Клуб "Парфюмен Ценител" 23 - Любими аромати Jean Paul Gaultier

  • 18 957
  • 302
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 333
Този път анкетата ще е посветена на парфюмите на Jean Paul Gaultier .

Искам да изкажа благодарности на всички парфюмни дами, които правят тази тема интересна, забавна и много информираща и полезна.      bouquet
Тук пишат и споделят своята страст много големи експерти и ценители с много знания и сериозни колекции, има и много дами забързано крачещи по пътя на парфюмните познания и сериозното колекциониране на аромати. Има също така и дами тепърва стъпващи на пътеката на изкушението и прелистващи страниците на жестоката и завладяваща парфюмна страст. Има и дами с изключителни познания, които не пишат вече при нас или го правят много рядко, но ние ги чакаме, винаги жадни за новости и за техните възхитителни описания.   bouquet
Пожелавам много здраве и сбъдване на всички парфюмни, а и не само мечти на всички уважили ни с мнението си парфюмни феи.

Тук всеки  е добре дошъл независимо какви и колко аромати има, вероятността тук да ги увеличава лавинообразно е доста голяма.    Hug  bouquet

старата тема



















# 1
  • Мнения: 0
Първааааааа!Денси страхотна теми4ка!Гласувах за Готие 2 ,което обожавам  и за Le male,което оби4ам  да нося и ми харесва как ми  стои въпреки ,4е е мъжки .Класик никога не съм го харесвала но наскоро ми допадна едп версията и мисля да си го взема  Mr. Green
В мадам има някаква акватик нотка(поне за моя нос)която ми докарва страшно главоболие и ми се Sick

Последна редакция: вт, 18 авг 2009, 13:48 от allexa27

# 2
  • София
  • Мнения: 74
Хоп и аз!

Денс, благодаря за чудната тема! Любим бранд ми е  Heart Eyes Гласувах за Classique, Ma Dame и Fragile EDP

# 3
  • Мнения: 17 546
Кац! Party

Класик, Класик, Класик!  bouquet
И Le Male. Peace

# 4
  • Мнения: 540
ееееееее,денс,супер,най накрая моят човек.
Това елюбимият ми дизайнер,защото е сътворил незаменимият за мен класик,единственият парфюм ,който бих повтаряла до припадък.ТОй е толкова сексапилен,уникален,стилен и ме допълва и описва напълно.Бих искала да гласувам със 100 ръце за него.Харесвам и фраджил едп,но ми е единтичен с джуси котюр-иначе е супер и той. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ето и лююбимите ми реклами:
,,

ето го с 1 от любимките му:
ето ги и творенията му за нея:,,

Последна редакция: вт, 18 авг 2009, 14:09 от kaloqnis2007

# 5
  • Мнения: 389
Вкъщи имам фен на Le Male / Fleur Le Male, но мен нищо от бранда не ме грабва.  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 4 806
Привет, уханни!   bouquet
Гласувах - нищо не ми допада Simple Smile Малко съм и пробвала, де.
В края на миналата тема споделих - тествах МаДаме. Не ме докосна. Нещо сладко-цветна кацна на китката, но нищо не разказа, с нищо не впечатли. Средна до голяма трайност. Споделям само за него, защото ми е прясно впечатлението.
Не са ми в стила като цяло.

Забравих да споделя. Моята майка получи подарък - Бърбъри Уикенд. Тя реши преди разходка да ароматизира рожбето. Огромната за мен изненада - така да и пасна този аромат, че не мога да опиша. Мъничката, както все и казвам цвете, съвсем разцъфна - приятно, цветно, мило, без да сладни. Та си мисля - ако някой търси подарък за младо момиче - има от мен препоръка.

# 7
  • Мнения: 3 094
Не познавам ни марката, ни мосю Жан-Пол ГоЛтие, но островръхият сутиен на Мадона винаги ми е харесвал. Grinning .

# 8
  • Мнения: 31 333
Не познавам ни марката, ни мосю Жан-Пол ГоЛтие, но островръхият сутиен на Мадона винаги ми е харесвал. Grinning .
Да това е интересно защо ли му казваме на пича Готие, като той си е Голтие отвсякъде и по всички правила на писането и четенето на френски език? newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 651
Нищо от бранда не ми харесва - поне не толкова, че да го притежавам Peace

# 10
  • Мнения: 3 094
Не познавам ни марката, ни мосю Жан-Пол ГоЛтие, но островръхият сутиен на Мадона винаги ми е харесвал. Grinning .
Да това е интересно защо ли му казваме на пича Готие, като той си е Голтие отвсякъде и по всички правила на писането и четенето на френски език? newsm78

Защото българинът нищо, че е член на франкофонията (държавата, де), няма отношение към френските неща, начело с френския език Mr. Green. Както Гарниер, Гуерлайн, Маурице Лацройкс и прочие безумия. А сега да ме изтрие някой!.

А сериозно Л-то е доста мекичко и нежно, не е като нашето - може и някой глух редактор на времето да не го е дочул просто.

# 11
  • Мнения: 540
Не познавам ни марката, ни мосю Жан-Пол ГоЛтие, но островръхият сутиен на Мадона винаги ми е харесвал. Grinning .
Да това е интересно защо ли му казваме на пича Готие, като той си е Голтие отвсякъде и по всички правила на писането и четенето на френски език? newsm78


щото не говорим френски,така че е хубаво да се правят уточнения за неговорящите като мен Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 5 658
Пробвала съм няколко неща от бренда, но нищо не ме грабна, може би трябва да понося по-сериозно някой аромат, за да го оценя. Но ще чета с интерес отзивите ви. Пробвала съм Фражил и един летен, не помня име, Тяло с шарена картинка, пеперуди и цветя.

# 13
  • Мнения: 3 094
Не познавам ни марката, ни мосю Жан-Пол ГоЛтие, но островръхият сутиен на Мадона винаги ми е харесвал. Grinning .
Да това е интересно защо ли му казваме на пича Готие, като той си е Голтие отвсякъде и по всички правила на писането и четенето на френски език? newsm78


щото не говорим френски,така че е хубаво да се правят уточнения за неговорящите като мен Laughing

шъ уточняваме тогаз Laughing

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
до скоро не познавах нито един аромат на господина, но тези дни пробвах Класик. Много силно ми напомня на Пантерата на Картие. Стил, класа, женственост, сексапил, ретро-шик, аромат който изпълва пространството и не оставя друг да оцелее в негово присъствие. Хареса ми, но като фен на Пантерата, поне докато я имам няма да го пожелая, за мен тя е по-добрия аромат. Фрагрантика също показва голям процент съвпадение на съставките.
Фражил и Мадам са ми любопитни, но пък не съм ги срещала в парфюмериите /пък и не съм ги търсила май .../

Общи условия

Активация на акаунт