Красиво женско лице?

  • 659 044
  • 5 272
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 1 416
И кое и е красивото на тази подпухнала, с наркомански вид Диляна Попова, с уста като патешка човка направена?! Винаги ми се е виждала не хубава, откровено неприятна, а покрай долните си истории с Блатечки, в последно време пък съвсем ми е противна! Доста ползвана, включително и поръчвана, защото това си и е било професията, както и на останалите /но това е ясно за всички/, накрая снесе яйце от женен мъж. И да я намирах за много хубава, щеше да ми падне в очите.

# 1 501
# 1 502
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 416
Ами ако ми беше харесала българка вероятно щях нейни снимки да качвам и да коментирам Wink Диляна Попова ми харесваше преди в лице,  казвам преди, защото сега видимо се окепази с тези филъри и вместо уста на лицето и се мъдри нещо дето ме е срам да кажа на какво ми прилича ooooh!
Преди от миските ми харесваше Росица Иванова, но за съжаление  с пустата им мания все да "подобряват" нещо по себе си.... Абе нашите пластични хирурзи са за бесилото, а такива представителки на женския род не са с всичкия, щом и пари им дават, че са ги обезобразили ooooh!
Като гледам съпругата на доктор Енчев ми изглежда като да са я изтървали от някой гей парад....пази боже от такава  българска "красота"


Красиво женско лице- Керъл Алт

- това са снимки от 1980-81 г. Лице на двадесет годишно момиче без филъри и най-вероятно без фотошоп.... Тогава моделите наистина са ги избирали заради красотата, по обясними причини- цифрови фотоапарати не е имало и здраво се е хабяла лента, а и после няма кой да маже с фотошопа, защото май не е съществувал Wink
Бях дете, когато видях в едно старо списание Паралели, което майка ми беше запазила и с други издания, първата снимка.... Помня че много ми хареса, въпреки че беше черно-бяла, помня и статията за нея- втрещи ме онази част че имала договор с Ревлон на стойност 1,5 млн. долара... Това в сегашни пари сигурно прави към 4-5 млн. долара....Очевидно след това е рекламирала и Ланком Wink

Така изглежда 30 години след  това:

На последните две доста си личат бръчките, но остарява красиво - за годините и, краката и изглеждат в отлична форма.... Wink
Когато бях в тийнеджърска възраст я гледах и запомних в един италиано-американски мини сериал с Ерик Робъртс, нещо за италианската мафия беше...сега не се сещам заглавието..."Жена на честта"- май така се казваше newsm78 И една реклама с нея която често въртяха,  запомнила съм думите, беше със субтитри на бг "ооо yes Indesit"  Crazy

# 1 503
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   А аз, като я видях на по-новите ѝ снимки, които си дала, се стъписах откъде ли ми е толкова позната като физиономия и изведнъж ми прищрака, че това е красавицата от сериала "Гръм в рая", който толкова много гледах като дете. Laughing

# 1 504
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 416
   А аз, като я видях на по-новите ѝ снимки, които си дала, се стъписах откъде ли ми е толкова позната като физиономия и изведнъж ми прищрака, че това е красавицата от сериала "Гръм в рая", който толкова много гледах като дете. Laughing

Вярно, че и там съм я виждала Керъл Алт Peace

Харесвам и Дженифър Лопез- тук на по-млади години:



Но и сега с помощта на подходящия грим и предполагам успешна намеса на съвременната пластична хирургия изглежда по-добре отколкото в младостта си Wink

# 1 505
  • Варна
  • Мнения: 133
Показвам няколко румънки, аз също отчасти съм румънка и има големи красавици..  Heart Eyes

Paula Seling










Sarah Mates





Elena Alexandra Apostoleanu (както всички я знаем Inna)





Antonia Iacobescu





Стига толкова певици,сега малко моделки  Mr. Green

Madalina Ghenea (Едно от бившите гаджета на Леонардо ДиКаприо)







Diana Moldovan





Cristina Dochianu





# 1 506
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Тази Madalina Ghenea много ми хареса, а не бях чувала за нея. Heart Eyes

# 1 507
  • Мнения: 2 265
И на мен много ми хареса Мадалина. Лео има вкус Grinning .

# 1 508
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Като става въпрос за българки - в младите им години са ми харесвали Невена Коканова, Бойка Велкова и Аня Пенчева.

Не мога да намеря толкова ретро снимки, а и отдавна не съм ги гледала, но ето няколко  Blush





# 1 509
# 1 510
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Завладяващата Tori Praver – като истинска приказка ми е... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
  
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 08 авг 2014, 10:27 от Black Cat 13

# 1 511
  • Мнения: 1 930
Уау, тази Тори е божествена  Heart Eyes

# 1 512
  • Мнения: X
Страхотна е Тори! Честно казано, не съм я чувала досега, но е факт, че изглежда невероятно.

# 1 513
  • Варна
  • Мнения: 2 851
Тори и аз много я харесвам. Снимала  се е за  Sports illustrated swimsuit, аз от там я знам.

Izabel Goulart

http://privately.ru/1146877443-izabel-gular-isabel-goulart-posle … -secret-2011.html

Isabeli Fontana

http://www.imagozone.com/fashion/Cia-Maritima/2012/Isabeli-Fontana07?size=full

# 1 514
  • Мнения: 4 199
Vanesa Romero
http://www.bellazon.com/main/topic/54111-vanessa-romero/

Macarena Gomez
https://www.behance.net/gallery/7839411/The-Actress-Macarena-Gomez

Последна редакция: сб, 09 авг 2014, 23:16 от Julia_21

Общи условия

Активация на акаунт