Дядо Коледа се качва на шейната и при септемврийчетата скача...

  • 50 600
  • 360
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 403
Ей ка4их я  Party Много голяма , ама нз как да я намаля. Ние 4акаме девойка  Peace Пак панделки ще връзваме  Peace
Холка на теб ти пожелавам леко раждане и най сладкото бебенце  Hug

# 286
  • Мнения: 2 255
ей Тедо супер си ...много добре си изглеждаш ...предимно си на тумбак  Hug

# 287
  • Мнения: 1 089
dorotey's, уникално красива бременна жена си! Hug
А кифтето къде е, що не го видях Rolling Eyes
Хайде, да не ви показвам аз каква мецана бях станала, чак като се видя сега и ме избива на смях. Mr. Green
Моята Викуша днес хубаво се натъркяла в снега, едно такова мило ми беше като я гледах.

# 288
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Tan, много сняг при вас. Тука няма нищо, снощи валеше много хубаво към полунощ като се прибирах и си викам ще натрупа, но сутринта на дъжд беше обърнало пак.

# 289
  • Мнения: 3 537
Дорка, много добре изглеждаш, изобщо не се като кюфте, виж аз имам да свалям 15 кила, ама за сега не бързам.

Ние днес си украсихме елхата и Жори е щастлив, ходихме навън на снега, доста игра и хич не му се прибираше, ама аз умрях от студ, ботушите ми плачат за нови, краката ми бяха вир вода Tired
Сега мисля какво ли ще е времето във вторник, че да видим как ще се тътрим до поликлиниката на консултация, дано да не е много студено и да не стане кал и киша до тогава Tired

# 290
# 291
  • Мнения: 1 403
Вижте на мама гимнасти4ката  Peace

# 292
  • Мнения: 2 255
Вижте на мама гимнасти4ката  Peace
душичка златна ...пу-пу ...да й нацелуваш червените бузки  lovekiss
вчера с децата гледахме едни стари снимки от парка  Cry ... и Криси вика ама много далече избяга тая  Емили ..., а Коко добавя ....да бе чак зад морето  Joy
много целувки и на двете от нас  Two Hearts а на Пацо да кажеш да цуне и тумбака  hahaha

# 293
  • Мнения: 1 283
Хей момичета, аз съм на линия 2 в 1 още. Утре съм  на преглед та да видим дали ми е увеличено разкритието. Контракции имам вечер, но не много на често. Обаче не мога да спя от болки в кръста, абе ужас е вече, но май като гледам молбите на свеки да остискам ще бъдат удовлетворени. Sick

Тедка, много си секси. Hug Абе и на мен ми казват, че съм секси нищо че съм почти 100 кила, ама това май от любезност ще да е. Joy

Емили е много сладка. Heart Eyes Колко е пораснала само, да я нагушкаш. Hug

Момичета, ако ни затрият темата скоро ви пожелавам от сега весели празници и много Здраве и Щастие през Новата Година.  Hug Надявам се да пищете после в общия форум и да не губим връзка. Heart Eyes

До скоро и цунки! Grinning

# 294
  • Мнения: 1 403
Здравейте от мен  Party
Холи айде бе  Party  И аз съм в петък на преглед ще видим какво ще ми кажат  Praynig
Ние в4ера напазарихме подараците  Wink Естествено за мен пари неостанаха  #2gunfire
На Емили и купих дрехи  и Малкото Бейби Борн дето плува , нищо 4е нямаме вана , ама лигени имаме  Mr. Green
Тая Емили колко капризна е станала , от към дрехи няма да ви казвам, още от сега  #2gunfire
Дънкето трябва да е то4но до глезена , нито по късо, нито по дълго, подплатено не , щото стоят широко, тънко трябва да е , не трябва да се гър4и по краката , абе ако може като клин да стои, най добре  ooooh! Скъса ми нерви4ките  #2gunfire Сто 4аса по съблекалните дреме и мери, щях да я отрепам. И пак стана на нейното, щото като и взема нещо и не го носи само си стои в гардероба  #2gunfire Викам си лелеееееее още една мома 4акам, дупе да ми е яко  ooooh!
Емили ми е болна, яка хрема има , направо се побърквам  Praynig
Само да не се разболея и аз, ама по4нах да кашлюкам май  Cry
Аман от тия болести , ей ..............
Пожелавам ви весело изкарване на празниците  Hug
Много здраве и гушки от мен  Hug
А, Холи ти да си родила, като вляза др. път в темата  Peace Пожелавам ти леко раждане, вси4ко да мине по вода и да гушнеш малкото  Praynig Praynig Praynig




# 295
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Весели празници да пожелая!

Никол също е болна поне спря да вдига Т, окото й е възпалено, кашля много, хрема, много зле изглежда горкото.
Павел само сополи има, дано не се усложни и при него.

# 296
  • Мнения: 3 537
Холи, стискаме палци Hug Hug Hug

Момичета, весело изкарване на празниците ви желая Hug

# 297
  • Мнения: 1 089

Весела Коледа!
Холи, с теб сме Hug
dorotey's, и теб не забравяме. Heart Eyes
Хайде, чакаме новите попълнения в темичката ни!
Танче, да оздравяват бързо децата и дълго, дългоооооо време да се задържат здрави!

# 298
  • София
  • Мнения: 2 181
Момичета,Весели празници!


Сиси също беше с много яка хрема миналата седмица,кашля и темп вдигна та пи и антибиотик.Ние днес сме при свеки,утре отиваме при нашите и оставяме Сиси там за НГ,да си починем малко Mr. Green

# 299
  • Мнения: 1 403
Честито Рождество Христово

Общи условия

Активация на акаунт