Почитатели на Майкъл Джаксън 7 - HEAL THE WORLD

  • 24 653
  • 651
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 375
liliyyy,много благодаря за линка   bouquet

Бях забравила Laughing.Помислих,че ме бъркаш,но после се сетих  ooooh!
И в този ред на мисли някой има ли "M.J. Home Movies",но не от тубата,а като цяло филмче.Не ги искам така на части.

А между другото филмчетата са страхотни и ни доближават до нашия непринуден и естествен Майкъл. Обаче с негово разрешение ли са качени в Интернет  newsm78

# 211
  • Мнения: 7
Момичета тук се намесвам да кажа,че днес Мадона става на 51год.,- да е жива и здрава жената- нищо не ми е направила ,но толкова криво ми стаана Rolling Eyes,че чак яд ме хвана.Това не е хубаво знам,но ми е мъчно за М...... Tired Hug

# 212
  • Плевен
  • Мнения: 974
Това за илюминатите в ю туб непрекъснато ми спира на пауза от самосебе си, при вас как върви? newsm78
При мен без проблем, но го оставих първоначално да се изтегли и след това го гледах.

# 213
  • Мнения: 1 246
liliyyy, и аз трудно отворих преводите на елди,получи ми се с Miцrosoft Word.Дори в момента чета втория превод.
Елди,благодаря за труда!

# 214
  • Варна
  • Мнения: 73
И в този ред на мисли някой има ли "M.J. Home Movies",но не от тубата,а като цяло филмче.Не ги искам така на части.

liliyyy ето от тук можеш да си го дръпнеш    Michael Jackson's Private Home Movies (2003)

само незнам дали това е всичко, но в Замундата не открих друго

# 215
  • Мнения: 267
Eldi,аз чак сега намерих смелост да прочета  за благотворителността и това ме разби,смаза ме направо

" Всяка вечер идваха деца на носилки, толкова болни, че едва държаха главата си изправена. Майкъл коленичеше до носилките и слагаше лицето си до техните, за да могат да се снимат и им даваше снимките като спомен за момента...”

Ох,нали казват,че времето лекува?Защо при мен/нас не е така?  Stop Не ми отговаряйте,знам защо-Майкъл си е Майкъл-единствен и неповторим  Two Hearts

# 216
  • Мнения: 375
Момичета тук се намесвам да кажа,че днес Мадона става на 51год.,- да е жива и здрава жената- нищо не ми е направила ,но толкова криво ми стаана Rolling Eyes,че чак яд ме хвана.Това не е хубаво знам,но ми е мъчно за М...... Tired Hug


Четох мнение, че понеже турнетата им съвпадат Майкъл се е притеснил още повече и може и това е спомогнало за депресията му. А на Мадона нищо й няма и се развява насам-натам...Чувствителните хора поемат ударите в живота. Всички ми бледнеят пред висотата на Майкъл  Heart Eyes  Много ми липсваш, Майкъл  Cry

# 217
  • Мнения: 375
Eldi,аз чак сега намерих смелост да прочета  за благотворителността и това ме разби,смаза ме направо

" Всяка вечер идваха деца на носилки, толкова болни, че едва държаха главата си изправена. Майкъл коленичеше до носилките и слагаше лицето си до техните, за да могат да се снимат и им даваше снимките като спомен за момента...”

Ох,нали казват,че времето лекува?Защо при мен/нас не е така?  Stop Не ми отговаряйте,знам защо-Майкъл си е Майкъл-единствен и неповторим  Two Hearts

Geradost, с времето празнотата и липсата нарастват...И все повече се отдалечаваме от времето, когато Майкъл беше жив и се подготвяше за феновете си  Cry

# 218
  • Linz
  • Мнения: 11 609
Това за илюминатите в ю туб непрекъснато ми спира на пауза от самосебе си, при вас как върви? newsm78
При мен без проблем, но го оставих първоначално да се изтегли и след това го гледах.
И аз го оставих да се изтегли. От години почти ежедневно гледам ю туб, до сега така не ми беше спирал (сигурно илюминатите са замесени Laughing). Ето, сега пак го пуснах тоя клип и спря- ако преместя напред или назад, тръгва. Иначе си стои така.
Това ми напомня за онова филмче, направено за Beat it- скалъпена история според мен.

# 219
  • Linz
  • Мнения: 11 609
Това за илюминатите в ю туб непрекъснато ми спира на пауза от самосебе си, при вас как върви? newsm78

Illuminati, Music Industry ... сега го пуснах и върви идеално.Явно от нета ти прави проблем.  Peace
Като пусна друго- върви идеално, като пусна за илюминатите- спира Crazy Laughing
Както и да е- успях да изгледам една част.

# 220
  • Мнения: 107
liliyyy ето от тук можеш да си го дръпнеш    Michael Jackson's Private Home Movies (2003)
само незнам дали това е всичко, но в Замундата не открих друго

Благодаря ти! Как не съм го видяла? smile3555 smile3555 smile3555

Изтеглих го и започнах да го гледам.Бях си забранила да гледам интервюта...Пак ми стана много болно,а си мислех,че болката вече си отива.Как само съм се лъгала.Да чувам гласа му,смеха му...Да,боли!!!

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 00:24 от liliyyy

# 221
  • Варна
  • Мнения: 73
liliyyy ето от тук можеш да си го дръпнеш    Michael Jackson's Private Home Movies (2003)
само незнам дали това е всичко, но в Замундата не открих друго

Благодаря ти! Как не съм го видяла? smile3555 smile3555 smile3555

Изтеглих го и започнах да го гледам.Бях си забранила да гледам интервюта...Пак ми стана много болно,а си мислех,че болката вече си отива.Как само съм се лъгала.Да чувам гласа му,смеха му...Да,боли!!!

liliyyy много ми е мъчно, според мен болката никога няма да си отиде, струва ми се че ще трябва да се научим да живеем с нея, постепенно с времето няма да е така силна, но пак ще я има. Понякога ще нахлува буреносно, друг път ще утихва...

# 222
  • Мнения: 459
MJ, съжалявам за развитието на другата тема... Сигурна съм, че щях да науча много неща от там. Искам да те помоля, ако решиш да отвориш такава тема на друго място или в друг форум (с по-интелигентни и разбиращи членове), да ми кажеш - може и на лични

# 223
  • Мнения: 375
Добро утро, момичета   food010
Kloi, честита годинка  Hug
Liliyyy, болката поне при мен се засилва...Непрекъснато е в мислите, по-точно Майкъл е мислите ми  Heart Eyes

А на това се натъкнах сутринта:

http://www.huffingtonpost.com/2009/08/15/michael-jacksons-body-hel_n_260347.html

# 224
  • Мнения: 3
Eldi, очевидно тук не може да се оправим, доколкото разбрах нямам право да пиша в други форуми освен Хоби, че съм  сектантка, комунистка, объркана, вероятно многго болна, а и много тъпа. За кратките ми години животец, все щуротии за себе си бях чула, но тези съвсем ме разсмяха доволно.Баща ми най-вероятно ще се обръща в гроба, ако чуе, че дъщеря му  е комунистка или някой от семейството й  Laughing,сектантка и т.н. Изкараха ме и ненормален фен на Майкъл, който даже и с Христос го сравнява. Много якууу, ама нямам нерви да се занимавам с изперкали мацки. И понеже много си пъча гърдите (хахахаахахахаахахаах) и много знам ( ooooh! ) мога да ви поканя във форум, който не се списва от дежурни квачки, не е популярен и ще бъдем напълно спокойни. Имате го от мен. Ще пиша на елди, а който е съгласен да ми пише лично, аз сега ще се поразпиша из другите теми, че да си осигуря пространство в кутията.

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 10:30 от MJ

Общи условия

Активация на акаунт