Клуб "Парфюмен Ценител" 23 - Любими аромати Jean Paul Gaultier

  • 18 985
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 423
От Gaultier 2 Eau d'Amour ми призля на секундата, още при първото вдишване.
Ама явно аз не съм критерий, всичките ми действат така.
Ще си трая вече  Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 31 392
Бих носила Класик 2,единствено това,че е унисекс ме спира. Thinking

Пробвай този:www.fragrantica.com/perfume/Jean-Paul-Gaultier/Gaultier-2-Eau-d-Amour-2205.html
Аз го имам от вчера, и съм много щастлива.
Малко е странен, но съм влюбена Heart Eyes Heart Eyes
Тази лимитка бях решила да го купувам на сляпо по едно време, но съфорумка ми прати пробичка и ще съм и вечно благодарна за това. Като го сложих на ръката така ми прилоша, че не можах да се освестя часове наред. Лепкав ми дойде и ужасно дразнещ. Рядко нещо ароматно ми влияе така зле. Не разбрах защо, Готие 2 обожавам. Мих се, търках, няма падене това чудо. Grinning

А Мимси писали сме заедно. Hug

# 32
  • Мнения: 521
От Gaultier 2 Eau d'Amour ми призля на секундата, още при първото вдишване.
Ама явно аз не съм критерий, всичките ми действат така.
Ще си трая вече  Crossing Arms

Хахахха...аз пък бях предупредена подобаващо Grinning
Мадамите от магазина предупредили Милото да се пръска по малко...и то предимно вечер, или рано сутрин...
Аз обаче, като умно дете, пръснах облак в стаята и минах през него... Mr. Green
Върнах се у дома 9 часа по-късно и навсякъде ухаеше..А аз бях (все още) обляна в неповторима красота. Heart Eyes Heart Eyes
А на мен парфюм рядко трае повече от 4 часа Peace

# 33
  • Мнения: 36 163

нека ти е  Mr. Green

аз пък се дразня, когато видя написано във форума Гутие  Tired

пп ще гласувам по-натам, защото се чудя дали да метна глас за всичко, което горе-долу ми допада на марката или само за най- най- попаденията

ппп чакам от Фрагранс-а Готие 2 и се надявам тази седмица да понося Ма Дам  Whistling

# 34
  • Мнения: 389
Извинете, офф-топик малко: Щом Gaultier се чете "Готие" с нямо "л", тогава от френски как се чете името "Delville" - "Девил" ли?

# 35
  • Мнения: 3 094
Извинете, офф-топик малко: Щом Gaultier се чете "Готие" с нямо "л", тогава от френски как се чете името "Delville" - "Девил" ли?

абе какви са тия неща?!?! Няма нямо Л на френски - има само нямо Е. Гольтие е човека, но Л-то е толкова ефирно, че практически не се чува - предполагам , че американците са го изяли и така е дошло и у нас. Още преди години онзи модният Любомир Стойков (не се сещам за името му ) беше пускал в предаването си "От игла до конец" откъси и беше дал обяснения, че името му е транскрибирано грешно.

Вече у нас е получило гражданственост като Готие. Peace

# 36
  • Мнения: 4 806
Привет, уханни!   bouquet 
Целувката на Дракона е такава .... не оставя безразлични ... И на мен е любим, даже си мислих да се пробвам с него и в по-топло време, единствено опита с Пантерата ме спря - не ми допадна, твърде агресивна ми се видя през жегите.
Днес с О'де Соар, радост моя Simple Smile Това е случаят, че колкото повече нося, толкова повече ми харесва. Всеки път носи и още нещо Simple Smile
А CdG2 е в поръчките - много ми хареса. Това е окончателното ми решение. Грешката ми е била в дозата и ... асоциацията с Бялото Пачули ... като ги преодолях и двете - всичко се получи, както трябва. Два дни поред го носих, без да ми омръзне или предизвика някакво досаждане. С времето - отдалечава се от Паломата и се приближава към ... Пантерата, поне такова е моето усещане.

# 37
  • Мнения: 36 163
Асса, можеш ли да напишеш едно сравнение /горе-долу/ между О де Соар и Соар де Лун?

# 38
  • Мнения: 389
абе какви са тия неща?!?! Няма нямо Л на френски - има само нямо Е.

Благодаря, Бастет!

# 39
  • Мнения: 17 546
НИКОГА до сега през живота си не съм сънувала парфюм! Днес се събудих усмихната, защото сънувах Le Baiser Du Dragon и на сън усещах аромата му. Загубена съм! Tired Heart Eyes
Няма да ви занимавам повече, ясно е!

# 40
  • Мнения: 31 392
Извинете, офф-топик малко: Щом Gaultier се чете "Готие" с нямо "л", тогава от френски как се чете името "Delville" - "Девил" ли?

абе какви са тия неща?!?! Няма нямо Л на френски - има само нямо Е. Гольтие е човека, но Л-то е толкова ефирно, че практически не се чува - предполагам , че американците са го изяли и така е дошло и у нас. Още преди години онзи модният Любомир Стойков (не се сещам за името му ) беше пускал в предаването си "От игла до конец" откъси и беше дал обяснения, че името му е транскрибирано грешно.

Вече у нас е получило гражданственост като Готие. Peace
Вчера специално попитах учител по френски, за ми разясни транскрибцията на името. Точно така както Бастет го е обяснила. Hug Това е грешка, която всички правят за името на дизайнера.

# 41
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Здравейте дами, в4ера нямах време да мина през по6тата 4е тук през август работят само до 14.30, а аз свър6вам в 14, и ако е хване задръстване.... Sick
Та днес излязох 4ас по рано за да стигна на време, колета го отворих о6те 6том ми го дадоха
в къ6ти се полях ня лявата ръка с фракас, а на дясната с бандит
Във реакаса първите минути ме удари един жасмин(не се харесваме особено с ярко изразения жасмин), но за 6тастие   из4езна бързо и сега е много приятен , на бандита за сега (10 мин след като съм пръскала най силно усе6там кожата)....малко ми напомни на кабо6ар, , който само съм пробвала много пъти, но все о6те не сме си допадали, но  бандита не ми стои толкова яко кожест...
И двата ми харесаха...
за тряйност о6те е рано да говоря

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 18:30 от sl

# 42
  • Мнения: 868
Гласувах за Класик. Другите не ги познавам много добре. Скоро пробвах Ма Дам и ме остави просто хладна. Нито ми хареса, нито не ми хареса.

Целувката на Дракона е наистина точно на каквото парфюм трябва да мирише Simple Smile   Вие за коя концентрация говорите? Има, според мене, известна разлика между ЕДП и парфюма. Вторият е доста по-мек, но и двата са много богати. И двата ми харесват.

# 43
  • Мнения: 31 392
Май само аз не харесвам нито една версия на Целувката на Дракона. Особено ЕДТ варианта е просто опушена водица.

# 44
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Май само аз не харесвам нито една версия на Целувката на Дракона. Особено ЕДТ варианта е просто опушена водица.
И ние  досега не сме си допаднали, той е един от ароматите на които съм дала и продължавам да давам много 6ансове, при всяко посе6тение в магазин, където се предлага, не пропускам възможността да се пробваме отново... Наскоро при една покупка ми подариха мини на 4истия парфюм(3млл), който наистина е по мек, но о6те не сме се заоби4али(ни6то 4удно докато и ако  това стане да вземе да свър6и минито Joy)

Общи условия

Активация на акаунт