СЕПТЕМВРИйчето се стяга за купони с торти, мляко и балони!!!

  • 13 576
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8
То кафето ми не излязло  hahaha

# 76
  • Мнения: 14
Добро утро, майчета!

Не съм се включвала тези дни, но ми е едно криво.  Sad Като гледам ще пропуснем морето поради финансови причини.  Cry А така ми се искаше поне за 2-3 дни да заведем Кали. Като е тръгнало назад от началото на тази година и не знам докъде ще я докараме. Извинявайте, че ви натоварвам с това, ама ми се искаше да споделя. Живи и здрави да сме ще преодолеем и това.

Иначе Калоян е добре. Нещо му намаля апетита тези дни. Дали пък не го мъчи някое зъбче. И пак започна да проплаква насън. Ще видим тази работа.

Хубав ден ви желая!  Hug

# 77
  • Мнения: 2 123
Добро утро момичета!
Деси, прекрасно звучиш наистина. Ривър сайт е хубаво местенце,д, особено за мног огорещите летни дни - жива бира и дебела планинска сянка, а и всички поточета,мостчета и мелницата са си голямо разнообразие за децата. Браво на порастналото ти момиче - наистина изведнъж сякаш порасват.
НениHug Да сте живи и здрави само - толкова морета има да посетите с Кали оттук насетне. Има и такива години, но отминават!
ДаниП, малкият дявол е бил край мъжа ти. Направо ми настръхна косата. Дано по-бързо се оправи.
Джизъс, прекрасно е, че така добре се адаптира малкия бонбон с новаа програма на нощен сън и работещи мама и тати. Честит цикъл.
Аз още нямам такъв... Rolling Eyes Има ли и други мами без тази месечна радост?

Много съм уморена. Тази нощ отново аз си поех Джинджи и...  ooooh! върнаха се болките в гръбнака. Спала съм на пресекулки от по 30 минути. Просто Джи усеща, че съм аз и започва с претенциите и гимнастиките...  Confused Но стига оплакване. Днес е прекрасен празник - Богородица.
И ви черпя виртуално, защото моето малко момиче Верджиния празнува днес!!!

Поздрави на всички празнуващи!

# 78
  • Мнения: 79
Добро утро и чудесен ден!
Минавам само да почерпя, че имам имен ден днес и изфирясваме Simple Smile.

А за малчуганите:


 Heart Eyes  love001 newsm03

П.п. Ирини да ти е живо и здраво съкровището и много радости да ти носи   bouquet!

# 79
  • София
  • Мнения: 1 380
Здравейте!
Честит имен ден на всички Мимита и Марианки.Да са живи и здрави.
Честит имен ден на Джинджи-да е жива и здрава за радост на мама и тати.  bouquet

# 80
  • Варна
  • Мнения: 9
Честит празник на всички Марии и Джинджи   bouquet

Деси, звучиш заредена с много положителни емоции. Дано те се съхранят за дълго и те топлят през останалото време на годината  Hug
Данип, добре че се е разминало по-леко. Бързо оздравяване на мъжа ти, а нас не ни мисли - когато можеш ние сме си тука  Simple Smile
Ирини, аз се оциклих преди 3 дни. Странното е, че си имах цикъл последно до началото на февруари когато се прибрахме от Египет. От тогава насам изчезна безследно за около 5 месеца. Сега се появи пак след пребиваването в ЕГ. Както каза мъжа ми - бил се опитал да изкара наяве жената в мен  Laughing И явно е успял  Mr. Green Аз също имах ужасни болки в гърба и кръста  и бях доста отпаднала поне 2 седмици преди да ми дойде. Ирини, дали не е от това  newsm78

# 81
  • Мнения: 15
Честит имен ден на всяка малка и голяма Мария, и на Верджиния!!! Да ви е благословено името! Simple Smile
 smile3525 smile3525 smile3525

# 82
  • Мнения: 1 336
Данип уплашила си се много, добре, че не се е случило нещо по-сериозно!
Джизъс Нели как го отказа Велин? Не плака ли много? Данчо още си хапва 1 път нощем.
Мона снимките от Турция са страхотни, има поне 10 , които стават за рамка  Wink Ние живеем в Горна Оряховица, а не в Пловдив. Малко е село тука, но е спокойно, пък и пътуваме често така че не ми липсва живота в София (5 години изкарахме там). Как понесе на Данчо пътуването със самолет? Мен ме беше страх това лято да го вземам. Много болят тъпанчетата при издигането ...
Обаче е голям сладур  Heart Eyes, и колко много зъби има ...
Честита месечинка на Джинджи!

# 83
  • Варна
  • Мнения: 9
За който я е докарал до там да се чуди какво да прави - ето нещо интересно и много познато за четене на което попаднах съвсем случайно  Laughing
http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=689

# 84
  • Мнения: 49
Влизам да поздравя всички, които празнуват днес! Живи и здрави и много щастие! Специално за най-малките  Kissing Heart Джинджи - суперстар! Simple Smile Още някое септемврийско мъниче дали не празнува?  newsm78
Принципно и моето име "празнува" днес. Синьора означава Богородица на италиански (освен г-жа  Grinning, придали са й божествено зн-е на госпожата....и на г-на, де Синьоре пък си е баш Бог  Wink ) Аз принципно не съм вярваща, ама обичам празниците  Grinning 

Нени, за съжаление тази година е по-тежка за доста хора. Ние "изтрошихме" парата за море в началото на лятото и сега ни е леко казано тегаво. Не ми се мисли за зимата направо  ooooh! Ама това сме ние, малко сме неразумни от тази гледна точка, имаме още доста да се учим  Whistling Сигурно след 2-3 месеца ще си спомняме за тия пари  Laughing Охх, сега ми е смешно, ама.... Така, че при вас сигурно е по-уравновесено решение. Аз се надявам само парите да не повлияят пагубно в/у взаимоотношенията ни. Ще мине и замине тоя ш***н период. Важното е да се обичаме и разбираме. Успокоявам се, когато прекарвам време с мъжо и Данчо насаме. Каквото и да става, те са моята крепост... Та...  Hug Hug

Данип, добре, че се е разминал с малко, наистина.. Сега ще видиш какво е с две деца, да си преценяваш отрано  Mr. Green

Яни, аз що така си мислех, че сте в Пловдив? Нещо съм се объркала. Сори! Относно пътуването, четох тука из темите, че трябвало да се дава да смуче нещо по време на излитане и кацането. Ако преглъща още по-добре. Та Данчо яде единия път, а другият му връчих бибата. Така и в дветет посоки. И не сме имали проблеми. Но полетът ни беше кратък - около час. Принципно ако не спи по това време, си е кофти..

Деси, хайде пак да свикват пръстчетата  Grinning

# 85
  • Мнения: 45
честит празник на всички празнуващи Simple Smile

нямам време да пиша, защото ще пътуваме - отиваме на гости при пра-дядото  Heart Eyes като се приберем и малко снимки ще пусна.

п.п. Ирини, мила, наистина си обърни внимание с гърба. Аз в началото заради неправилна поза на кърмене си докарах една болежка в рамото, която сега се обажда при всяко по-голямо натоварване или умора. Ходя на масажи и правя гимнастика - по-добре е , но не е като да я няма  Peace

леки и усмихнати почивни дни от нас   bouquet

# 86
  • Мнения: 2 658
Благодаря ви, момичета zа милите думи. Още не съм в час да седна да поиzчета нещо наzад, само попоглеждам така.
Честит светъл праzник на всички, коитио праzнуват днес!
Аz съм в неведение и раzмисъл дали моето момиче има имен ден също днес...  newsm78 Или само на Св. Ана? Как праzнуват хората с две имена?
Ама ето и zа това не остана време, а и акъл, трябваше да ида и да питам в някоя църква, а не да се чудя сега....
Ако все пак има, черпя ви и аz  Hug

# 87
  • Мнения: 26
Честито на всички ,който празнуват на този светъл празник!!!
Ние сме добре,с изключение на неспането на Вики!!!
Ирини и моя гръб е много зле,едното ми рамо едвам функционира...
Вече при нас тече подготовка за рожденние ден,кръщенето!Тортите са поръчани,тоалета е готов,балони ,резерваций...Абе готови сме ...
Много се вълнувам,кога мина тази една година..?Няма го малкото бебче,имам си голяма принцеса на почти 1 годинка!!
Сова радвам се ,че сте изкарали толкова добре!

# 88
  • Мнения: 2 123
Ей красавици - благодарим ви с Джи!  Hug
Джулка, нямам против да ми идва вече - току виж съм започнала да поотслабвам /при мен и томва оказва влияние  Rolling Eyes/ Ще кажа на мъжа ми да потърси жената в мен /ако трябва буквално - хихихи/, току виж ме поотпуснал и гърба.


Момичетата, които са си закупили SlingiИскам да помоля тези от вас, които желаят, разбира се, да ми изпратят по една снимчица на човечетата в слинговете с мама или с тати, или с който го ползва и 2-3 изречения - нещо като отзив. Ще ми е необходим за сайта, който е крайно време да довърша и за едни презентации. Можете да ми ги изпратите на мейл sling.slingi@ gmail.com Много ви благодаря предварително!!!


време е да започнеголямото гладене

# 89
  • Мнения: 14
Привет отново!

Лелееее, сутринта пропуснах хубавия празник! Да са ни живи и здрави имниците днес! Джинджи да е много щастлива и все хубави неща да й случват! Мона, Мариям и на вас честит празник!  

Иринии, Мона, благодаря ви за успокоителните думи!  Hug Наистина има такива периоди в живота и това ще отмине. Само да се обичаме Simple Smile

О, да почерпя и аз. Сестра ми е именичка



Общи условия

Активация на акаунт