Мама на покупки се отдава,че ОКТОМВРИ бързо наближава!

  • 10 758
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 0
здр и добре дошла ми то нямаме спиране какво да се прави радвам се че си си прекарала супер Hug Heart Eyes  как е твоето бебче моето колкото по расте имам чувството че рита все повече а би трябвало да е обратното че му отеснява ама не лудетинче малко  newsm47

# 271
  • Мнения: 23 470
Ами рита като му кефне,но не много и често.Имаше един перод преди 2 седмици,когато имах и контракции,та бебето риташе адски много тогава.Явно и на него не му е било комфортно.Сега подритва,но само  ако съм го сплескала много Simple Smile

# 272
  • Мнения: 1 715
Това,4е рита озна4ава,4е не му е комфортно ли?Защото и моето напоследък много рита,или по-скоро се върти,4ак корема ми се мести.

# 273
  • Мнения: 0
МЕН МНОГО ме кефи да го гледам като прави така направо все едно както викаш ти размества корема страхотно е мъжът ми много му се радва  Heart Eyes аз не мисля че му е некомфортно просто си заема поза която си му харесва според мен newsm78 а мамите които ще гледате бебчетата си в детска стая ще използвате ли бебефон и знаете ли коя марка е най добра защото мисля да си вземам Thinking

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 19:49 от mam4e84

# 274
  • Мнения: 2
Рони, ето я серията на Биодерма. В момента ползвам и един гел душ Атодерм на същата марка, той е за кожа склонна към екземи :
http://www.pharmadiscount.com/400_bioderma?gclid=CJWO47mUsJwCFUYA4wodG30Dkw
За роднините - добри хора са и не идват често, нито за дълго. Търпи се  Sunglasses След октомври обаче Ша ходят на хотел  Mr. Green
Мимитоо, много ми допадаш, да не кажа, че те намирам за страхотна сексапилна млада жена ! И прекрасни дечица си имаш (друг е въпроса, че се чудя как се решаваш на трето, явно си деен човек, а не като мен-мързелана).

# 275
  • Мнения: 18
Ееее и аз да се класирам на първа  Hug
Аз днеска съм с доста чести и болезнени контракции Sad
ще видя да подготвя баткото и багажа най-накра че така много плашещо...
Сега отивам да лежа и мътя усилено  Laughing

Странно, досега не съм се сблъсквала с това, че може да получаваш болезнени контракции, доста по-рано, отколкото трябва!!! newsm78 Но сигурно е нормално, предполагам че така са казали д-рите. Всъщност би ли ми казала горе долу какво представляват? Аз също имам контракции от време на време, от тези на Бракстън Х(те вече отслабнаха нещо, мн. на рядко ги има и са по леко свиване, отколкото преди), но не са болезнени. Къде боли и горе долу как?

# 276
  • Мнения: 0
и аз имам тези на бракстън х ти споменавала ли си на твоя доки за тях защото аз като споменах на моя той каза че не било нормално а аз от доста майки съм чувала за тях а той да ми отговори така а уж е специалист newsm78 направо незнам защо стоят на работа някой доктори като немога да ти дадът най обикновенна информация

# 277
  • Мнения: 18
Здравейте Simple Smile честита нова тема,и аз днес бях на консултация,но преди да стигна до ДКЦ-то,един шофьор на маршрутка така ме ядоса,първо караше като луд,после ми подмина спирката и ми се развика ,че не съм го предупредила навреме.Аз по принцип нямаше да се впечатля,но сега незнам какво ми стана и като изпаднах в една депресия,не мога да спра да рева.Мислех да разпитам д-ра за някои неща,свързани с раждането,защото той не е от обяснителните,но като влязох в кабинета и пак един рев Embarassed,д-ра взе да се чуди какво става.Като резултат бях вдигнала кръвно 120на 80,при положение че обикновено ми е 90 на 60.Сега като си починах съм ок и бебчо си ритка Simple Smile.Още немога да си обясня това състояние,по принцип карам спокойна бременност.Иначе за килограмите съм качила много от53 на 71 Embarassed,но кво да се прави съдбица baby_neutral   Ей голям зор видях докато кача това,от старата тема се мъча,но кво да се прай новобранец Mr. Green

Здрасти, напълно те разбирам!!! Wink И аз преди изпадах в такива емоционални - странни състояния, въпреки, че и аз както ти карам мн. лека бременност и няма причини да се изнервям въобще. При мен беше някъде в 4 и 5 месец, мъжа ми се беше видял в чудо. По едно време вече се беше уплашил и казваше, че ако аз плача и бебчо ще е мн. ревливо, ама аз не можех да се контролирам, просто ми се плачеше! Сега не е така, всичко е хормони, приеми го и не се притеснявай!!! А за д-ра, ми е до болка познато, моята също не ми казва нищо, ами отгоре на всичкото си е и една сръдлива, но късмет не знаех как става в началото и в момента, в който бях на първия си преглед след като разбрахме че съм бременна, тя веднага ме записа при нея, а аз не посмях да попитам как става с промяната на д-ра! Късмет мила!

# 278
  • Мнения: 0
то по принцип при него бях когато бях бременна с малката и не е лош обаче когато не е на кеф не го интересува нищо ужас ooooh! а пък една жега ни мъчи тук в варна не се издържа направо newsm08

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 20:11 от mam4e84

# 279
  • Мнения: 851
Ето ни и нас след преглед.
Бебетата са прекалено големи за "възрастта" си.Продължават да отговарят на 3 седмици отгоре на  гестационната седмица, в която сме.Лекарите вече се чудят дали не сме успяли да наравим бебeтaта вкъщи (преди да започне ин витро процедурата), което на практика е абсолютно невъзможно, но рядко са попадали на толкова едри близнаци. Плацентата е вече към III-та степен и започват да се виждат всички първоначални признаци за наближаващо раждане. И тук дойде и пъланат изненада : 3 см разкритие и изгладена шийка. Нямам никакви контракции - освен подготвителните, нито болка, нито други оплаквания. Просто калпазанките са с главички надолу и започват да напират да излизат.
Според лекарите няма никакво място за притеснение, тък като това се дължи на едрите бебета и за момента не виждат причина да устискам още 3 седмици вкъщи и после евентуално още една в боницата, но най-късно мислят че ще се планираме за 20-22 Септември, освен ако не ги изненадаме по-рано.
За съжаление отпада вероятността да раждам в Щерев. Екипа ще се свика в МД, където професора е шеф катедра и завежда родилното отделение. Моята лекарка от Щерев ще дойде при нас в МД. Всички са единодушни, че поради ранно задалите се признаци на предстоящо раждане бебетата ще се водят недоносени, въпреки данните на ехографа (дай Боже да са и верни).
Иначе аз се чувствам отлично и съм спокойна. За другото - Господ си знае работата! Знам че съм в най-добрите ръце и че ще се погрижат както трябва за мене.
По този повод имам молба към някоя от вас. Знам че го дискутирахме 100 пъти, но никога не съм обръщала внимание, защото си мислех, че няма да ми се налага. Трябва ми списък за болницата- държавна, ако някой има конкретно за МД още по-добре.
Съжалявам че ви карам да дъвчете една и съща тема...но малко като в небрано лозе се почувствах след днешния преглед и тотално сменяне на плановете до сега.

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 20:36 от Cho_ko

# 280
# 281
  • Мнения: 0
прегледаи по предните странички мисля че някоя от нас беше извадила няколко списъци за всичко кето ти е нужно мисля че това търсиш надявам се да съм ти помогнала Heart Eyes

# 282
  • Мнения: 0
леле ти си била страшно секси мамче много добре изглеждаш поздравления newsm10 newsm03 smile3501 имаш като моето коремче знаеш ли какво ще е бебчето на мен ми е все едно обаче ще е готино ако е момче въпреки че момиче по добре защото можеш да я гласиш повече мойта е голяма красавица Whistling

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 20:31 от mam4e84

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте!

Бяхме тръгнали уж за латекс и други неща и мъжът ми(да не го наричам с други имена Close) ме ядоса,скарахме с в колата,аз го свалих и така нищо не стана.Уффффф Rolling Eyes.Мъжка му работа,от един ден си е тук и веднага ми полази нервите.

Десинка,добре дошла Hug.Липсваше ни.

Лилчо-сапун ползвах първоначално на Себамед-миещо блокче,много е хубаво,защото е на принципа сапун,без сапун Wink и не изсушава.Чак по към годинкта минах на обикновенни-тео бебе или бочко,или джонсън ....ей такива ,но само за дупе и ръчички.Тялото и аз сега съм с гела на А-дерма.Права си за гела на Бюбхен,че е подходящ за всичко ,както и за другите членове на семейството Peace

Future_maman-аз вече споменах,че съм голям фен на Биодерма.Дори сега се заредих с едни брошурки,но няма всички продукти в тях,които намерих в интернет.Марката от скоро ,мисля се внася в България.
Сега бих искала да си взема измиващ гел от серията ABC-Derm,но от тази серия няма лосион или мляко за след баня,а пък Атодерма е за атопична кожа или склонна към това.Ти би ли могла да ми кажеш дали млякото от серията Атодерм би могло да се ползва за нормална кожичка,тъй като съм доволна много от тази марка.Изобщо ще се радвам да споделиш конкретно мнение за продуктите,които си ползвала,тъй като аз досега съм изпробвала само 2 неща,които обаче се оказаха страхотни.
А пък сестра ми ползва серията Сенсибио и също е повече от доволна.

Чоко,стискам палци и Господ да е с вас,миличка!Ти ми звучиш спокойна,което е много хубаво Hug.Всички сме с теб и ще стискаме палци да си стоят поне още мъничко куклите Praynig

пп. Деска,сега видях снимките-страхотни сте Flutter

Мишинка,добре дошла(мен така ме наричат най-близките Wink)-сподели термин да те добавя в списъка отпред.

Мимито,добре дошла и на теб.

# 284
  • Мнения: 103
И аз имам такива стягания на матката, всеки ден ги усещам, но не ме боли. Казах вчера на доктора от консултациите, а той вика ще пиеш папаверинче.

Чо ко, устискай колкото можеш. Вярвам, че всичко ще е наред. Peace

Деси много си хубава!

И аз ще търся списък за болница и ще вземада подготвя, чеееее ей така да не се притаснявам!

Закозметика - аз си купих на Мустела.

Общи условия

Активация на акаунт