СЕПТЕМВРИйчето се стяга за купони с торти, мляко и балони!!!

  • 13 547
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Иринии, спри се малко мацка и помисли повечко за собствения и кеф, а в този случай по-скоро за собственото си здраве. Сега като няма да имаш печка и мивка използвай като оправдание и вземи нещо готово за хапване  Hug  Отидете някъде да хапнете навън или поръчайте нещо по телефона(не че ти не си знаеш ама аз да си кажа  Mr. Green).  Дано бързо се възстановиш! Peace
Стон, бързо оздравяване и скоро да няма такива болни у вас, че много ти се събра. Представям си как точно се успокояваш за едното детенце и хайде другото болно.  ooooh!
Иринка, август месец командировка трябва само да е до Палма де Майорка!  Naughty Аз друга не бих приела  Joy на твое място. Ще се оправят мъжете не бой се! Ще е забавно обаче да ги видиш скришно отнякъде как пускат перални и миялни. Макар че моят до скоро беше по-наясно от мен и за двете  hahaha
Да, коларгол са кафявите капки и ние скоро ползвахме такива.
Мире, оправяй се душа! И пускай по-често сники на Монката, че е много сладка тая бонбониера Simple Smile
Ох, чакам да дойде милото, че да отида на фитнес. Днес имам да горя едни лозови сърмички... Blush Embarassed

# 46
  • Мнения: 29
Люси, като каза милото и се сетих, че онзи ден изрових от миналогодишната тема това- http://missby.wordpress.com/2008/08/07/my-precious/ , смяла съм се със сълзи  Joy . Който го е забравил да си го прегледа пак, има доста ценни съвети  Laughing .

# 47
  • София
  • Мнения: 7 673
Люска, от мястото не се оплаквам.  Joy (в Париж отивам), пък и цялото време от 16,30 утре до самолета в събота на обяд ще ми е свободно. Но много ще ги мисля патетата.  Sad С техниката ще се справи Симеон. За бебето вербувах двамата дядовци. Единият е стриктен и мога да разчитам на него че няма да му сложат например чорапогащник на 25 градуса, нито ще го оставят по потник на 18. Другият дядо е по памперсите (поне е сменял) и по храната. По разходките и двамата са пушки. Да видим.  Crazy А пък Павел си го поема изцяло баща му. Ще си пусне отпуска утре. Направо треска ме тресе.  Praynig Дано се оправят, че малкото както е привързано към мен... Heart Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 3 116
Иринко, евала, страшна организация по отглеждането се спретнали! Peace Пожелавам ти с пълни гърди да си поемеш глътка парижки въздух и да се насладиш на промяната!  Hug

На нас също ни предстои раздяла с малката за една седмица от 23 август. Милинката, почти цяла година изкарахме неотлъчно една до друга.....и аз ще я мисля.... Blush

Шмати, дано преборите сополките и дано е само от зъби! Praynig

irinii, точно това бретонче на Галето подстригахме преди морето, ама пак е пораснало. Laughing На моите дечица косичките са много твърди, остри и прави. Не се завиват наникъде. Затова на Зорито започнахме да пускаме косичката след 4-годишна възраст. Преди това ходеше с бретонче и прическа тип "купичка". Simple Smile Колкото пъти съм се опитвала да вържа опашчица на Галето, ластичетата много бързо падат или тя ги смъква. Затова я подстригвам- от практични съображения.  Wink

Инче, не знам как да обозначиш източника на инфото.... newsm78 Тези таблички на Косе-Босе от форумите тук ли са взети? Тогава най-просто е да напишеш "Форуми БГ-Мамма".  Peace

Мире, много гадно, че те боли кистата.... Sad


Ане, Мая, Вики, Инче, Дианче- хайде утре непременно да се видим, защото ние в неделя се връщаме на Влас! Hug
 Жалко, че толкова дни без срещи минаха заради това разстройство.... Confused

П.П. За irinii- една снимка на прическата на Зори, когато беше на 2 години. Wink

Последна редакция: чт, 13 авг 2009, 23:30 от sweetkids_mama

# 49
  • София
  • Мнения: 7 673
Суити,   Hug Стискам палци за резултатите утре. Hug
Шмати, в събота вечер ЖЗ ще ви нагледам - да сте оздравяли напълно дотогава.  Praynig

# 50
  • Мнения: 29
Иринко,  Confused душата майчина ще страда, ама какво да се прави. Ще се справят мъжете сигурна съм, ти добре си ги обучила  Flutter . Отпусни се и се отдай на промяната, мисля че добре ще ти се отрази да не обгрижваш никой освен себе си известно време Peace .

# 51
# 52
  • София
  • Мнения: 7 673
Дескаааа, цун!  Heart Eyes
Цвети, сигурно си права.  Rolling Eyes Дано!  Hug Що не си лягам, като ще ставам в 5 и половина?.  newsm78

# 53
  • София
  • Мнения: 3 116
Совичке! Hug

Ако не си ти, няма кой да изкука в тази вечер, пък е само един без десет! Crossing Arms

Чакаме да се разпишеш по-подробно! Grinning

Да се похваля, че пак сме многодетни. Wink Косьо и Зори се присъединиха днес към нас. Ще изкараме до неделя в Бургас.  Peace Друго си е, като се напълни къщата.... Blush

# 54
  • Мнения: 2 658
Иринко, мила(леле, вече си 63 кила, ма така е, кат´не те видях на живо), а и всички, дето сте ме мислили  txtloves
Обаче сега нямам сили да ви пиша и да се оправдавам  Embarassed каква страхотна ваканция иzкарахме и как не намерих време да се видя с вас, а толкова исках...
Абе просто не се спряхме zа повече от два дни на едно място (в къщи) и едвам видях всички роднини дори.. А уж щеше да има време zа всичко..
Надявам се с всички всичко да е наред, не съм чела нищо повече от последните 4 странички, много съм иzпуснала..
Ох, дори не zнам от къде да zапочна и какво да питам.. едно ще ви кажа, беz компютър трудно се живее.
Обаче беше невероятно "Синьо лято". Дълго има да роним сълzи, че свърши, но това е.
А тука ни чакат работа, училище, куп сметки и... zацикляне наново.
Ще раzкаzвам много, има..
Егати, няма ми ги даже и линийките на децата, що ли тъй...
 Hug

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 01:05 от Сова

# 55
  • Мнения: 822
Ехоу  Mr. Green

Отново да благодаря за милите думи на всички ви! Сигурна съм, че вашата позитивна енергия има много общо с добрите резултати на изследванията ми  Hug

Сович, много ми е приятно да те видя отново! Чакаме разказ  Mr. Green
ИРинка, разбирам те идеално, ние тази вечер заминаваме до неделя. Малката ще я гледат майка ми и баща ми, тя много ги обича, умира за тях, а аз умирам от страх, как ще понеса раздялата с нея... Кофти ми е, но... няма как да я взема с нас... поне знам, че ще съм наблизо, и ако се наложи, мога да дофтасам с колата  Crazy 
Суити, радвам се на пълната ти къща!
Иринии, съчувствам ти за болките в гърба и прочие последствия от недоспиването и нощното кърмене... кога ли ще се откажат самички... Дари също ме търси всяка нощ...  Hug  Hug 
Прически - Дари също е с бретон, днес по-късно ще ви пусна малко актуални снимки  Grinning

# 56
  • Мнения: 193
Суити, мила, голямо извинявай от мен. Вчера си ми писала смс и си ми звъняла, но аз умната съм бях оставила телефона в количката, която стои в баба ми на партера. Усетих се , че ми трябва а го няма чак вечерта и то доста късно. Съжолавям, че не се видяхме, а да разбирам ли, че и с другите не сте се засекли???
Аз днес твърдо не мога, защото ще ходя на Spirit of Burgas и не бих пропуснала Faith No More кажи речи за нищо на света   Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap

Ако нещо за събота следобед се разберем съм вече на линия....

Ох, да ви кажа сега какъв важен ден ми е днес, ха ха ха.
След като не съм се подстригвала от декември 2007-ма - ДА, ТОЧНО ТАКА, НЯМА ГРЕШКА - днес имам в 16ч запазен час за фризьор. Толкова е глупаво, ама се вълнувам все едно незнам си какво ме очаква  Laughing Laughing Laughing Laughing
Или по-скоро вълнението ми идва от очакващото ме довечера преживяване, а именно Faith ..... както и да е, въпроса е, че ми е развълнувано и трептящо и готино.....

Моарейн, ужасно много се радвам за добрите ти резултати и чак да ти кажа ми олекна сякаш  Hug Hug Hug

Совичке, липсваше ми много, така да знаеш!

# 57
  • Мнения: 1 267
добро утро!

Ина, поздрави за две неща, че ще гледаш Фейт ( аз така и не мога да се организирам за концерт на този етап, та макар и в бургас, въпреки че много мои приятели ще дойдат) и за пострижката. как ли си издържала 2 години?!
Уважавам късата линия във всичките й форми, бях казала на Моарейн, когато тя се пострига.
Аз май напоследък преклявам със стриженето,
но хич не я понасям тази коса, освен това капе следродилно и
ме дрзнят всчкотУ коси по земята.

Да днес можем да се видим.
Суит, Мая, Вики, Дианче, след 17, а?!

Иринка, попътен вятъРРР към ПаРРРи ( натъртвам на РРР  Mr. Green )
от тоз' френски нямам хабер и понятие  Whistling

Моарейн, хубав уикенд и да не се косиш  Naughty
Сигурна съм, че на Дари й е хубаво с баба и дядо.
Радвам се, че децата ми растат сред много хора ( 5 човека сме у нас, без децата),
Стефан не усеща много лиспсата ми,
макар че се разделих с него за 1 път, като тръгнах да раждам.


Деси,  Hug

Този Борис много ме дърпоти през нощта.
Май и той започна да спи с гърда в устата  Confused

Шмати, коларгола изсушава лигавицата и не се дава без предписание.
Ако можеш го избегни. Гуш за Марти.
Поздарвления за неговите ранни срдещи с  природата.

# 58
  • Мнения: 82
Добро утро.
Инче, поздравления за хубавите емоции, които ти предстоят. Много да се забавляваш нан Faith no more  Hug
Деска, добре завърнала се он лайн.  Hug Много се радвам, че сте изкарали незабравимо. Догодина пак  Joy  bouquet
Цвети, снощи така ме развесели с това за Милото  hahaha Много се смяхме с мъжа ми (и той го прочете)
Иринче, лек път мила и да не пропуснеш да се насладиш на най-невероятния град в света ..Париж. Обожавам го!!! Не ги мисли много мъжете, ще се справят, сигурна съм.  Hug Hug
Суити, , Иринии, и ние подстригахме веднъж Аида с бритонче, че нашата е от оправните дето си ядат шнолите и ластичетата. Не може и пет минути да търпи нещо на главата. Камо ли шапка...на морето беше голяма борба  hahaha Затова се налага да я стрижем и ние, че иначе й влиза в очите. Сега обмислям да й продупчим ушенцата, но ме е страх да не взема да си сваля штивтчетата и да ги глътне..Много е оправна сериозно  Crazy Joy
Ане, ко стана, взехте ли гранитогреса?
Шейле, над кошарата я приспивам. Свалихме отдавна нивото на долното и сега ми е толкова дълбока. #2gunfire Клатя я за дупето, докато заспи. Иначе не иска. И оставам без кръст и гръб. Ужасно е. И това поне 3 пъти на ден.
Аз вчера най-после стигнах до масажа. Много добре ми дойде. Мъжът ми ме подковава да съм започнела с фитнеса, за да се стегна..какво да правя ще го слушам..., за да ме харесва.. Heart Eyes
Момичета, да ви кажа, много ми е притеснено. Племенникът имал някакво хематомче на главичката милото, сигурно причинен от раждането, капилярче ли са спукали не знам, но насъбрала се кръв и сега ще му слагат антибиотик. Някакъв показател бил малко висок, един вид инфекция. Хемоглобинът му бил малко нисък. Щяха да ги изписват вчера и като видяли резултатите казаха,че ще ги държат още. Според мен по рано от понеделник-вторник едва ли. Милата, само плаче. Слава Богу поне кърмата слязла и малкия засукал.  Дано коластрата му помогне да се оправи по-бързо душичката.  Praynig Praynig Praynig Стана като моята работа, уж да ме изписват и после като казаха имаш инфекция няма да те изпишем и се почна рев всеки ден...много тежко ми беше.

# 59
  • Мнения: 1 267
Ани, всичко да е на наред с племенника ти  Praynig
Повлия ми за гранитогреса, лъскав ще да е,
пък и мъж ми го харесва.
ще ползва ме прИмоция в практикер.
уикенда ще го набавим.

Общи условия

Активация на акаунт