Тема №106-та се задава, ФЕВРУАРЧЕТО почивката си продължава!

  • 17 557
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 263
Изтропвам се в темата ви, защото този път не мога да се въздържа и да не изкажа възхитата си от колажа на бебоците ви! Направо са стра-хот-ни със слънчевите очила- невероятни сладури! Поздрави на мамето, което се труди за вашите красоти.
Между другото, ние Мартенски бебета 2009 отдавна хвърлихме око на колажа с белите блузки...
Изобщо, изглеждате супер сплотени и задружни! ДА са ви живи и здрави слънчицата!
Извинявам се  за нахлуването Peace

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Кат,идеята е повече от чудесна newsm10

И заглавието също smile3501

Съветите и информацията ,давани в темата,на мен винаги са ми били от голяма полза.Някои от нашите мамита са като енциклопедии Hug.Имам някои неща,копирани в компютъра...ще видя какво съм запазила.

Ние имаме 11 зъба,като 6 от тях ги извади наскоро и сега още няколко са тръгнали на един път и много мъчно ми излизат на милия Cry

# 287
  • Мнения: 384
Cattt, аз намирам много полезна информация в този сайт:
http://www.lekar.bg/news-41/ЗА.ДЕЦАТА/

За белтъка - започнах да давам на Калоян преди месец, за да видя дали няма да направи реакция, защото според мен в яслата дават, както и в детската кухня впрочем. Ще ти кажа как му давам белтъка - варя домати с ориз, картофи с моркови, чушка, броколи и каквато комбинация още ми хрумне, пасирам на кремсупа, връщам в тенджерката, добавям цяло яйце и оставям да кипне с разбъркване.

# 288
  • Мнения: 8 939
Моля който знае паролата на акаунта на февруарки във форума, да ми пусне едно лично съобщение, че на мен ми беше запаметена и не съм си правила труда да я помня, а сега преинсталирах и не се е запаметила. Пробвах всички пароли ,които знам, не ме пуска. Искам да пусна нова тема! Благодаря!

Hug

# 289
# 290
  • Мнения: 6 323
С оглед по-лесната модерация, моля всички, които публикуват новите отчетни теми да използват функцията "Информирай модератор" за старата тема, за да известят модераторите, че темата е вече за заключване (в полето за коментар е достатъчно да напишете "за заключване").

По този начин ще помогнете за по-лесното модериране и прегледност на подфорума, както и за избягване на възможността модераторите да заключат все още активна тема по грешка.

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт