ДЕКЕМВРИ ще бъде незабравим, нов живот ний ще дарим!

  • 10 328
  • 305
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 240
Здравейте момичета,
За киселините да чукам на дърво ги нямам, но съм чувала, че не трябва да се пие газирано.

Аз имам един проблем, предполагам, че е следствие от лекарство. Понеже имах нисък хемоглобин - 105 доки ми изписа Феро-Фолгамма 3*2 когато си го купих от аптеката, фармацефтката ми каза да пия по 1 на ден, аз си слушам доки и вече го пия трети ден, но малко ми е неудобно да пиша за проблема цвета на изпражненията ми е изключително тъмен. Моля ако някоя от вас взима това лекарство да ми каже дали й се е случвало нещо подобно и по колко пие на ден? Предварително благодаря.

Приятен ден

# 61
  • Мнения: 6
Здравейтееееееее! newsm44 Прегледа мина добре. Пишока ни се беше вирнал на горе  Blush Бяхме любопитни кой иска да ни види и гледкахме и си местихме показалчето Naughty все едно се карахме. Не ни каза размери и тегло каза че следващия път да е по голямичък и ще ни пусне на 4измерен. Мама няма търпение. Каза също че много шаваме дори и в момента шава ама това му е работата мама да спре да се оплаква.  Joy Доки каза на мама да си почива и лежи още повече заради тези контркций които бях получила. Благодариме за стискане на палци. Сега отиваме да видиме таткото дали ще хапва нещо.
Лека и приятна седмичка до после Hug

# 62
  • Мнения: 1 250
Петя, когато приемаш желязо, потъмняват изпражненията, стават почти черни. За това не се тревожи, то трябва и да си го пише в листовката. А за приема не мога да кажа.
Лимонката, поздравления за добрите новини.

# 63
  • Мнения: 109
petia_sport, от желязото се получава по-тъмен цвят на акото, не се притеснявай Simple Smile това става и при бебетата, които се хранят с адапт. мляко, тъй като са допълнително обогатени с желязо. не се притеснявай. мисля, че желязото водеше и до запек, но все пак ти ще видиш как ти действа, ще хапваш повече разхлабителни плодове/зеленчуци.
А за дозата - мисля, че аз пиех така, веднага след раждането, защото много ми беше паднало желязото, така че си слушай доктора, аптекарките не са запознати със всеки един случай.

# 64
  • Мнения: 1 391
и ние по цели дни бяхме в движение  Grinning. В4ера спретнахме страхотен пикник на Вито6а с барбек, 4етвартото празнуване на Ели РД и моя ИД. Нямам помен от зацапването и няма да го мисля. В петьк сьм при Кова4ева и без това.
Гаден спелинг, но тази клавиатура няма БДС и ми е трудно на нея. Сори.

За движенията на бебе - нормално е - то се мести о6те, вьрти се и ако рита кам гьрба ви е нормално да не се усе6та  Hug

Лек ден Simple Smile

# 65
  • Мнения: 344
Rumito, благодаря ... имам чувството, че петък е другия месец към края  Crazy Сега вече още повече ще лудна от нетърпение Praynig Peace

# 66
  • Мнения: 92
Petia_sport , аз пия Феро Фолгамата от 13 седмица  , в началото бях  две таблетки на ден при хемоглобин 108 , сега последно се вдигна  на 113 и ми намалиха дозата на едно на ден.За изпражненията такива са не се шашкай, внимавай много със запека, пий много течности и плодове и по течни храни.

# 67
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Здравейте момичета,

нещо напоследък няма голяма активност, личи си че е отпускарски сезон.
Не съм писала няколко дена, но имах доста работа в нас и не остана време.

Честито на всички с добри новини от прегледите Simple Smile

Иначе ние с бебка сме добре, днес е изключително активна  Hug

Приятен ден! (то деня почти привърши аз докато се наканя,ама...)

# 68
  • Мнения: 165
Здравейте, момичета.  Peace

Минавам само да се обадя, че напоследък съм безумно ангажирана и нямам почти никакво свободно време. А това, от своя страна, много ме уморява...  Tired

Въпреки че няма голяма активност тия дни, радвам се, че всички новини от вас са положителни. Само така и до края  Hug Аз днес по свои изчисления, трябва да влизам в 7-ми месец.

Бебче е истинска фурия - почти не минава ден и час, в който да не напомни за себе си  Heart Eyes

Нямам киселини, но и много внимавам какво ям и пия, защото стомахът и без това ми е доста чувствителен.

Е, хайде, приятна и прохладна вечер на всички.  Hug

# 69
  • Мнения: 1 250
Минавам само да кажа, че микробиологията ми е чиста.  newsm44

# 70
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Choosy поздравления  Hug

Забравих да пиша относно киселините - и аз имам от време на време, предимно вечер,
но за сега ги изтърпявам, т.е. не приемам нищо за тях.

# 71
  • Мнения: 344
Браво Choosy Hug
Аз сутринта бях да давам кръв и урина за изследвания. Нещо ми се стори урината мътна и имаше някакви парцали вътре. Сестрата каза, че на око нищо не може да се прецени. Може и нищо обезпокоително да няма... да ама на мен не ми изглеждаше ок нещо... Дано да е ОК, де .. ама .. Praynig

# 72
  • Мнения: 1 745
Аз ходих на ЖК-видяхме малкото,даже му видях много ясно муцунката! Heart Eyes  Всичко е ОК!Другия месец ще пускаме пак микробиология и ще си платя видеозона,та се надявам да го огледаме по-подробно! Peace

# 73
  • Варна
  • Мнения: 187
Здравейте и от мен!! Радвам се на добрите новини от всички  и се надявам тези дни и аз да има какво да разкажа! На 20-ти съм на фетална с 4Д. Моля се всичко да е наред Praynig, не че има нещо обезпокоително.....
Choosy и аз като теб не мога да се възприема с никакви дрехи за бременни, едвам си взех един панталон, защото вече взе да захладнява, иначе цяло лято изкарах с поли....поне идва сезонът на по-дебелите дрехи!!!
Аз за щастие нямам все още киселини, но и аз като Джема гледам да не претоварвам много храносмилането.
Darlin` разбирам те напълно! И аз така го чакам това 4Д, не толкова заради пола, а да разбера всичко ли е наред. Нямам вече търпение.....
Хайде лека вечер на всички, аз отивам на разходка край морето!!!  newsm51

# 74
  • Мнения: 2 768
Дали няма новини вече от точица?

И Поли днес беше на преглед, дано полетът да е минал добре и да са дали много надежда за нея и бебето!

Общи условия

Активация на акаунт