Айде и аз в ДиС с полуобмислена, недоизмислена тема....

  • 2 837
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
Пускала съм теми със запитвания разни, но те не касаят толкова личния ми бит или моментни емоции, а по скоро въпроси свързани с подаръци за определен повод или традиции в някои краища на страната. Анонимно не съм писала никога, много бих се замислила преди да пусна подобна тема.  Надявам се да не ми се наложи.

# 16
  • Мнения: 379
Аз пък искам да споделям /в повечето случаи/ и търся съвет /само понякога/. Peace
Липсват ми най-близките хора,с които в миналото можех да си споделя всичко и сега си мислех,че това място може да е тук. Може - определено, но само ако има начин да оставиш темата отворена за определени потребители. Има някои , чието мнение пък макар и различно от моето е важно и ми помага,защото разсъждават трезво,но има такива дето просто бих ги изгонила от темата си /стига да можех/ с чиста съвест и без да се притеснявам,че ще ме нарекат невъзпитана.  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 898
Aнонимни теми не съм пускала.
Повечето от темите са били за да споделя нещо, което ме е развълнувало и да прочета споделеното от други по конкретната тема.

# 18
  • Мнения: 12 681
Искам да си изясня нещата.
И наистина ми е помагало. Различни мнения ми дават различни гледни точки. Някой, от които изобщо не бих могла да видя от собствената си камбанария /или дупка/.
Но много ме дразнят теми, в които се търси само подкрепа. Благодаря на тези, които ме подкрепиха, другите нищо не разбират. Малко като мечешка услуга ми звучи. 

# 19
  • София
  • Мнения: 7 210
Не би ми минало през ума да пускам лична тема във форум - било то явно или анонимно.
Но честно казано винаги най-много съм се чудела на хората, които споделят с истинския си ник камара подробности от личниото си битие - то сексуален живот, проблеми с близки...
Не знам, сигурно аз си пазя страшно много територията.
Пък и се доверявам на преценките си.
Иначе съм пускала теми, касаещи съседи, примерно.
И наскоро се допитвах какво да сторя с една купчина унаследени вещи.
Тука форумът много полезен се оказа.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 134
Съчувствие не ми трябва, ако пусна тема тук ще е с цел да съпоставя собственото си мнение по конкретен въпрос с това на околните. Т.е. бих търсила страничен, безпристрастен поглед над нещата.   Sunglasses

# 21
  • Мнения: 608
Съчувствие не ми трябва, ако пусна тема тук ще е с цел да съпоставя собственото си мнение по конкретен въпрос с това на околните. Т.е. бих търсила страничен, безпристрастен поглед над нещата.   Sunglasses

Същото.Не съм пускала тема,но ако го направя то ще е да видя различни гледни точки.

# 22
  • Мнения: 171
Пускала съм теми с надеждата за съвет..и съм получавала съответно..  bouquet

# 23
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 277
И наскоро се допитвах какво да сторя с една купчина унаследени вещи.
Тука форумът много полезен се оказа.  Mr. Green

Повня, повняяяя. Още ме е яд Joy
Заради тази тема сега пия чудесно кафе Hug

И на мен са помагали, благодаря на мацките.  bouquet

# 24
  • Мнения: 7 947
Аз съм пускала, основно за да събера информация - било то по даден конкретен проблем или просто тъй - от любопитство  Wink
Но не съм размятала най-съкровените си тайни или семейни издънки. Не мисля, че за тях тук трябва да търся нещо - независимо дали разбиране или подкрепа и тн.

# 25
  • Мнения: 431
Не се сещам да съм пускала тема. Честно казано чуждото мнение по мои проблеми не ме интересува... или знам какво да направя, или животът решава вместо мен. Споделянето пък не ме облекчава, а води само до излишно задълбаване. Не ги разбирам споделящите, със сигурност са нормални, социални хора, имат на кого да споделят лице в лице, а избират група виртуални непознати.

# 26
  • Мнения: 7 947
Разбира се - анонимността дава предимства и е много по-лесно  Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 7 210
Е вие бихте ли се доверили на такава "анонимност"?
В смисъл, че за да пиша анонимно, трябва да търся друг компютър, за да не ми излезе IP-то, щото дори и ограничен брой хора да могат да ме засекат, т'ва не е истинска анонимност.
А такива главоболия да си създавам, е не, благодаря.
Мързелива съм.

# 28
  • Мнения: 431
То пък една анонимност... с толкова много подробности. Без подробности няма как да се даде съвет, с подробности те разпознават...

# 29
  • Мнения: 7 947
Абе какви компютри, какви ай пита...
Говоря за факта, че пред непознати по-лесно е да бъдеш откровен и по-трудно би било лице в лице с някого.

Общи условия

Активация на акаунт