ЕДИНАДЕСЕТИ КЛАС

  • 24 268
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 910
зависи какво иска -ако е кинезитерапия - много добър избор ,но ако е учителски профил   #Crazy

# 271
  • Мнения: 5 745
Миналата година моя племеник завърши кинезитерапия в НСА.Сега работи в Гърция в един хотел и е много доволен.Така че,това не е лоша специалност.

# 272
  • София
  • Мнения: 1 127
Благодаря момичета . Всъщност още не съм сигурна какъв профил ще избере , защото май и той още не е сигурен.Учител няма да е в никакъв случай , по - скоро треньор или както казвате кинезитерапевт , но не знам за там дали няма изпит биология newsm78

# 273
  • Мнения: 5 745
Благодаря момичета . Всъщност още не съм сигурна какъв профил ще избере , защото май и той още не е сигурен.Учител няма да е в никакъв случай , по - скоро треньор или както казвате кинезитерапевт , но не знам за там дали няма изпит биология newsm78
Да,има изпит и по биология за специалноста кинезитерапевт!

# 274
  • София
  • Мнения: 1 127
Проучих въпроса и разбрах че дори и да влезе в профил треньор в 2 и 3 курс пак се учи кинезитерапия и след положен изпит имат тапия и за тази специалност , така че може би ще е профил треньор.
Едно време беше добре с биологията , но в 11 , а сега и 12  не се учи биология и според мен е позабравил материала.

# 275
  • Мнения: 910
моля Ви ,ако нечие дете  се готви да ходи на уроци по история и БЕЛ ,да сподели тук цени и учители ,школи ,защото ние ще кандидатстваме с тези науки !

# 276
  • София
  • Мнения: 1 127
моля Ви ,ако нечие дете  се готви да ходи на уроци по история и БЕЛ ,да сподели тук цени и учители ,школи ,защото ние ще кандидатстваме с тези науки !


Здравей, на братовчедка ми сина ходи цялата /минала/ учебна година на уроци по история и БЕЛ кандидатсва в Софийискя и го приеха специалност Философия и И стория така че ако искаш ще я попита за телефоните на учителките и ще ти ги пратя на лични.

# 277
  • Мнения: 910
ок ,благодаря !

# 278
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
За история и български - моя племенник Образователни технологии

# 279
  • София
  • Мнения: 360
Момичета, извинете ме, че нахлувам така в темата, но моят син сега ще започне 11 клас , а не са им дали литература за четене. Трябваше да излезе  в сайта на у-щето, но уви...   #Cussing out  Много моля, бихте ли споделили кои произведения се учат в 11 кл. Спешно ми трябват, за да ги взема преди да замина, моля!

# 280
  • Варна
  • Мнения: 3 360
По обемните произведения са Под игото и Бай Ганьо, май и Гераците

Като автори :

Христо Ботев
Иван Вазов
Алеко Константинов
Пенчо Славейков
Пейо Яворов
Елин Пелин
Димчо Дебелянов

Това според синът ,но няма много спомени за конкретните произведения.

# 281
  • София
  • Мнения: 360
Благодаря!  bouquet

# 282
  • Мнения: 5 745
Темата вече трябва да се преименува на 12 клас!

# 283
  • София
  • Мнения: 409
Да помолим модераторите да променят заглавието на темата ни на :

12 клас- като за последно в час!

или: Набор 93 вече изкласи!

Ако имате други предложения, давайте и да променяме, че се появи новата таема на настоящите единадесетокласници и ще настъпи объркване. Wink

# 284
  • София
  • Мнения: 1 127
Да помолим модераторите да променят заглавието на темата ни на :

12 клас- като за последно в час!

или: Набор 93 вече изкласи!

Ако имате други предложения, давайте и да променяме, че се появи новата таема на настоящите единадесетокласници и ще настъпи объркване. Wink

Браво ! И двете заглавия ми харесват.

Общи условия

Активация на акаунт