Занимания за деца на 3 години

  • 36 253
  • 112
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 230
А на мен ми се иска да попитам - с какво се занимават децата ви когато са си вкъщи??

Почти на 3 годинки сме - рисува (драска по-скоро), четем книги, гледа филмчета (пускам само ДВД, не ТВ), готви, реди пъзели, домино и строители, свири на всевъзможни инструменти (което ме подсеща, че съм обещала и хармоника  Crazy), прави сапунени мехури, полива - с воден пистолет или лейка, прави се на лекарка, ловим рибки (магнитни), играе с колички и други механични играчки които се навиват или нещо подобно, играе с топка, кара из къщи едно крако-бъги  Simple Smile , но мисля, че най-много й харесва да прави каквото правя аз из къщи - оправяме леглата, готвим, чистим, пускаме пералня.... Joy дано да запази този интерес и като порасне

# 46
  • Мнения: 106
Тези от Джиджо са гола вода не бих си оставила втори път детето в подобна къща не че нещо ама това което пказват в сайта си въобще не отговаря на действителноста не видях никакви кръжоци заниманието на 3 те деца които бяха там са да гледат телевизия и рисуваха но не със заниматела цел а просто дадени моливи и всеки си драскаше ,в чинии бяха сложени по филия хляб и един кремвирш,после им дадоха сладоледи и понеже аз оставих мойто дете за не пове4е от 30 мин защото той много настоя зради дечицата едвам изчаках и тези минути за да си го прибера.Да не говорим че го заварих да плаче защото всички деца ядат сладолед а сина ми плаче  че за него нямало и гледачката ми каза че незнаела дали да му даде а аз съм си дала тел.все пак.....Също така отидох да ползвам тоалетната и във ваната и до мивката имаше умряли хлебарки чесно ви говоря бях потресена ..........Моето дете никога няма да бъде оставено при такива условия да не говорим че си и плащаш ,но се чуда на родителите които си оставят децата за по цял ден.........Чидя се дали някой въобще контролира тези така наречени занималнии защото според мен е недопустимо това което аз видях.

Ти направо ме същиса!!!!! Ма как умрели хлебарки - УЖАС! И въобще всичко, което си видяла и то за 30 минути, представям си ако се застои човек повечко...

# 47
  • София
  • Мнения: 377
Преди две седмици и ние се отбихме до Джиджо, за да видя за какво става въпрос, но къщата въобще не ми хареса - има прилежащ двор, но неподържан, бяха отворени прозорците - чуваха се ревящи деца:) Звъннахме два пъти на вратата, почакахме, но никой не се появи и си тръгнахме. Не ми хареса, определено, поне това, което видях отвън, а щом и вътре е така, не бих си оставила детето там.  Tired

# 48
  • Мнения: 530
Любимото му занимание са влаковете-каквото и да докопа го реди на влакче.Ако има 2 пакета солети , ги нарежда един зад друг и "ту-туууу" влакът готов.Знаем разписанията на влаковете и ходим до близък жп прелез да им махаме Simple Smile)) и така... От филмчетата признава само влакчето Томас /жалко че го няма на български/.Може би някой ден ще стане машинист, в краен случай- кондуктор  Joy

# 49
  • Мнения: 255
Здравейте мами. Бихте ли споделили с какво занимавате три годишните си деца.

# 50
  • Мнения: 803
Имам син на тази възраст...Обожава да му чета приказки, може да ме слуша с часове и като че ли това му е любимото занимание за сега.Включва се и при реденето на пъзели с мен и батковците, но бързо му омръзва, в горещи дни като този се пръскаме с водни пистолети и се разхълцва от смях, позволявам му да рисува с водни бои върху себе си и се омазва целия, но пък му доставя страхотно удоволствие.
Но при всяко дете е различно...

# 51
  • Мнения: 255
Моля Ви споделете още интересни забавления.  Моят син постоянно иска да тича навън и да кара колело и ми е много трудно да му задържа вниманието с нещо друго

# 52
  • Мнения: 1 167
Запиши го на детска градина.

# 53
  • Мнения: 4 555
Моля Ви споделете още интересни забавления.  Моят син постоянно иска да тича навън и да кара колело и ми е много трудно да му задържа вниманието с нещо друго
Защо иcкаш да му задържаш вниманието c други неща? Оcтави го да прави каквото cи иcка.

# 54
  • Костинброд
  • Мнения: 198
И моето момиченце е на 3г и тя постоянно е навън, кара колело, тротинетка, пързаля се, скача на батута и вози куклите..........Не се и опитвам да я ангажирам с друго. Зимата вътре редяхме пъзели, четяхме, рисувахме.....ама лято е, нека беснее навън.
Остави детето да си играе, както пожелае, дете е все пак, като стане ученик ще- не ще ще заляга над домашни и уроци.

# 55
  • Мнения: 255
Наистина сега му е времето да си играе, но все пак ми се иска да се интересува от много повече неща. Зимата ще измисляме различни занимания.
Знае ли някои дали в Благоевград има такива занимални

# 56
  • Мнения: 803
Знае ли някои дали в Благоевград има такива занимални
Можеш да попиташ момичетата от подфорум градове Благоевград. Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 4 029
Мами, има много нови дечица в Звезден водопад, дали някоя мама пише тук? Димана беше болна една седмица и пропуснахме, много й е мъчно, но от другата седмица сме на линия! Peace

# 58
  • Мнения: 289
Аз съм записала моят палавник за утре - вероятно ще остана с него, да видим как ще тръгнат нещата, и ако му хареса, другата седмица отново ще сме на линия  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 989
То сега е лесно. Времето все още е чудесно и игрите навън не спират. Струва ми се, че темата ще се напълни с пишещи мами, когато навън стане студено. На мен лично не ми се мисли за през зимата. Като знам каква енергия кипи в моето дете....

Общи условия

Активация на акаунт