Август, слънце и море, а МАРТенчето все расте, расте (9)

  • 10 054
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 313
maimp, аз като човек, който за първи път ще избира количка ценя всяко обосновано мнение, така че ти благодаря  bouquet
Ето тук видях колчиката: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1169 и в отговорите на коментарите от магазина са дали повече информация. На мен много ми допадна теглото и Simple Smile

Днес съм на преглед в 14:30, предишния беше на 10 юли, не знам как издържах до сега Crazy После не знам дали ще ми остане време да пиша, защото баща ми става на 50 г. днес, но утре ще се отчета Simple Smile

# 271
  • Мнения: 67
Добро утро на всички! Съжалявам,че започвам седмицата с лоши новини, но мен ме отпишете от първа страница. Мисед в 10 г.с. Без болки,без кървене,без някакъв признак,че нещо не е наред. Мина и кюртажа в петък. След втора неуспешна бременност думите не могат да опишат това, което изпитвам. От сърце ви желая да сте много здрави и март месец - най-сладките бебета!

# 272
  • Мнения: 3 042
Добро утро на всички!

Дени81, съжалявам за загубата ти!  Cry

# 273
  • Мнения: 521
Добро утро на всички! Съжалявам,че започвам седмицата с лоши новини, но мен ме отпишете от първа страница. Мисед в 10 г.с. Без болки,без кървене,без някакъв признак,че нещо не е наред. Мина и кюртажа в петък. След втора неуспешна бременност думите не могат да опишат това, което изпитвам. От сърце ви желая да сте много здрави и март месец - най-сладките бебета!

Дени ужасно съжалявам миличка, прегръщам те силно Hug Не се отчайвай, стискаме палци да се запишеш скоро в някоя съседна темичка и всичко да мине добре този път!  Hug

# 274
  • Мнения: 221
Добро утро, момичета и успешна седмица за всички Grinning

Дени81  Hug Искрено съжалявам за това, което си преживяла! Кураж и сила бързо да го превъзмогнеш и да продължиш напред с надежда и вяра!

# 275
  • Мнения: 190
Добро утро на всички! Съжалявам,че започвам седмицата с лоши новини, но мен ме отпишете от първа страница. Мисед в 10 г.с. Без болки,без кървене,без някакъв признак,че нещо не е наред. Мина и кюртажа в петък. След втора неуспешна бременност думите не могат да опишат това, което изпитвам. От сърце ви желая да сте много здрави и март месец - най-сладките бебета!
Дени, мило съжалявам  smile3518 как така се случва без признаци Sad Бъди силна, три е прекрасно число и съм сигурна, че то ще бъде щастливо за теб. Сигурна съм ти е ужасно гадно, но се опитай по някакъв начин да се заредиш с положителни мисли и всичко ще бъде наред.

# 276
  • Мнения: 190
Леле леле какви сте писарки Simple Smile направо не мога да ви изчета.
Tink , моето уше вече е по-добре. При мен се оказа, че синузита от който плачех е оказал влияние и върху ушето, но трябваше да се лекува и ушето. Пак с бабини методи. Топло зехтинче в ухото през 2 часа и от снощи съм добре. Пробвай и ти, дано да мине бързичко.
Ал леле сладури такива вие легла и колички ли загледахте Simple Smile Ох и аз им се кефя ама мисля сериозно да гледаме след като знаем детето момче и момиче ще и да мине тая пуста ФМ.
Хубав ден на всички Simple Smile

# 277
  • Мнения: 30
Дени81 много съжалявам за загубата ти.Дано успееш да се запишеш в някои от следващите темички.Стискам ти палци и ти пожелавам успех. newsm17

# 278
  • Мнения: 14
Добро утро и от мен в първия ден от новата седмица.

Дени81 много съжалявам за случилото се, гледай само на пред и не се отчайвай, както казва Tasty0703 три е много хубаво число, и аз сега самата се надявам да е така. Мога да те посъветвам само да си поплачеш една хубаво, след което да си намериш едно занимание което да ти заема голяма част от времето и както казват хората времето само лекува. Стискам ти палци бързо да се възстановиш. newsm10 newsm10 newsm10.

Тук в София си личи още от сутринта че идва края на отпуските, защото започнаха задръстванията. Ох добре че само днес и утре съм тук а от сряда отлитам. Момичета стискайте ми палци да не се изложа в самолета че не знам как ще съм с това гадене рано сутринта в сряда.
А стискайте палци  и не само за това ами СМЯТАМ ДА АТАКУВАМ И ДЖАКПОТА В ИТАЛИЯ, стига да не го изтеглят днес, ако аз и бебчо имаме късмет да знаете че ще ви черпя всичките.  newsm38  party023  cook  bigdance2 beer3 beer2 cheers
А и със сигурност няма да се чудя каква количка да купувам  Joy Joy

Има ли мами които тази седмица ще ходяг на ФМ и БХС и такина които са по-голяма седмица от мен и вече не им се гади, питам за да знам колко още ми остава от МЪЧЕНИЕТО Grinning

# 279
  • Варна
  • Мнения: 46
Здравейте, аз съм вече в 8 седмица още не усещам плода, само леки придърпвания ниско долу. Днес не ми се гади само ми е тежко, консултациията ми е чак на 14.09 тия морфологии в коя седмица се правят?

# 280
  • Мнения: 30
STELLEE ,ще ти стискаме палци и за полета и за джакпота newsm10.
Аз съм на 24 на БХС и на ФМ.Вече ми е малко притеснено.
Събота и неделя имах болки почти цял ден някъде около десния яйчник,нещо
кто придърпване или по-скоро опъване.Незнам много се притесних бая полежах.

# 281
  • Мнения: 521
STELLEE стискаме ти плаци за джакпота!   Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Аз съм на ФМ другата седмица в сряда чак. Вчера ми беше първия ден без гадене от началото на бременността и се зарадвах... ама тая сутрин пак се почна  Sick Преди да се качиш на самолета пий един деган, ще ти държи целия полет, на мен много ми помага, но гледам да не пия повече от 1 на два дена...

Вчера с бъдещия татко решихме да пробваме това с ухото на коремчето. Най сетне ми се бяха успокоили червата и не къркореха. И той наистина чу бебчо! Каза че се чува все едно нещо шава вътре. Малко като къркорене, но по-различно, по-нежно. Много се зарадвах, а той взе да му говори. Мила картинка...   Kissing Heart Мисля че вече всяка вечер ще го караме да слуша, за да знам дали мърда дребното понеже нали не го усещам още. Много ме е яд, че си нямаме стетоскоп.... в София си имаме, ама тука не  Sad

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 10:44 от Tink

# 282
  • Мнения: 190
STELLEE стискаме ти плаци за джакпота!   Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Аз съм на ФМ другата седмица в сряда чак. Вчера ми беше първия ден без гадене от началото на бременността и се зарадвах... ама тая сутрин пак се почна  Sick Преди да се качиш на самолета пий един деган, ще ти държи целия полет, на мен много ми помага, но гледам да не пия повече от 1 на два дена...

Вчера с бъдещия татко решихме да пробваме това с ухото на коремчето. Най сетне ми се бяха успокоили червата и не къркореха. И той наистина чу бебчо! Каза че се чува все едно нещо шава вътре. Малко като къркорене, но по-различно, по-нежно. Много се зарадвах, а той взе да му говори. Мила картинка...   Kissing Heart Мисля че вече всяка веяер ще го караме да слуша, за да знам дали мърда дребното понеже нали не го усещам още. Много ме е яд, че си нямаме стетоскоп.... в София си имаме, ама тука не  Sad
Казах ви аз, че се чува Simple Smile Нашия татко го определи все едно нещо драще вътре. Той е много смешен защото от както го чухме всяка вечер ми слухти на коремчето Simple Smile
STELLEE, стискаме палци за джакпота, а за полета да те успокоя. На всякъде се твърди, че за една бременна жена най- безпроблемно е пътуването със самолет така че споко Simple Smile. Едно съветче от мен като човек имащ над 50 полета зад гърба си Simple Smile При излитане и кацане си осигури през цялото време на малки глътчици да пийваш вода. Така се нормализират всички системи в организма ни и шанса да ти се догади или завие свят намалява значително  newsm10

# 283
  • Мнения: 1 768
Дени81 , мила съжалявам за ужасната ти загуба. Искам да ти дам един съвет : Пусни си пълни имунологични и генетични изследвания .Няма начин да няма причина за две загуби. Ако там излезе нещо се лекува и следващата бременност ще е успешна до край .Гушкам те и много тъгувам с теб  spoko Sad

# 284
  • Мнения: 1 893
Дени, съжалявам миличка  Hug пожелавам ти скоро много хубава бременност с прекрасно бебче на финала  Praynig

Тази пегперего скейт е скъпа в БГ, но в ибей е 350 евро - наполовина. Вярно, че е тежка, но моята пегперего, която няма 8 кг се бута по-трудно (ето я). Но пък си я свалям на ръце. В Макларън количките както казах съм влюбена, в Бг летен вариант е 350 лв, нищо чудно в Англия да са по-евтини. Знам, че там много ги тачат. Моята макларън е 4.5 кг, невероятно лесна е за бутане, Никола си спи в нея без проблем, много съм доволна. Може би това е най-успешната ми покупка.
Арлина абсолютно съм съгласна с това, което каза за качеството на стоките, със сигурност по-скъпите марки са и по-качествени и съответно могат да се ползват по-дълго време. На братовчедка ми количката бертони се счупи само след няколко месеца ползване, което си е абсурдно направо. Пегперего например дават 2 години гаранция, което само по себе си говори за качеството на количките. Не мисля, че е удачно да се сравняват различни класове колички-както не можем да сравняваме чисто нов трабант с чисто ново пежо, така не можем да сравняваме и чиполино с макларън. Ето тези колички са хубави и са на прилични цени в БГ
пег перего
пег перего
макларън
грако
грако
бебе конфорт
First wheels
инглезина
фил ен тедс

аз нали най-вероятно ще си карам със старите колички поне да позяпам нови модели  Grinning

Стеллее, аз утре съм на БХС, като излязат резултатите съм на ФМ (не знам защо така ми каза, мога да го тормозя и утре да я прави). Стискам палци  Peace

Общи условия

Активация на акаунт