви видим.

# 273
  • Перник
  • Мнения: 4 868
Честит рожден ден, Наде! Бъди здрава и щастлива!   bouquet

Бибита, ние отдавна се върнахме и оправихме багажите, въпреки гадното време, което ни посрещна тук. Бяхме от 1 до 5 септември. Преди обяд ми е невъзможно през седмицата, на работа съм. След 17:30 става, опс, всъщност май и тогава през седмицата не става, защото Калоян ще е на отглежане в Мошино, а докато се приберем от там става късничко...абе ще го измислим  Wink

# 274
  • Мнения: 154
Наде, ЧРД! Пожелавам ти да си все така обичана съпруга и майка!
В детската градина в Даскалово над Пектин ми казаха че молби се приемат и в двете градини.Вгорната при интерната има към 14 молби а тука са над 20.Има и лелки които са си поали молби за работа в яслата.От утре щяло да има събрание (или нещо подобно но не помня какво ми казаха) за яслите.На 100% ще се одобри но тепърва ще се чакат парите за ремонт.Наи вероятно след нова година ще се пуснат.

# 275
  • Мнения: 105
Наде, честит рожден ден! Желая ти много здраве, любов и сбъднати мечти!   bouquet

# 276
  • Мнения: 22
Наде,честит рожден ден.Да си жива и здрава.
Бобя съжелявам за случката,дано бързо да се оправя малкия!

# 277
  • Мнения: 852
Наде,Честит рожден ден макар и с малко закъснение!
Да се жива,здрава имного щастлива!
Честит първи учебен ден и на дечицата да им е спорна годината   bouquet

# 278
  • Перник
  • Мнения: 4 868
Честит първи учебен ден!

# 279
  • Мнения: 10
Здравейте на всички!!!Наде честит рожден ден да си жива и здрава и много обичана!!!
Да ви попитам защото не съм на ясно с тези неща:майчинството от кога се взима на мен ми казаха приятелки след 6 месец вярно ли,и дали трябва да ходя да попълвам документи а и за детските откога почват и те !!!Ще бъда много благодарна за отговор smile3521

# 280
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Ани, детските, стига да отговаряш на изискванията за доходи, започват де се взимат веднага, а всяка година се пуска молба. За майчинството доколкото си спомням се пуска молба при счетоводителката на фирмата в която работиш още преди да родиш, а когато детето направи 1 год, се пуска втора молба за продължаване на отпуск за гледане на дете до 2 годинки  newsm78

# 281
  • Мнения: 379
За майчинството се пускат няколко вида документи малко преди да ти изтекат болничните около раждането - 135-те дни.

# 282
  • В страната на чудесата
  • Мнения: 42
Здравейте момичета.Искам и аз да попитам за майчинството.Аз съм бременна безработна.Какво се прави в този случай?Казаха ми,че майчинството се изплаща от социални грижи.Някоя мама по-запозната да обясни,може и на лични.
Успешен ден на всички Hug

# 283
  • Мнения: 379
Здравейте момичета.Искам и аз да попитам за майчинството.Аз съм бременна безработна.Какво се прави в този случай?Казаха ми,че майчинството се изплаща от социални грижи.Някоя мама по-запозната да обясни,може и на лични.
Успешен ден на всички Hug
какво точно да ти обясни? Peace

# 284
  • Перник
  • Мнения: 4 868
http://www.facebook.com/photo.php?pid=162348&l=f3273c0de5&id=1677228630 Ето малко снимки от отпуската Simple Smile

За майчинството - ако работиш, всички документи се подават до работодателя и после го гоните да подаде всичко навреме и правилно в НОИ. За безработна мама - не знам.

Общи условия

Активация на акаунт