Син гей?

  • 26 778
  • 251
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 563
По-добре дъщеря курва,отколкото син педал...
съжалявам,аз не приемам такива хора и ако някой ден детето ми ми каже,че има влечение към собствения си пол...да си търси други родители... Peace


предполагам отговора, но да питам: Ти имаш ли деца?
Ако не, разбирам реакцията ти. Ако да, няма да пиша повече, защото ще си навлека бан със сигурност.

по темата: имам двама сина, ако се случи някой от тях да е с различна сексуална ориентация няма да скачам от радост, но обичта ми към тях ще е същата. Да са здрави и щастливи, другото е второстепенно.

# 61
  • Мнения: 2 123
Аз бих била потресена Shocked
И няма начин да "продължа спокойно напред".
По-добре не им казвай и пробвай да се преориентираш Peace

 Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 2 123
По-добре дъщеря курва,отколкото син педал...
съжалявам,аз не приемам такива хора и ако някой ден детето ми ми каже,че има влечение към собствения си пол...да си търси други родители... Peace


и това ми е фаворит - ама целия комплект, иначе не е интересно  Laughing

Поста, подписа и лозунга под аватара - ЖЕСТОКО Е!!!!

От сърце те моля, кажи ми коя ти е любимата песен ... от коя тава на Милко Калайджиев???  Joy Joy  Joy    или ..???


темата е пързалка, затова си позволявам лиготии

# 63
  • Мнения: 212
По-добре дъщеря курва,отколкото син педал...
съжалявам,аз не приемам такива хора и ако някой ден детето ми ми каже,че има влечение към собствения си пол...да си търси други родители... Peace


и това ми е фаворит - ама целия комплект, иначе не е интересно  Laughing

Поста, подписа и лозунга под аватара - ЖЕСТОКО Е!!!!

От сърце те моля, кажи ми коя ти е любимата песен ... от коя тава на Милко Калайджиев???  Joy Joy  Joy    или ..???


темата е пързалка, затова си позволявам лиготии
Искаш ли да знаеш,коя ми е любимата песен...ама наистина ли искаш да знаеш? Е хубаво ще ти кажа WinkZillertaler_Turkenjaeger_-_12_Doitsche_Stimmungshits_-_02_-_Das_Reich,Das_Reich! Да,нямам деца...надявам се някой ден да имат и те да израстнат със съзнанието на хетеросексуални!  А не ме интересува някой дали е съгласен с мен или не,щото не вие ще отглеждате моите деца..а шом ви е благо на душичките да виждате синчетата си педалчета-радвайте им се,аз няма да допусна това с моето дете! И за всички,дето са ми анти,щото знам,че сте много-да ПОДПИСА МИ Е КРАСНОРЕЧИВ! Simple Smile

# 64
  • Мнения: 6 905
.................А не ме интересува някой дали е съгласен с мен или не,щото не вие ще отглеждате моите деца..а шом ви е благо на душичките да виждате синчетата си педалчета-радвайте им се,аз няма да допусна това с моето дете! И за всички,дето са ми анти,щото знам,че сте много-да ПОДПИСА МИ Е КРАСНОРЕЧИВ! Simple Smile[/b][/i]

Ти сериозно ли мислиш, че това е нещо, което зависи от теб............... или ти е скучно и се забавляваш да пишеш явно провокативни неща............

# 65
  • Мнения: 202
Първо ще кажа : Пази Боже, защото и аз имам син , но в всички случаи ще предпочета да го чуя от него, а не от хората, а детето си каквото и да е аз ще го обичам не по малко от преди да науча.

# 66
  • Мнения: 11
Едва ли ще скачат от радост, но с времето ще свикнат. Все пак са родители.

# 67
  • Мнения: 4 792
 Боже! Тъкво се чудех дали става въпрос за гейовете в СДС ooooh!

 Нз как бих събрала смелост да кажа подобно нещо на родителите си, като зная колко са консервативни. Вероятно щях дълго време да им показвам по разни начини, най-малкото за да ги подготвя психически.

# 68
  • Мнения: 212
.................А не ме интересува някой дали е съгласен с мен или не,щото не вие ще отглеждате моите деца..а шом ви е благо на душичките да виждате синчетата си педалчета-радвайте им се,аз няма да допусна това с моето дете! И за всички,дето са ми анти,щото знам,че сте много-да ПОДПИСА МИ Е КРАСНОРЕЧИВ! Simple Smile[/b][/i]

Ти сериозно ли мислиш, че това е нещо, което зависи от теб............... или ти е скучно и се забавляваш да пишеш явно провокативни неща............
Абсолютно сериозно го мисля! Начина на отглеждане и възпитаване на едно дете,ценностите и морала,които му се дават оказват влияние и върху възгледите му! За това,не смятам за правилен начин постоянното гнявчене и лигавене на момченцата,позволенията да навличат женски дрехи и да се рисуват с червила...Но все пак кво ли разбирам,нали не съм раждала...то след като родиш възгледите нали на 180 градуса се променят...ще чакам и това време да дойде...

# 69
  • Мнения: 6 905
Private, сексуалността не се възпитава, защото е заложена. Евентуално с гнявчене и лигавене можеш да възпиташ метро-мъж, но гей едва ли.. За другото - бай бабо да не те среща мечка.

# 70
  • Мнения: 212
Да,ок Динчо,както кажеш Simple Smile

# 71
  • Мнения: 28
Айде бе! И те са хора. Сексуалността е една малка част от цялото, което представлява човек. Ако е качествена личност, ще го отхвърлите, защото изпитва влечение към собствения си пол? Вас какво ви интересува кой с кого си ляга... Това не определя човека. Не знам дали темата е пързалка или не, но хомофобските изказвания са крайно грозни  Naughty

# 72
  • Мнения: 13
Явно много добре разбираш,че не е прилично всичко това.В същото време го осъзнаваш щом пишеш тук.Дано темата е пързалка,но ако не е значи трябва да се замислиш сериозно.Проблема си е твой.Сигурна съм,че на родителите ти няма да им е хубаво като чуят истината,ще го преживеят но ти тогава как ще се чувстваш не знам.Помисли все пак или попитай тях.При тях ще видиш и усетиш истината.Успех

# 73
  • Мнения: 972
Толерантна съм към всички гейове!
Ама си плюя в пазвата да не ми идва до главата! Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 749
Цитат
Zillertaler_Turkenjaeger_-_12_Doitsche_Stimmungshits_-_02_-_Das_Reich,Das_Reich!
Интересно ми стана...би ли превела?

Общи условия

Активация на акаунт