Дядо Коледа се качва на шейната и при септемврийчетата скача...

  • 50 538
  • 360
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 283
Весела Коледа, момичета!!!



Да сте живи и здрави и много успехи през Новата година за вас и любимите ви хора! Hug

Тедка, още не съм родила, душата! Crazy Даже и контракции нямам толкова....ами ще чакам..най-много да кача още някоя кило покрай тези коледни трапези! Sick Joy

Холи и тя е такъв каприз на дрехи, мани, мани. Не питай колко чифта ботуши и обувки има( на майка си се е метнала) Crazy Това ни е страстта и на двете. Party

Айде много цунки на всички и не спирате да ми стискате палци...само да не ви изтръпнат! Grinning Чао засега! Hug

# 301
  • Мнения: 3 537
Весело посрещане на Новата година ви желая на всички!
Ние ще сме си вкъщи естествено, кой знае какви приготовления не мисля да правя че нямам време, ама пържолка с червено винце ще си хапнем и пийнем Mr. Green
Холка, дали няма да има новогодишно бебе а Laughing fingerscrossed

# 302
  • Мнения: 2 255
няма още  Rolling Eyes

# 303
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Здравейте,  и аз стискам палци да е леко раждането.

Аз се разболях на Бъдни вечер точно, адски болки гърлото, вече съм по - добре, но снощи пак не можах да спя.
Децата са на вън с баща си, аз пазя леглото още, че ми се замайва главата.

И ние ще сме вкъщи, мъжът ми умуваше да се събираме с кумовете, но нещо нямам настроение.
 

# 304
  • Мнения: 1 403
И ние се разболяхме, аман ве4е от болести, ще полудея ви казвам  smile3514
Емили се разболя, и след 2 дена и аз се тръшнах. Ацката хрема ви казвам  Sick Добре 4е температура нямаме поне  Praynig По4нахме и да кашляме , аз и контракций полу4их от кашлицата  ooooh! Абе аман ве4е, искам да минават тия вируси , 4е се побърквам  Cry

Холи айде бе жено стига стиска тия краци  Hug От нащи една февруарка е родила, 4е ми е и градска  bowuu
Пожелавам ви весело посрещане на Новата Година  Hug

# 305
  • Мнения: 6 362
Влизам само да ви напомня, че от 1-ви януари настоящият подфорум "Родени 2004 г." ще бъде закрит.
Може да се преместите във вече съществуващата тема "Родени 2004 г." в общия отчетен подфорум.

Весело посрещане на Новата 2010 година желая!

# 306
  • Мнения: 168
Желая на всички весело посрещане на новата 2010 година!

# 307
  • Мнения: 1 283
Честита Нова Година, момичета! Много Здраве, Щастие и берекет!!! Hug Hug Hug Много цунки на всички от нас и се надявам да се виждаме в общата тема или на лични!! Дано не се забравим!  Hug

Аз още не съм родила, а тук казват че ако всичко е наред може да ме чакат до 2 седмици да преносвам! Sick Накрая ще родя слонче! Crazy

Тедка,хич не се стискам даже,ама не иска и не иска да излиза. Crazy Вчера правих основно почистване...не че не чистих преди 3 дни, но адски ми беше нервно и така си успокоих нервата. То ня бяха прахосмукачки, подове, прах, пране, гладене, накрая и топла вана...че и мъжо притесних в леглото, но той отказа! Mr. Green Достраша го да не направим нещо на бебето! Crazy Та сега ще чакам.  Whistling

Много Здраве ви желая и до нови срещи! Heart Eyes

# 308
  • Мнения: 1 403
Честита Нова Година и от мен! Много здраве и щастие на вси4ки  Hug
Холи натисни го, натисни го и тази ве4ер и беба ще излезе Hug

# 309
  • Мнения: 1 089

Весела и щастлива 2010г. ви желая! Нека тя донесе здраве, щастие, късмет и много, много обич на всички ви!
Е, на някой е време вече да донесе бебок Mr. Green Холи, хайде докато не са ни заключили, напъни се Wink
Обещайте да пишете, ще ми липсвате иначе.
Мим`с, как сте? Бебчо как е?
Гвен, вие как я карате?
Вярка, слушат ли те мъжете ти?
Танче, dorotey's , как сте? Оздравях те ли? Хайде, край на болестите Hug

# 310
  • Мнения: 1 403
Горе доло сме здрави4ки, още ни тормози малко хремата  Rolling Eyes
Ама още не са ни я заклю4или теми4ката  Mr. Green Ей да пишете в другата  Crossing Arms

# 311
  • Мнения: 3 537
ЧНГ и от нас!

Добре сме ние, гледаме се и така.... Wink Hug

# 312
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
За много години момичета! Здраве, щастие и любов през новата година пожелавам!

# 313
  • Мнения: 2 255
момичета за много години    bouquet и от мен за последно в темичката ни ...ще се "виждаме" после в другата надявам се  Praynig

Джу опасна скица си  Peace яко се е запънал бебока, явно ще излезе някоя упорита девойка бетер Холката  Joy
стискам всички палци всичко да е наред и да мине леко  thumbsup

Тан, мъжете ме слушат уж ...къде ще ходят  hahaha иначе се качвам на метлата  afwitch

Тази година за сефте на НГ оставихме голямото момче и ходихме 3мата с малкото на Банско ...починах си добре ...много е гот да ти принасят и отнасят ...а не да се въртиш между печката и мивката ....супер  Hug сега се почва на ново ...с нови сили ....

Теди и твойта наближава лека полека ...я стига с тия хреми ...оздравявай бързо .... Praynig

На всички пожелавам една много здрава и успешна 2010 година, много късмет и повече поводи за усмивки  Two Hearts
..... и да слушате децата ей ....че да не ни тупат на стари години ....  Joy

# 314
  • Мнения: 1 283
Привет мацки! Hug Много Здраве на всички през Новата Година! Heart Eyes

Аз всеее още нямам намерения да се обебвам. Whistling Да ви кажа, ни от чистене, ни от разходки, ни от секс файда има. Mr. Green (аз за раждането казвам, де...иначе има  Crazy)

Стисках се докато бяха празниците, а сега като всичко живо тръгна на работа тогава ще се разраждам. По цели нощи сънувам различни сценарии как ще стане и как ще реагирам и все не го измислям. ooooh!

Да ви кажа това преносване много зле се отразява на психиката. Sick Дори и тел-а не вдигам вече, че ми писна да обяснявам че не съм родила още. Rolling Eyes Пък и в БГ ако не звънна 2 пъти на ден- те започват да звънят. Tired Утре съм на преглед, та да видим, ще ми увеличат ли разкритието или ще искат да чакам. Tired

Вчера бях наболницата да ми слушат тоновете, че нещо се бях шашнала чене усещам движенията и децата ме чакаха на вратата милите да се върна с бебе. Heart Eyes Като ме видя Холи без бебе и като ревна. Rolling Eyes Колко още щяла да чака да стане кака. Толкова много време минало и тя все не ставала кака! Hug Миличката ми. Heart Eyes

Ох, извинявайте че ви натоварвам с моите бременни тревоги....сигурно ви е писнало от мен. Blush Но нали сте ми другарчета и исках да споделя. Hug

Гуш и цун за всички вас! Hug

Общи условия

Активация на акаунт