Нова новиничка седмичка 29.08 - 04.09.05

  • 9 454
  • 351
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте сладуранки! Grinning
Игибери, стискам ти палци скоро втората чертичка да стане по-плътна!
Светли, успех на прегледа!
Хера, хубаво да помиткаш и после чакаме снимки, подплътеви с хуубав и подробен разказ Wink
Гризка, приятна първа работна седмица!
Сега и аз да се похваля. В събота купихме тапети за детската стая. Боби си хареса на бледожълтфон с мечета, които са седнали на килимчета във формата на цветя. Много са сладки Grinning Радвам се, че избра точно тези. После му купихме и детско килимче на мечета. Като залепим тапетите ще покажа снимки.
А вчера бяхме на сватба. Трябва обаче първо да сканирам снимките и после ще ви пратя да гледате. Всичко много ми хареса - и булката, и младоженеца, и малкия шафер Боби. Той задаваше въпроси за всичко, защото за 1 път е на сватба. Питаше защо в църквата пият вино, а не бира newsm78 А после в ресторанта като казаха, че тортата нещо нагарча, за да се целунат младоженците, Боби заяви: Ааа, щом е горчива тортата, няма да я ям Naughty Обясних му, че е сладка и може да си хапва спокойно, но то детето приема всичко буквално Joy
В много добро настроение съм днес Sunglasses Желая и вие да сте в такова! Много целувки Heart Eyes

# 16
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Чертичката ми вече си стана съвсем видим, макар и по бледа от контролната, вчрно, че е 15 мин по-късно, ама все пак...

Абе да ви кажа, май е по-лесно да не си направиш тест, отколкото да си направиш и после да трябва да работиш...

 Laughing Wink

# 17
  • Мнения: 295
здравейте и от мен! колко много сте изписали само...а аз с мойто работно време от 10 часа се включвам чак на втора страничка  Embarassed
успех на всички с бебеправененто тази седмица.  Heart Eyes не мен по календар трябва днес да ми е овулацията, но ние за всеки случай бебеправим от петък.  Blush
на отпускарите - приятна почивка и много забавления  Joy ; на работещите - приятна работа и никакви ядове  #2gunfire
Игибери - стискам палци и аз!   bouquet

# 18
  • Мнения: 3 376
Гризка, не страдай толкоз - я гледай колко копачи сме се събрали и все още сме живи  Laughing
Аа, Ая, кой казва, че страдам - тъкмо напротив, казах, че все още ме държи доброто отпускарско настроение Peace А ти не се притеснявай от гъбите, после като ги изтребиш знаеш ли какво леко ще ти стане на душата, еех... Мен така ме изтормозиха през този месец, заедно с цистита, че сега направо летя при мисълта, че може (дай Боже) да съм ги изтребила #2gunfire

Леа, и ти май си отново на работа след отпуската - или греша? Много се радвам да чуя как добре сте си изкарали с Боби на сватбата.

Денди и Игибери, на мен и двете ми звучите доста бременни, дано да съм права Praynig Уви, знам, че сега ви е много трудно, преди да ви е видял лекар, но търпение му е майката. С вас сме!

Тея и Светли, стискаме палци за лекарите ви днес!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 272
Гризка, ами аз отново съм на работа след полуотпуската Wink защото половината ден бях в офиса, а другата половина - главно я прекарвах в чистене от ремонтните дейности.
Все пак имам още сили! Стискам много силно палци за прегледите на Тея и Светли , а също и на Игибери и Денди!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Абе да ви кажа, май е по-лесно да не си направиш тест, отколкото да си направиш и после да трябва да работиш...

Тук си много много правя  ooooh!
Стискам ти палци  Hug

# 21
  • Мнения: 4 306
Леа, newsm62 голям сладур е твоят Боби, това с тортата направо ме  Joy  Joy  Joy
Иги, браво на теб! Стискам ти палци да потъмнее чертичката и да има за какво да се похвалиш след някой друг ден   bouquet

Аз днес ще ходя по-късно на работа, че сутринта бях при джи пито на профилактичен преглед. Всичко ми било ок, трябва да излезнат и изследванията тия дни. Каза след някой друг месец да се обадя, че съм бременна за друго не ме искали  smile3521.
А нощес сънувах тест за бременост с EFP и бяха много странни на цвят, едната синя, другата червено лилава и се чудих какво ще е това чудо  newsm78. На мен ми е рано за тестване, но дано означава, че тази седмица ще има много момичета с EFP.  Това дали ще го има в някой съновник ? newsm78
Сега се стягам за гинеколога и ще пиша пак. Температурата ми спадна значително  Weary и реших, че нямам овулация, ФФ и то така казва, а сега ще видим чичо доктор на какво мнение ще е..
Светли, с теб сме. Дано вече видят бебенцето и си бременееш  preggo на спокойствие.

# 22
  • Мнения: 1 419
Вера, дай линка за ФФ графиката ти да я видим  Flutter

# 23
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Като каза за сънуване и се сетих....

Нощес сънувах, че имам бебе... бебета, три броя... бях супер щастлива...

И знаете ли какво още. Миналата година точно на днешния ден разбрах, че съм бременна. Дано сега да е по-различно от тогава...

# 24
  • Мнения: 9 093
Миналата година точно на днешния ден разбрах, че съм бременна. Дано сега да е по-различно от тогава...

 Shocked Уау....това е повече от съвпадение Wink Стискам ти палци Flutter

Етина, с теб как са нещата? Всичко ок ли е?

На мен ми закъснява един ден Rolling Eyes дано да не е станало нещо тоя месец, че колкото хапчета изпих.... Confused
Иначе, сядам да уча за един изпит, а така ме мързи...искам още почивка Close като гледам какви сте весели всички днес, май само на мен ми е криво Embarassed И на всичкото отгоре съм нахапана от комари- цели 11 пъпки имам Sick И как сърби...

# 25
  • Мнения: 402
Стефи, добре съм и дано да е така и за напред. Абе какво става с тия комари? Имам чувството, че в къщи им е сборния пункт! Хамят ме по три на веднъж Shocked

# 26
  • Мнения: 4 362
Хера, я признай с коя сливенска мома ще ходите на Карандила? Къде смятате да отседнете? И после искам снимки, нали знаете Naughty

Ами не е сливенска  Laughing със мен и Коко сме се организирали още да се върне Хера от Добрич и веднага на Карандила,Гризка още не сме решили къде да отседнем още търся ама сигурно на хижа,вечета ще си направим едно барбекю и така снимки ще има обещавам Laughing

Леа миличка значи страхотна ще стане стаята на Боби ,аз също харесвам тапети и всичко да е на мечета  Mr. Green ,аз за сватбата право е детето как ще яде от горчива торта,а и младоженците в това горещо време вино ще пият моля ти се неможе по една студена бира  Mr. Green сладурче е да го нацелуваш Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 4 306
 Eто ги мойте красоти http://ttc.fertilityfriend.com/ttc/index.php .
А това с температурите под 36 градуса явно е семейна черта. Баща ми в болницата с три различни термометъра подред са му мерили температурата и били шашнати-35.6 градуса в 12 часа на обяд newsm62
Игибери, наистина страхотно съвпадение дано сега има  newsm30. и станеш мама.  Защо не отидеш на лекар, може да ти изпише дуфастон за удължаване на ЛФ. Овулацията ти беше съвсем наскоро?
Р.S. А като казахте комари и  пъпки, мойте така ме засърбяха... tantrum. Вчера бяхме на село и там бяха цели ескадрили.

# 28
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Абсолютно вярно - овулацията ми беше само преди 8 дни!

# 29
  • Мнения: 3 376
на всичкото отгоре съм нахапана от комари- цели 11 пъпки имам Sick И как сърби...
Стефи и Ети, срещу сърбежи от комари ви препоръчвам да намазвате пъпките с алергозан - изчезват веднага и сърбежът спира Wink Иначе, срещу такива гадинки ние ползваме Райд уредчета, които се пъхат в електрическата мрежа. Има уредчета за течност, има и за таблетки, а има и комбинирани. Изпускат вещества, които упояват комарите и те не хапят. Е, предполагам изпусканото вещество не е от най-полезните, но пък е ефективно...

Общи условия

Активация на акаунт