Клуб "Парфюмен Ценител" 23 - Любими аромати Jean Paul Gaultier

  • 18 987
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 521
Аз имах чистият парфюм, и го изконсумирах без капка срам Blush
По-мек и дълбок е ....опияняващ...нямам думи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 868
Хмм, ЕДТ вариант не съм пробвала, но другите два варианта са далече от водица. Те са "spicy,"  особено началото на ЕДП, но и двата евентуално стигат до една по-кротка фаза на успокоено пачули.  Не са за всеки ден, и изискват определен вид отношение, вид делова самоувереност. Не са "girly" или "flirty."  Понякога ЕДП ми харесва повече, понякога парфюма, но не са от всекидневните ми избори.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Харесвам Целувката, имала съм я (не помня вече едт или едп), но на този етап не искам да я повторя. Може би защото в момента имам други аромати от този тип, които даже повече харесвам.

# 48
  • Мнения: 4 806
Бубанке, трябва да помисля ... Основната разлика между двата намирам в началото и средата - усещането за медец в Соар де Лун (прощавайте, ако транскрибирам неправилно - ще се радвам да ме поправите). Това му придава повече мекота и уютност. И двата нося и лете (всъщност вече съм обилно полята именно с него). Макар медът отчетливо да проличава - усещането е не за сладост, а за аромат на мед, който е като покана за нещо бархетно. Иначе двата много си приличат по стил - елеганти, по връхчетата се долавят свежи бодлички (без да са особено боцкащи), с развитие - бавно, но славно Simple Smile  Всъщност днес направих свръхдоза на Соар де Лун, та в първия момент - в нослето здраво ме тръшна, ама едно такова лаймено с мед Simple Smile И двата често асоциирам със звъна на кристала - било заради чистотата, било заради известната доза празничност. В Луната има по-малко роза, определено.
Ако трябва да избирам между двата - бих била силно затруднена. Все пак превес би взел О'де Соар. Но Соар де Лун предполагам, че намира по-лесно фенове Wink
И двата си избират ползвателите Simple Smile

Мимс, кои са тези, дето са от вида на Целувката на Дракона и ти харесваш повече?

# 49
  • при морето
  • Мнения: 911
Да,Мимс,и на мен ми е интересно кои аромати могат да се сравнят с Драконовата целувка... Thinking
Може би по сила,плътност и ядреност аз мога да го сравня единствено с Тялото,но иначе са съвсем,съвсем различни ухания.
Ако добре съм те разбрала,сигурно имаш точно това предвид. Peace

# 50
  • Мнения: 540
някой успя ли да подуши новото армани,че да задоволи любопитната ми душичка?
Tired

# 51
  • Мнения: 31 392
Ох Асса, какви прекрасни сравнения на два от най-класните аромата. Аз също бих взела О дьо Соар пред Соар дьо Лун.  bouquet

Не знам Мимси кои парфюми точно е имала впредвид,но аз лично намирам голяма прилика между Лет ит рок на Виви и Целувката на Дракона, като естествено за мен този на Вивиън е в пъти по-хубав. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Чистия парфюм на Целувката е най-добър за мен, но не дотолкова че да го пожелая да ме целува. Mr. Green
ЕДТ пробвах пак преди седмица, провокирана от цената му от 30 лв,/иначе не бих посегнала към този вариант, защото съм го пробвала и не ми е допадал/, но не си струва за мен, дори при тази ниска цена.  Grinning

# 52
  • Мнения: 521
някой успя ли да подуши новото армани,че да задоволи любопитната ми душичка?
Tired

Аз, и то благодарение на моя скъпа приятелка.
Изискан, елегантен, и малко....странен. Всеки от парфюмите на Армани има свое "лице"...
Не зная защо, но този ми се струва доста....бизнес ориентиран...
Не бих го нарекла романтичен...
Има страхотна трайност (за сухокожеста, като мен) и определено ще печели комплименти. Mr. Green

Сладък и подправков...Усещам роза и жасмин много силно...

Дано съм успяла да го опиша добре Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 31 392
Не съм го пробвала, но Армани не е моят бранд и не очаквам да ме впечатли. Дано греша. Нооо шишето му много ми прилича на спечелилия парфюмен Оскар нов аромат на ЕЛ, когото очаквам септември в София с голямо нетърпение.

# 54
  • Мнения: 17 546
Мимс, кои са тези, дето са от вида на Целувката на Дракона и ти харесваш повече?
За мен такъв е Le Parfum, но определено Дракона харесвам много повече! Той е такъв прашен, което мисля че се дължи на наличието на бензоин и в двата.
Утре ще поръчам Драконаааааа! Crazy ooooh!


ЕДТ пробвах пак преди седмица, провокирана от цената му от 30 лв,/иначе не бих посегнала към този вариант, защото съм го пробвала и не ми е допадал/, но не си струва за мен, дори при тази ниска цена.  Grinning
И къде, моля, на тази ниска цена, този никакъв парфюм, за да си го купя? Grinning

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 20:10 от Бижy

# 55
  • Мнения: 0
Аз с нетърпение 4акам новото Армани Party

# 56
  • Мнения: 0
Нещо ми е ску4но Tired и тъжно Cry и мисля едни пари ,които не са за хар4ене  ,утре да ги издумкам тайно за парфюми и вси4ко ще ми мине.Ще пиша после какво съм взела Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 74
Нещо ми е ску4но Tired и тъжно Cry и мисля едни пари ,които не са за хар4ене  ,утре да ги издумкам тайно за парфюми и вси4ко ще ми мине.Ще пиша после какво съм взела Peace

Давай! От мен да знаеш: Всеки спестен лев е едно пропуснато удоволствие!  Hug
Толкова си ми сладка....  bouquet

# 58
  • Мнения: 0
 Kissing Heart абсолютно права си!

# 59
  • Мнения: 31 392
Нещо ми е ску4но Tired и тъжно Cry и мисля едни пари ,които не са за хар4ене  ,утре да ги издумкам тайно за парфюми и вси4ко ще ми мине.Ще пиша после какво съм взела Peace
Аз пък ще те посъветвам да не го правиш. Hug Няма да ти мине със сигурност и може би ще избързаш с решението за покупка на някой парфюм ,които не харесваш чак тооолкова. А и може да свързваш ароматите с тъжен и скучен период. Wink

Общи условия

Активация на акаунт