Бродирана красота - Гоблени 63

  • 60 235
  • 456
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 336
 smile3501 smile3501 smile3501 Браво, какви красоти сте сътворили.
Утре ще снимам и покажа до къде съм стигнала с бебето на черта панама  Peace

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 610
здравейте, не сьм писала от доста време... сега довьршвам `горси цар` , подарьк за мьжа ми.

poepie , видях в албума ти един гоблен, който много харесвам и не го намирам никьде. може ли да помоля за сьвет- от кьде мога да го купя! http://poepie.snimka.bg/tapestries/moite-gobleni.305700.10823370

този гоблен сьщо чака да го започна  Wink


silvi този гоблен съм го шила преди 5 г беше ми подарък, дори не знам на коя фирма е...Но беше със много конци и страшно много единични бодове....Не съм го срещала по магазините, може би някой от момичетата ще даде информация за него Hug
ДМЦ бяха конците!
Да кажа, като стана въпрос за конци Mr. Green
За момичетата от Бургас, вчера си купих конци ДМЦ за 80 ст  подлеза до Операта. Жалко е че нямат всички разцветки но пък е изгодно Mr. Green
Праси ших го със конци Ариадна и се подведох със един конвертор ooooh!
bella много си мила, благодаря ти!     bouquet
peppen моите уважения и респект към теб и най вече годинките  ти      bouquet

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 21:59 от poepie

# 32
  • Мнения: 1 269
благодаря, poepie! може ли да ми кажеш името му, та да го потьрся в гугьл.

ако някой друг знае нещо за този гоблен, ще сьм му благодарна да сподели  Grinning

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 22:30 от silvi@

# 33
  • Мнения: 3
Еми аз в момента шия същото гобленче Simple Smile
Знам че е на "Vervaco".Сама си го комплектовах и наистина става много сладко Simple Smile
Моето е с конци Ариадна.
Беше ми интересно да го видя вече готово и рамкирано и бих казала че се е получило страхотно.
Ето го и моето:

Съжалявам че снимката не е много хубава но е правена на лампа

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 610
Silvi@   ако не ме лъже паметта, гоблена се казва "Цветна градина"
Успех! newsm10

# 35
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз ще помоля много тези, които искат да се карат и заяждат, да си направят една тема и там да си се карат на воля. На мен ми омръзна да чета през тема или през страница пак пререкания, обиди. Стига вече. Повечето момичета минават да покажат само и избягват да коментират, да не засегнат някого. Настроението в темата вече въобще не е топло и приятно, уютно, а напротив - влизам тук и ме залива негативизъм и едва ли не злоба. Не знам кой на кого пречи, но моля ви - изяснете се на лични или в друга тема, тук е място, където да можем да покажем гоблените си, да си кажем мнението, да попитаме!
Извинявам се, ако съм засегнала някого с мнението си, не е насочено лично към никого, но просто ми писна да чета кавги.
И за да не е пълен, да кажа - бавно ми върви дим-а, не намирам време за него с това хубаво време навън, но от утре си поставям една седмична нормичка, та дано да успея да наваксам малко. Утре ще гледам да покажа снимки.

# 36
  • Мнения: 3
Ето и схемката на гобленчето Simple Smile

http://irein1988.multiply.com/photos/album/983/Vervaco#

# 37
  • Мнения: 568
Днес кръщаваме Ники!
И искам да ви почерпя  Hug
Ето и обувчиците ще ги рамкирам като направя и розовите връзки.

Последна редакция: сб, 15 авг 2009, 08:11 от dena_klv

# 38
  • Мнения: 144
dena_klv , да ти е живо и здраво  християнчето newsm32
Страхотна пита.
Зори , както винаги със страхотен гоблен и то пак  зимен  newsm53
Поздравления за анонимка, малко е останало още  smile3501

# 39
  • Мнения: 2
Добро утро на всички Grinning Пиша тук за първи път,благодарение на Здравчето  Hug,която ме запали по гоблените с нейния Пробуждане.Като заприлича на нещо ще ви го покажа Joy,а сега се връщам да Ви чета ,че съм стигнала до 45 тема.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ !  bouquet

# 40
  • Мнения: 200
Момичета чета ви постоянно и немога да ви се нагледам. Другата седмица ще ходим до Варна и мисля да си купя от там панама за следващият проек, ама тук http://www.dmc.com/majic/pageServer/02010100oy/en/ct/os/prid/21273/index.html не вижвам такава - аз ли се заблуждавам - гоблена е Rocky Point  http://i041.radikal.ru/0807/71/e5708b47fd0a.jpg  na Aida 18 -ivory-това не е ли слонова кост? Ivory и екрю едно и също ли е?
Иначе съм до под кривата круша на еленчетата на Dim. нещо не ми спори......

# 41
  • Мнения: 65
Здравейте, момичета.
Както винаги на първите страници на новата тема видях страшни красоти. Поздравления за всички, няма да изброявам поименно.  smile3501 smile3501 smile3501

dena_klv , Честито. Да ти е живо и здраво малкото съкровище.

Аз напредвам с моята Росалинда, но малко по-късно ще ви я покажа, че в момента фотоапарата ми не е у мен.

# 42
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Здравейте и честит празник на всички Марийки! Да сте живи и здрави!  Hug
Благодаря ви момичета, за куража и добрите думи и аз да с и покажа следващия етап. Май ще го завърша този гоблен!

Лек ден на всички и приятни почивни дни!
  bouquet

# 43
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Здравейте момичета, искам да честитя на всички варненки : " Честит ден на Варна!"

Излезте на приятна разходка в морската и прекарайте един приятен ден с вашите семейства.
Честит имен ден и на всички Марии, да са живи и здрави!
Нека да запалим по една свещичка за здраве, днес е голяма богородица.

За съжаление при мен не е толкова розово положението, мъжа ми е в болница - оперираха го във вторник от пневмоторокс ( получи го за втори път,предния беше преди 9 години, но тогава се лекуваше в Германия). Сестра ми и тя е болна, вече две седмици е по изследвания и доктори. И ми е едно такова свито и притеснено, но се надявам всичко да се оправи и за двамата.
Затова излезте, отидете на църква и се радвайте на хубавите моменти, прекарани с близките ви хора, защото това е най-важното да сме здрави!

Извинявам се ако съм натоварила някой с мойте си проблеми, но аз съм всеки ден с вас и ми става по-леко като споделя болката си.

Дуданка, вазата с цветята е разкошна, много е красива! Предлагам ти след това да завършиш и Казанската, ще ти даваме кураж.

# 44
  • Мнения: 3 622
Здравейте момичета  Hug
Не съм влизала отдавна, но ме нямаше известно време.  Имам и завършено гобленче, което съм занесла за рамкиране и ще покажа,когато взема.

Момичета трябва ми спешно схемата и ключа на бебето което се шие на черна панама. Спомням си по едно време се говореше за някаква грешка в ключа ако може правилния ключ.

Общи условия

Активация на акаунт