Перник-19

  • 15 576
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 109
Здраявейте момичета Hug
Честит рожден ден Наде със закъснение, но с пожелание за здраве и много щастие.
Честит първи учебен ден на всички малки и големи ученици, да имат много усмивки и шестици!
Ние сме добре. Благодаря  ви за пожеланията. Раната на Вики зараства,челюста се раздвижва и вече хапва разни неща, а не само пюрета и каши. Вчера бяхме много развълнувани за първия учебен ден-имаше и сълзи и смях и радост и страх и всичко Wink Днес сатна с радост и ентусиазъм и се приготви за нула време. Определено му е кеф да ходи на училище. Сложили го да седне с едно момиче, ама не го е питал как се казва ooooh!
Каза, че учили бебешки неща, които вече знаел bowuu
Лек ден на всички

# 286
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Боби, браво на Вики - умник е той  Simple Smile

# 287
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
qoqoqo, доколкото си спомням майчинството от социални е 1 год и е 50% от реалното – 120 лв. За документи е най - добре да отидеш в социални да си питаш. Не знам дали и не зависи от доходите ако имате брак с таткото. По - добре ще е ако можеш да намериш някой да те назначи фиктивно на работа, за да си вземеш цялото майчинство
Светле, прекрасни сте, особено на четириколката  Mr. Green  Hug. Имам въпрос - столчето за кола на Калоян каква марка е и коя категория кг е?
Бобя, браво на героя Hug
Нещо Ир се изгуби newsm78

# 288
  • Перник
  • Мнения: 396
Момичета, благодаря ви за пожеланията  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 Много сте мили Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 289
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Честито на всички именници днес! Да ви е живо името!

Виктоалия, столчето ни е Кангаро, води се в 2 групи килограми (ама и обяснение  ooooh!) - от 9 до 18 и от 18 до 25, т.е. има си собствен колан, а може да се ползва и с колана на колата за по-голямо дете. Струваше май към 150 лв. преди ок. 2 години в "Жълтото пате". Много сме доволни от него, само дето поизблеля тапицерията, но това е нормално - за толкова време.
А на рикшата Калоян много държеше да се вози. Аз мислех, че няма да иска да се качи отпред или ще иска да слиза на 5-тата минута - нищо подобно - вози се половин час кротко и само нареждаше накъде да караме  Mr. Green

# 290
  • Мнения: 852
Честит имен ден на всички именници и от мен!  bouquet

# 291
  • Мнения: 154
Честит имен ден на всички именници и от мен!  bouquet

# 292
  • Мнения: 222
Честит имен ден на всички празнуващи!!!
Да сте живи и здрави и с гордост да си носите имената!

# 293
  • Мнения: 21
Честит имен ден и от мен на всички,да сте живи и здрави  newsm51 newsm51

# 294
# 295
  • Мнения: 105
Честит имен ден на всички празнуващи!   bouquet

# 296
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Честит имен ден на всички празнуващи!!!
Да сте живи и здрави и с гордост да си носите имената!

  bouquet

# 297
  • Перник
  • Мнения: 257
Добро утро мацки! Съвсем случайно намерих вашата тема и ми стана интересно защото и аз съм от Перник  Simple Smile Надявам се, че приемате нови мами и с удоволствие ще ви следя темичката.Лек ден на всички  Hug

# 298
  • Мнения: 379
Добро утро и добре дошла   bouquet
От къде си - от кой квартал? Разкажи ни малко повече за себе си.

# 299
  • Перник
  • Мнения: 257
Аз съм от Твърди Ливади, но сега живея в  Изток.На 24 години съм и имам малка сладка дъщеричка на 3 годинки ( на 17.09 ги навърши) В момента не работя и си седя вкъщи  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт