СЕПТЕМВРИйчето се стяга за купони с торти, мляко и балони!!!

  • 13 558
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 82
Момичета, с Марип се разбрахме 14 ч. на фонтана на централния вход на Южния парк малко да се разходим на хубавото време и да се повидим. Всеки, който иска да се присъедини е добре дошъл.  Hug

# 61
  • Варна
  • Мнения: 9
Деси  Hug добре че писа че те мислехме  Peace Чакаме да разказваш с картинки  Wink
Ирина, като те прочетох за Париж и се сетих колко често ходех навремето командировка в Париж и как ми беше писнало почти  Crazy Сега с удоволствие бих се пошляла по Парижките улици особено по това време на годината когато дните там са мнооого дълги и слънцето залязва след 10 часа  Rolling Eyes
Ланвинка, вярвам че всичко ще е наред с племенника. Сигурно помниш в периода след раждането всеки един мъничък проблем ни изкарваше извън релси и изглеждаше едва ли не от жизнено важно значение. А това в комбинация с хормоните  ooooh! Crazy Успокой се и успокой майчето. Щом има кърмица - и тя ще помогне  Hug Peace
Моарейнка, поздравления за хубавите резултати. Дано все така вървят  Peace
Относно раздялата с дребосъците. Ами аз направо немога да си го представя това  ooooh! Ние не сме се разделяли от как се е родил за повече от 2-3 часа и то това се случва през месец примерно... Наистина имам нужда понякога от време за себе си - дори ей така да поседя и да послушам музика както преди. Но незнам как бих се чувствала за по-дълго време без моята пиявичка, без топлите малки ръчички които постоянно ме търсят... Ама и тоя ден ще дойде някога.
Имайте хубав ден   bouquet

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 13:02 от Juliko

# 62
  • Мнения: 49
Егати, няма ми ги даже и линийките на децата, що ли тъй...
 Hug

Ми що?! Щотооо те отлъчиха от бг-мама, за тва!  Mr. Green Малеее, много исках да те видя, Деси. Значиии, много ме е яд! Ама се радвам, че за сметка на пропуснатите срещи сте си изкарали добре  Hug Сега нали знаеш - трябва снимки да пускаш  Grinning 

Инче, точно щях да питам кой ще ходи на тоз "Спирит ъф Бъргаз"  Laughing Много ми се ходи и на мен, не че съм фен на някои от гостуващите специално, но ми се ходи на подобно мероприятие. Море, музика, много хора, изгрев, туй-онуй. Приятно ти изкарване!  Joy

И ние не сме се разделяли с Данчо за повече време. Максимумът е бил през зимата, когато карахме, но не е било никога по цял ден. Или полудневно или нощно...та за повече от 6-7 часа не сме били отделени от него. Даже, скоро предложих на мъжо да гостуваме на една моя приятелка в Лондон. По между другото вметнах, че за 1 уикенд можем да идем и без Данчо. А той "  Shocked , как без Данчо ?!"  hahaha Joy Смешки.

Суит, представям си колко ти е мило да сте отново всички заедно!  Hug Значи, заради вас с Вечи, Шейла и Иринка, в представата ми за живота все по-често фигурират 3 деца Mr. Green Действате вдъхновяващо!

Иринка, приятен уикенд! Wink

Много цунки и гушки за всички   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 1 360
Здравейте!
Ирина-приятна командировка в този прекрасен град Париж,който мечтая да посетя.
Ланвинка-много неприятно това с племенника ти и ние го изживяхме това с Васко. Praynig Hug
др.Цвети- ти ме разсмя с тази проповед на изрядната съпруга.Големи гадини са мъжете-поне аз идеални не познавам-на всички някъде нещо им куца.
Снощи Васко ня 2 пъти се съдра от рев обиден ,че изпусна залъгалкатагърда-просто вече тази преумора от безсъние  ми изпи силите и ме удари в нервите и хич не съм добре и не знам какво да правя като кърмя и не мога и хапове да пия. newsm78

# 64
  • Мнения: 2 658
  bouquet

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 00:56 от Сова

# 65
  • Мнения: 166
Леле леле колко е пораснала Ана Мари и какжа е красавица. Голяма сладурана е Деси. Добре завърнала се по немските земи, определено доста липсваше на отбора  Hug

Лавинка дано пленемика да се оправи по-бързо и да ги пуснат да си ходят в къщи при тате  Praynig

# 66
  • Мнения: 193
Момичета, да споделя с вас новият ми фасон....
Приятно ми е, казвам се Ивилин, ха ах ах...

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs172.snc1/6455_114 … 744_1296112_n.jpg

# 67
  • Мнения: 1 336
Ина много ти ходи така. И аз се подкъсих и си изсветлих косата преди 2-3 месеца. Имах нужда от промяна, Данчо ме промени много и трябваше и външно да отразя промяната.
За разделите - миналата седмица бяхме за 3 дена в Рим ... Бабите се справили, но като се върнах имаше Т  Sad Хванал някакъв вирус. То не е гаранция, че ако си бях останала в Бг нямаше да се разболее, но се обвинявах известен период от време, а не трябваше. Много се заредих извън БГ, напълних се с емоции, които ще ми топлят поне 2-3 месеца. Еднообразният живот, колкото и да обичам Дани не ми понася много.

# 68
  • Мнения: 49
ЕЕ, Яни, къде сте вие, бе!? Simple Smile Дочух, че си се омъжила. Честито и .... "докато смъртта ви раздели"! Винаги ми е допадала идеята децата да присъстват на сватбата Heart Eyes Какво си прави нашият пловдиски адаш? Simple Smile

Инка, а честита фризура! Simple Smile Късичка, ще държи още една година  Laughing Мани, и аз съм така. От година и малко не съм ходила на фризьор, а ми е за пръв път в живота. Иначе, на 2-3 месеца си ходех... не е хубаво това, като се замисля (така да си променям навиците)....

Десиии  Wink, Много мили снимчици! Още, ощеее.....  Laughing

# 69
  • Мнения: 29
Инче, страшно ти отива новия имидж  newsm08 ,  ш'ти звънна  Wink.

И аз днес бях на разкрасителни процедурки, лек педикюр  Crazy , много добре ми дойде  Mr. Green . Та затова не успях да стигна до ЮП за да се видя с момичетата, за което ме е яд. Ама то пълно щастие няма  Naughty .

Деси,  welcome .

Значи, заради вас с Вечи, Шейла и Иринка, в представата ми за живота все по-често фигурират 3 деца Mr. Green Действате вдъхновяващо!
smile3521

# 70
  • Мнения: 2 123
добра вечер, дами  bye Виждам добре организирани в грижи за тялото и душата момичета тук  Grinning Браво! Само така!
Ина, много ми харесваш така. Сякаш винаги си била точно с такава визия.
Яникат, честита сватба. Искам да ти споделя, че страшно ми допадна идеята ти за вътрешна промяна, налагаща и външен израз  thumbsup
Суити, много сладка Зори. Откривам прилики с малаката й сестричка.
Деси, блудната дъщеря се завърна, а?  Hug Страхотни снимки! Надявам се, че ще ти е много по-хубаво през тази година в DE отколокото през предходната  Hug

Леле как ми се искаше и аз да присъствам на Spirit of Bourgas!!!  Turn-l


# 71
  • Мнения: 427
Да видим какво запомних ooooh!
Яникат,честито,мила!Нямаше те доста време из нашите странички,а то виж какви радостни събития имало покрай теб Hug
Десиии,добре завърнала се!Прекрасни снимки!Ана Мари е толкова пораснала и толкова сладка Heart Eyes
Инче,страхотна си ,мацка!Тва е твойта прическа  WinkHugЗаслужаваше си чакането Laughing
Ланвинка,опитай да успокоиш младото майче!Надявам се ,че не е нищо сериозно при бебчо! Praynig
А за раздялата с децата -както ме определи една роднина на мъжо съм явно от "ревнивите"майки LaughingНе я давам на никой-най-много на сестра ми за няколко часа и то само в случай на нужда.Както вчера за съжаление.Тук е мястото да ви споделя ,че вероятно ще ви изпусна малко дирите...Мъжо пострада вчера на работата си-като ми се обади и каза ,че го карат с линейка в болницата за операция и направо щях да падна #CrazyБез да му е работа помагал на някакви колеги на една машина и тя му хванала ръкавицата -резултата е супер изкълчени стави на среден и безименен пръст с отворени рани SickСамо се молех да няма скъсани нерви и сухожилия SickСлава Богу нямаше.Утре го изписват и ще съм в къщи с 2 бебета,защото мъжо е с оперирана дясна ръка Sad
Моарейн,гушки и поздравления за добрите резултати!! Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 3 124
Днес успяхме да спретнем една много приятна мини-срещичка с Ани и Дианчето. Simple Smile Ясен много е пораснал, много е готин и див- "нападаше" постоянно момата, сиреч Галина, и не може да стои и за минутка на едно място Laughing, а Борис е душичка- един спокоен и чаровен синеочко. Надявам се Дианчето да пусне малко снимчици! Hug

Инче, Мая, Вики, съжалявам, че не успяхме да се видим! Утре следобяд мислим да се разходим в Созопол и вариантът за среща отпада. Живот и здраве, когато имаме пак път към Бургас, ще се обадя. Simple Smile


Суит, представям си колко ти е мило да сте отново всички заедно!  Hug Значи, заради вас с Вечи, Шейла и Иринка, в представата ми за живота все по-често фигурират 3 деца Mr. Green Действате вдъхновяващо!

Радвам се, че ти "действаме" така! Wink Hug

lanvinka,
съчувствам на снаха ти за притесненията още в първите дни! Дано това да остане неприятен спомен, който бързо да забрави! Hug

Деси, страхотно звучиш за прекарването ви в БГ! Ще имате вълнуващи спомени от това лято! Peace Ан-Мари мнооого е пораснала!  bouquet

danip, добре че бедата е била по-малка, отколкото можеше да бъде! Praynig  Бързо възстановяване на съпруга ти!

# 73
  • Мнения: 2 658
Мале, Данип  ooooh! дано е въzможно най_добре мъжът ти  Hug
Такаа, момичета.. как да zапочна...  Crazy
Начи... На 3ти юли си пристигнахме, малката понесе пътя екстра. Повидяхме тук таме най_блиzките, но тъй като един блиzък приятел си беше дошъл zа първи път от 5год. от Щатите, отидохме си на към Кокаляне да го видим. От там се раzбрахме да отидем zа два три дни на вилата му с още приятели. Още първите дни си намерих на zаем сгъваема кошара и столче zа кола. Ако не бяха тия приспособления, не zнам как щях да се оправя... Беше супер весело, малката много слуша.
После веднага настанаха неистови жеги, дребата се иzрина страхотно по гърба и врата от тях и решихме да отидем zа седмица на къщата в Кокаляне, там е рай. Междувременно вижданията и обикалянията с приятели и роднини си течаха. На 19ти юли бяхме на кръщене на племеника ни, което праzнуваха в един уникален ресторант в Драгалевци, каzва се "Ривърсайд", zнаете ли го? Който не го zнае, лятото си zаслужава да отидете, прекрасно е и все едно не е в София.
На 20ти още рано сутринта zаминахме zа морето, стояме около 12 дни. И там беше страхотно. Нокога, ама наистина никога не съм вярвала, че може да иzкараме толкова страхотно, спокойно и весело море с бебе и още 3 по_големи деца около нас. Но беше перфектно, сигурно и веднъж не съм повишила тон на някой. Малката си спеше, ядеше (иzяде и може би е дна кофа пясък с шепи, но това е друг въпрос, важното е, че й понесе  Mr. Green ).
Само накрая й иzлеzе нещо като пъпка, което се раzрани, явно от пясъка. Като се прибрахме, zабеляzахме, че расте, иzглеждаше като мехур, който се пука и отстрани се появяват други.. Та отидохме в кожното и се окаzа Импетиго, което иzлекувахме с антибиотична паста, слава богу хаванато навреме. Интересното е, че няколко дни следт това момченцето (колкото нашият син)на приятелите ни, с които бяхме zаедно, се окаzа със същата диагноzа.. Та един вид, ако ходите на Равда на плаж, имайте го в предвид, явно е "чистичко".. Но то сигурно не е само там.
Както и да е, това беше единственото помрачващо прекарването ни нещо zа цялата ваканция. След морето ходихме на още две вили и дойде време да събираме багажа zа насам  Confused
Беше страхотно лято zа всиички.
А zа Крис няма да ви описвам. Той ходи на още сто места междувременно, беше в еуфория постоянно. Накрая и мъжът ми го zаведе на неговото село, zа което му говори от години, но не беше успял да го zаведе до сега. То е в Ловешко, ходиха по мъжки тримата_ Крис, мъжът ми и свекър ми. Иzакарали са страхотно и там, ходене по пещери, ловене на риба, катерене по скали, иzобщо няма какво да ви обяснявам колко беше щстлив..
Та тъй, само пререждах саковете и тръгвахме от едно място на друго, а на всичкото отгоре си и починахме. Не zнам как стана тая комбинация. Само дето.. похарчихме луди пари и сега е.. да не ви описвам. Но няма как всичко да е цветя и роzи.
А малката.. се представи перфектно от началото до края. Не ми съzдаде никакви (не преувеличавам), никакви грижи. При все, че непрекъснато беше с нас навсякъде, няма кой да я гледа. Спа, яде и се хили на всички десетки хора, които я мачкаха и влачеха постоянно. Не мога да не я похваля, щото е истино  Heart Eyes Не съм очаквал чак пък толкоz да е добра, ама ето на, стана. Само големите жеги я мъчеха, ма търпеше душата, к´во да прави..
Иначе тя е страшна маймуна. За тоzи месец и половина иzведнъж порастна. Знае сума неща (сигурно всички са така, ама като се съм ви чела...), танцува, маха zа zдрасти, чао, крие се zад нещо и се покаzва, каzва "мама" и "тата" и "дай", мисля вече абсолютно съzнателно. Знае как прави кучето, кончето, котето, иzобщо повтаря много думи или срички след мен... Не ходи сама, но и не бърzа. Лаzи и обикаля по мебелите. та пак стига навсякъде, където пожелае.
Ох... ми това zа сега се сещам, че ме zаболяха двата пръста, с които пиша  Wink Hug
Може да не ми повярвате, като не можах да направя така че да се видим, но ми липсвахте много. Само веднъж се обадих на Иринка, но нямаше как да се видим тоzи ден, а после ни отнесе течението... Ама какво да направя, не можах да го иzмисля кога.. Абе смотла...
Нямах нет в къщи в София се окаzа(това ви го каzвах май), само веднъж вляzох от една приятелка да ви пиша. Не съм чела нищо наzад, но ще се върна. Гушкам всички и се надявам да сте били добре добре преz цялото време.
 Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 15 авг 2009, 00:55 от Сова

# 74
  • Мнения: 8
ДУ!!!

хайде едно кафенце от нас http://tbn0.google.com/images?q=tbn:rKe8nTAQ0arwgM:http://www.pe … ap%2520caffee.jpg

Деси много хубаво сте си изкарали, браво  Hug

И аз не съм много в час с темата, снимки гледах - Инче много си сладка с новата прическа. Бебоците са супер на снимките, направо вече не приличат на бебета, а на малки човечета  Laughing

При нас нещата са добре, бабата се грижи през деня за малкия, ние си го поемаме след 5. Такава радост е като ни види вечер  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes На мама душицата, направо не мога да спра да хо хапя вечер. С няколко безсънни нощи мисля, че гоо отказахме от нощното хранене, ама рев ли беше да го опишеш. Но сега е спокоен и се буди чак в 5 и 30.  Party Видях и аз какво било то да се спи по цяла нощ  Tired Намалих кърменията, на сутрин и вечер, и веднага чичо "цикъл" си дойде  Laughing Бях забравила какво е, от 11 декември 2007 не ми беше идвало  Crazy. Чакам доктора ми да се върне от отпуска и ще го навестя.

Хубав ден на всички   bouquet





Общи условия

Активация на акаунт