ФЕВРУАРЧЕ МНОГО ШАВА ВЕЧЕ, НИЩО ЧЕ Е ОЩЕ МАЛКО ЧОВЕЧЕ!!! (11)

  • 10 267
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 40
Хубави имена сте избрали, el_P. Божидара и на мен ми беше вариянт, ама таткото нещо не го харесва. Sad  Калин/а и Карина също ми допадат много, но пък сме решили да не кръстим бебо на никого, а името на свекъра е с "К", така че сме се насочили към други, "неутрални" букви...  Laughing
Vanilia 77, радвам се, че прегледът е минал добре.  Hug

# 286
  • София
  • Мнения: 6
Би ли ми казала къде се намира този магазин Миа, аз ходих до Русе и от там си купих едни дънки с ластик, 4е корема много ми порасна и нямам панталони, с роклите не съм много на ти Simple Smile 

http://www.mia-bg.net/contact.php

Ето сайта, тук има част от моделите, както и цени.

И аз го намерих, ще кажеш, 4е нямам интернет  Joy
Видях в списание 9 месеца един ленен панталон и един зелен потник и мн ми харесаха, но се двуомя, защото идва захлаждане и май е по добре да си взема нещо по плътно, 4е  полу4авам цистит от време на време и не съм привърженик на полите. Сега на обяд ще се разходя да видя какво има, малко да се разтъпча  Laughing, оказа се 4е съм напълняла с 1кг сега съм 52  Joy

А да за пореден път да помоля за паролата за албума и как се влиза то4но, ако разбира се мога и аз да го разгледам ако не може .. това е др въпрос  Joy

Ами успешен ден от мен  Hug

# 287
  • София
  • Мнения: 6
Ох Ние с имената сме тежък слу4ай, което име предложа не се приема, той иска да се казва на него ако е мом4е, аз пък не искам, накрая детето ще си остане без име, и не ми дава аз да избера името искал той.. просто..  smile3532 освен да се смея др какво да правя. За сега само Явор му е харесало .. но да видим. Аз исках много Никола или Александър или Даниел, но не се приеха, пък искам и да е българско името. Ще видим то още пола не знаем, но както виждате за мом4е съм се настроила пък каквото дойде такова   ylinfant

# 288
  • Мнения: 4 187
Добър ден  Grinning !
Снощи от гледане до късно на красавци, днес едва станах за кормуването   Mr. Green. Инструкторът ми много ме ядоса, само забележки  Crazy.... Идваше ми да го сваля от колата  Twisted Evil. Вчера карах нашата кола ( която обаче е автоматик и няма нищо общо ) и мъжът ми каза , че съм перфектна  Laughing ( или поне аз така чух ).
Офф, да му се не види, трябва да стана шофьор  Rolling Eyes....

Vanilia 77   , радвам се, че всичко е наред, но нямам представа какво е стегната матка  Thinking. Той не ти ли обясни по - подробно ?

el_P, пази се, никакви вируси не ни трябват сега !

taniora, оценила си и ти момците, хубаво  Grinning.  


Memoria
, мерси за поздрава  Hug!

Dallcheto , чудесна закуска , но ще се въздържа.
 

# 289
  • Мнения: 0
сашкова не може да ти се изпрати лично съобщение-кутията ти е пълна

# 290
  • Мнения: 4 187


След малко ще го изтрия !

Последна редакция: вт, 18 авг 2009, 12:09 от star

# 291
  • Мнения: 40
Sashkova, опитах да ти пратя потребителското име и паролата на албумчето на лични, но пощата ти е пълна и не позволява. Изтрий едно писмо и после пак ще опитам. Simple Smile

# 292
  • Мнения: 40
Охоо, явно и други са опитали да пишат на Sashkova, ама Стар намери разрешение... Simple Smile

# 293
  • Мнения: 0
"А да за пореден път да помоля за паролата за албума и как се влиза то4но, ако разбира се мога и аз да го разгледам ако не може .. това е др въпрос"
няма такова нещо просто си освободи кутията .
трябва да идеш на началната страница-там е сайта,ще си вкараш името и паролата и готово

# 294
  • Мнения: 45
Виждам, че за имена си говорите. Ел, на мен също много ми харесва Карина и Калина, но мъжо неще и да чуе  ooooh! Той иска Адриана и е склонен на Радослава. За мъжките имена също не можем да се разберем. Аз искам Калоян, а той - Константин. Може да се договорим за Красимир или Валентин. Ох, незнам... май е още рано   ooooh! Пък и в боницата мен ще питат  Whistling  Joy Joy Joy
П.П. Няма ли да се местим в новата темичка вече?

# 295
  • Мнения: 0
БРАВО СТАР!СЕГА ДА СЕ НАМЕРИ НЯКОЙ КОЙТО ДА СМЕНИ ИМЕТО И ПАРОЛАТА. newsm62

# 296
  • Мнения: 41
Добър ден  Grinning !
Снощи от гледане до късно на красавци, днес едва станах за кормуването   Mr. Green. Инструкторът ми много ме ядоса, само забележки  Crazy.... Идваше ми да го сваля от колата  Twisted Evil. Вчера карах нашата кола ( която обаче е автоматик и няма нищо общо ) и мъжът ми каза , че съм перфектна  Laughing ( или поне аз така чух ).
Офф, да му се не види, трябва да стана шофьор  Rolling Eyes....

Стар, Ще станеш, споко, всички сме били така. Моят инструктор ме биеше с книжката си по главата и само ми повтаряше, че от мен няма да излезе шофьор, но не позна. Излезна и то добър шофьор. Не му се връзвай.
Винаги съм казвала, че човек не се учи докато инструктора е до него, а после, когато остане сам и няма на кого да разчита да му натиска педала и да му казва на коя предавка да включи и на къде да завие.

# 297
  • Мнения: 4 187
БРАВО СТАР!СЕГА ДА СЕ НАМЕРИ НЯКОЙ КОЙТО ДА СМЕНИ ИМЕТО И ПАРОЛАТА. newsm62

Защо ? До сега, поне 5 пъти е публикувана паролата, а не вярвам да е трита в стари теми ! Аз написах , че ще я изтрия.

# 298
  • Мнения: 4 187
Добър ден  Grinning !
Снощи от гледане до късно на красавци, днес едва станах за кормуването   Mr. Green. Инструкторът ми много ме ядоса, само забележки  Crazy.... Идваше ми да го сваля от колата  Twisted Evil. Вчера карах нашата кола ( която обаче е автоматик и няма нищо общо ) и мъжът ми каза , че съм перфектна  Laughing ( или поне аз така чух ).
Офф, да му се не види, трябва да стана шофьор  Rolling Eyes....

Стар, Ще станеш, споко, всички сме били така. Моят инструктор ме биеше с книжката си по главата и само ми повтаряше, че от мен няма да излезе шофьор, но не позна. Излезна и то добър шофьор. Не му се връзвай.
Винаги съм казвала, че човек не се учи докато инструктора е до него, а после, когато остане сам и няма на кого да разчита да му натиска педала и да му казва на коя предавка да включи и на къде да завие.


Благодаря ти  Hug!

# 299
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Добър ден и от мен.
Гледам, че за имена обсъждате и аз да се включа. Имам усещането, че ще е момче и само Калоян ми се върти в главата. И аз като Радост много го харесвам това име, а и от раз сме на едно мнение с таткото. С каката доста имена коментирахме. Хем не трябваше да е на никой, хем и на двамата да ни хареса та до последно почти се чудехме.
Лек ден от мен.

Общи условия

Активация на акаунт