Тема: ® E-bay - тема 34

  • 33 162
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 435
Оф, помагайте. Praynig
Пратих, по-скоро се опитах да пратя пари на тази продавачка за която писах снощи.Тя ми прати мъни рикуест и така. Обаче все ми изписва че има проблем с картата ми. А такъв няма. В момента гледам че плащането седи в таблицата, като статуса му е пендинг. Как да постъпя, сигурно и момичето ще вземе да дава зор. Crazy

# 721
  • софия
  • Мнения: 25 764
Оф, помагайте. Praynig
Пратих, по-скоро се опитах да пратя пари на тази продавачка за която писах снощи.Тя ми прати мъни рикуест и така. Обаче все ми изписва че има проблем с картата ми. А такъв няма. В момента гледам че плащането седи в таблицата, като статуса му е пендинг. Как да постъпя, сигурно и момичето ще вземе да дава зор. Crazy
Защо не опиташ да й ги преведеш през мейл-а?

# 722
  • Мнения: 4 435
Оф, помагайте. Praynig
Пратих, по-скоро се опитах да пратя пари на тази продавачка за която писах снощи.Тя ми прати мъни рикуест и така. Обаче все ми изписва че има проблем с картата ми. А такъв няма. В момента гледам че плащането седи в таблицата, като статуса му е пендинг. Как да постъпя, сигурно и момичето ще вземе да дава зор. Crazy
Защо не опиташ да й ги преведеш през мейл-а?

И така не става, това ми изписва- Your card issuer denied this payment. If you have another debit or credit card linked to your PayPal account, please use that. Or take a moment to link a new debit or credit card. Contact your card issuer if you don't know why you were declined.

# 723
  • Мнения: 594
Totally*Av4e , да не ти е изтекла картата?  newsm78

# 724
  • Мнения: 6 443
Авче, проверявала ли си наличността си?
Защото забелязах, че от Пей Пал се бавят с осчетоводяването и ми дава наличността на минус.
И точно заради това не мога да платя.
Мисля си че имам пари в картата, но като провоерих в банката ми казаха, че имам блокирани.

# 725
  • Мнения: 4 435
Не, до януари месец 2011 година е.

# 726
  • Мнения: 1 178
Момичета, моля помогнете за номерацията на MerrellPraynig

Отговарят ли си? Харесах едни ботуши, но са 6.5 и 7.5, а аз нося 7 на Кларкс и се чудя какво да правя  Laughing

# 727
  • виртуално
  • Мнения: 2 867
Момичета, моля помогнете за номерацията на MerrellPraynig

Отговарят ли си? Харесах едни ботуши, но са 6.5 и 7.5, а аз нося 7 на Кларкс и се чудя какво да правя  Laughing


Merell съм купувала от България и номера си отговаряше точно  Peace

# 728
  • Мнения: 1 178
Момичета, моля помогнете за номерацията на MerrellPraynig

Отговарят ли си? Харесах едни ботуши, но са 6.5 и 7.5, а аз нося 7 на Кларкс и се чудя какво да правя  Laughing


Merell съм купувала от България и номера си отговаряше точно  Peace

Ох, ами с тези половинки как да се ориентирам... #Crazy

Кой номер си, Рапунцел?  Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 2 066
Момичета, моля помогнете за номерацията на MerrellPraynig

Отговарят ли си? Харесах едни ботуши, но са 6.5 и 7.5, а аз нося 7 на Кларкс и се чудя какво да правя  Laughing


Аз си взех от chuhstore 37 номер маратонки Merrel ( 4 UK) и са ми малки при условие че тук нося 35-36. Според мен особено за ботуши си вземи по-големите.
Успех

# 730
  • Мнения: X
Oтворих диспут, да видим какво ще стане  Thinking

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 19:32 от Анонимен

# 731
  • Мнения: 1 178
Момичета, моля помогнете за номерацията на MerrellPraynig

Отговарят ли си? Харесах едни ботуши, но са 6.5 и 7.5, а аз нося 7 на Кларкс и се чудя какво да правя  Laughing


Аз си взех от chuhstore 37 номер маратонки Merrel ( 4 UK) и са ми малки при условие че тук нося 35-36. Според мен особено за ботуши си вземи по-големите.
Успех

АМи те са широчки, поне така зиглеждат, май ще трябва проба в Мола  Joy

# 732
  • Мнения: 17
момичета искам да попитам дали някои си е копувал gsm от американския еby,и работят ли с наще мобилни оператори

# 733
Arizona   bouquet  благодаря още веднъж за отзивчивостта   Hug

# 734
  • Мнения: 2 086
Срам ме е да си призная,но никога не съм пазарувала от Ebay  Embarassed смятам да поправя тази грешка вече,защото доста изгодни неща има.Нямам време сега да прочета цялата тема затова да питам някой поръчвал ли си е това
http://cgi.ebay.co.uk/White-NEW-Vintage-Faux-Fur-Coat-Jacket-Siz … o%3DLVI%26ps%3D54

да ми дадете малко инфо и снимки как стои облечено ако може  Hug

Общи условия

Активация на акаунт