ОСМИ КЛАС 2009/2010

  • 28 742
  • 367
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 754
И каква е глабата - за информация

# 46
  • Мнения: 9 232
Здравейте и от мен! Благодарности на Знаток за новата тема!!!
Маргарита, щом сте закъснели повече от 1 месец има глоба за родителя.В РПУ-то господата полицаи съставят акт и така се начислява съответната глоба.Това е -нарушаваш закона т.е. не си спазила установения срок. И аз бях такава нарушителка!!Младежът навърши 14г. малко преди цялата офанзива с кандидатстването и предпочетох да си платя, но да изчакам да попремине лудницата. 

Глупости  Money
няма глоба ,няма такъв момент племенникът ми си извади л.к.  с 6месеца след навършване на 14г. ; сестра ми каза никакъв дори и най малък намек не е имало за закъснението !!!
софия-5 то  bouquet

# 47
# 48
  • Мнения: 141
Отгооворът, който получих на този въпрос беше м/у 20 и 140лв.  Аз се отървах с 20лв. / така са оценили нарушението ми/ Simple Smile
Добре, че не ми искаха и свидетели...Наистина положението е като с гнездата -всяко със свои правила.
Успешно справяне  с поредната бюрокрация!

Това е положението във Варна-преди месец.Съжалявам ако ви подвеждам! Все пак сме на 500 км от София.Щом има разлика в различните квартали какво остава в различни градове.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Във Варна май полицаите са по-гладни от софийските. В София не съм чула за глобени, ние също се забавихме няколко месеца.

# 50
  • София
  • Мнения: 754
и двете страни са прави вероятно.
Преди три години ми откраднаха чантата и приятели ме предупредиха, че при издаването на нова ЛК "може" да ме глобят (сумата беще като цитираната по-горе), Нарочно написах "може", защото е по преценка на полицаите. Не ме глобиха (глобата е защото може да лъжеш, че си си изгубил документите с престъпни намерения). Е като ме видяха какъв заплес съм Simple Smile, очевидно нямам вид на гангстер

# 51
  • Мнения: 141
Във Варна май полицаите са по-гладни от софийските. В София не съм чула за глобени, ние също се забавихме няколко месеца.

Моля, моля без такива коментари за органите на властта!!!! Twisted Evil
Така  са  преценили  положението-може пък да съм им изглеждала като престъпник... знае ли човек newsm78

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Ние вадихме л.к. ден-два след изпитите и в очакване на резултатите.   Rolling Eyes Mr. Green     Явно това се е отразило на визията ми и е провокирало  полицейското съчувствие. Могла съм да се възползвам и от други облаги, ама кой да се сети...

# 53
  • Варна
  • Мнения: 262
http://www.moreto.net/novini.php?n=55943

Според тази статия и догодина майките и децата ще минат по нашият път

дано с новият министър този път и по леко с по малко нерви и (донемайкъде)  Praynig

# 54
Здравейте и аз уча в НПМГ с биология и АЕ. Въпросът ми е останалите НПМГ-ейци с какво са приети и не само специалността а и езика? Благодаря предварително  Peace

# 55
  • Мнения: 413
ГОСТ 96: Погледни предишните теми и особено първите им страници и ще ги видиш.

Иначе си в един клас с дъщеря ми  Grinning

# 56
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Lady-B, сещам се, че преди време ползвах едно устройство, което наричам 'кучегон', но не съм сигурна дали наистина това му е името. Ползвах го преди години, когато бяха малки децата и така се чуствах по-спокойна. Може да пробваш.

# 57
AnnaLee това е страхотно. Много ще се радвам ако дъщеря ти има скайп и разбира се има желание да си пишем. За съжаление нямам регистрация в този сайт и не мога да ти пиша на лично съобщение. Надявам се да иска да си пишем.  Praynig

# 58
  • Мнения: 413
ГОСТ 96: Дай си скайпа, като се върне, ще я питам.

Lady-B: Сега ти видях темата в клюкарника. Нямам думи! Не ми се мисли за стреса. За съжаление, чувала съм, че не винаги кучегоните помагат. Не знам какви доказателства за агресивност искат от Екоравновесие - някой нахапан ли? В тази държава решения се взимат винаги постфактум! Стане белята и се почва с "мерките". Обичам животните, но на твое място бих взела нещата в свои ръце. Колкото и да ми е жал за кучетата, повече ми е жал за децата. Ако ти не можеш, помоли някой, който е грижа и може.

П.П. Преди години бих се ужасила от горните си думи, но...

# 59
  • Мнения: 24
   Lady-B-съвета който ти дават да не се страхуваш-не помага!Аз никога не съм се страхувала от кучета,но през февруари ме нападна глутница от 6 песа в двора на близкото училище. Едното  ме захапа.Няма да ви описвам болката и стреса,който преживях!Влязох в училището и обясних и показах какво се е случило.Оказа се,че това е ежедневие.Пред мен се обадиха на "Екоравновесие".Аз самата също пуснах жалба в район"Надежда".Резултатът беше ,че на два пъти ми се обаждаха да ме питат къде точно е кучето,което ме е ухапало и дали е било кастрирано?!?! #Crazy
  Аз от своя страна си купих кучегон и съм много доволна/но си го поръчах през интернет защото в БГ са три пъти по-скъпи./

Общи условия

Активация на акаунт