СЕПТЕМВРИйчето се стяга за купони с торти, мляко и балони!!!

  • 13 541
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 7 673
Само да уточня, че това, което е видяла ЕОС на нашите снимки е от поясите на аквапарка. Ние нямаме такова. Всъщност имаме надуваема лодка, но е купувана от Кранево и си седи в Бургас. Иначе с удоволствие бих й услужила.  Peace
Дано някой друг да успее да й помогне със заемане или информация.  Hug

# 286
  • София/Търново
  • Мнения: 813
Хех, ние пак ще отскочим до "Джъмбо"... Надявам се  Twisted Evil
Сега прехвърляме инфото от едното пц на другото и е...  Twisted Evil

# 287
  • Мнения: 49
Еос, ние можем да ти услужим с такъв пояс. Кога заминавате?
Ние сега излиаме, като се върна, пак ще пиша

 Hug Hug

# 288
  • София/Търново
  • Мнения: 813
  bouquet

# 289
  • Мнения: 2
Здравейте момичета и пораснали бебоци.
Благодаря на всички за милите думи и пожелания.
Ренито проходи и е голяма щурка, по цял ден се гоним, коремчето ми расте и ми става все по трудно и трудно.Нямам никакво време за вас и за  каквото и да е друго. Все още сме самички и чакаме тати да се прибере към 6 септември.
Целуваме Ви
Весели рожденни дни на всички!!!

# 290
  • Мнения: 506
Здравейте,сладурки и сладурковци!  bouquet Hug
Първо да не забравя рожденичката днес(май наистина ще има да се поздравяваме всеки ден  Mr. Green )
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МИЛА РЕНИ!БЪДИ ЗДРАВО,УСМИХНАТО И ПАЛАВО ДЕТЕ,ЗА ДА РАДВАШ ВСИЧКИ,КОИТО ТЕ ОБИЧАТ!
 Сега да ви се оплача-Гого е с температура от вчера  Confused Без никакви други симптоми  Rolling Eyes Вчера измерих 38,8С дали според вас такава висока Т може да е от зъби  Thinking Тази нощ пак гореше-не я мерих изобщо,за да не го разбуждам много-само дадох нурофен и се поуспокои и поспа.През деня не бях давала нищо-реших да изчакам,ако се повиши повече тогава.Но през нощта ме достраша да не заспя и да я вдигне много  Confused Ходихме днес на консултация и питах педи,а тя без изобщо да го прегледа,отсече:"Зъби са!То е ясно-виж му лигите как се стичат." Shocked Вярно е,че още от морето венците му са страшно подути,но пък поне можеше да му види гърлото и т.н. #Cussing out Притегли го,примери го и ни прати да си ходим(9200г и 76см)  Rolling Eyes
Днес не е ял почти нищо.....Не е и спал-заспива и се буди след 20-30мин. с рев  Rolling Eyes Определено нещо го мъчи детето-върти се,пъшка.... Охх,не знам,дано са зъби! Praynig И да избиват вече,че аман! Praynig

# 291
  • Мнения: 571
Честит първи голям ден на малката Рени!!!Бъди здрава и безгрижна,малка госпожице!!!! Мила Емичка честито и на теб и тати Heart EyesДа ви радва детенцето ви и да е една кака за пример Hug
Ирини много е красиво. Hug
Диде един приказен прзник желая на вас.
Ние утре вечер пътуваме за морето.Малката е от днес при баба и дядо CryЩом затворих вратата след тях и гърлото ми се сви.Сякаш ми я взимаха,а все пак след 2 седмици ще сме си заедно.Много ми е мъчно,че няма да е с нас.,а татко ни реши да ходи днес на мач и сега ми е едно такова празно в къщи ConfusedЗахванах се да почистя малко.Утре ще ходя и на пазар,че нямам една свястна дреха...леле плаша се колко неща трябва да свъра за 12 часа #Crazy
Хайде стига толкова казах си казванката.Хубава вечер на всички сладури Heart Eyes Hug

# 292
  • Мнения: 506
Мирка,напълно обяснимо е,че се чувстваш така,но не се натъжавай-мисли си за почивката и как имате нужда да си останете само двамката с мъжа и да си починете добре  Heart Eyes А за Мони съм сигурна,че ще е в добри ръце и ще се чувства прекрасно-после ще си се радвате взаимно -отпочинали и заредени с нови сили и емоции! Hug
Приятно изкарване и да показваш снимки после! Grinning Hug Grinning

Ирини,кухнята ти наистина е страхотна-много стилна,както всичко около теб! Peace

Дидка,нали си фенка на тортените изпълнения-виж в този сайт какви чудеса има:
http://fishki.net/comment.php?id=20305  Те не малко и от твоите произведения могат да попаднат там....

# 293
  • Мнения: 2 123
ПенелопиHug Вече много пъти сме коментирали, че за повечето педита положението е "без коментар"  Confused А днес има ли температура? Някакви други симптоми освен нея, понижения апетит и неспокойния сън? Не е изключено да са зъби, но н амен температура над 38 винаги м е съмнително да е от зъбоникнене.  Confused Tired Не знам и аз какво да ти кажа... стискам палци да е било спорадично и утре да се похвалиш!

Радвам се, че кухничката ми ви допада. Simple Smile

# 294
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
ЧРД на Ренката! Да е много здрава и много палава!!!   bouquet  bouquet  bouquet


И мойто гардже има РД днес - голямото, обаче  Grinning По този повод - почепете се който каквото му е на душата, а от мен:


пп- попаднах и на това, не мога да не го споделя  Joy

# 295
  • Мнения: 8 234
Пенелопи, ако продължи да вдига температура, утре го заведи отново на лекар да го прегледат.
Как пък поне гърлото муняма да погледне  #2gunfire. Висока си е температурата за да е само от зъби.
Оги нали и той беше преди десетина дена с висока температура и червено гърло. Отначало нямаше други сиптоми, но но на втория ден и едни сополи се появиха  ooooh!
Дано по-бързо да му мине на Гого  Praynig

Сега ще пусна и нова тема

Заповядайте на рожден ден в новата тема!

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 21:54 от ston

Общи условия

Активация на акаунт